Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:47)

Nešildai????žiaurus žmogus esi biggrin.gif vargšas cucikas lauke gyvena biggrin.gif

Zinau. Vyras taip liepe. Sake bus ziauresnis jei nesildysim, laikysim uzdaryta ir nesersim. Tai va tada galesim nusipirkt lipduka ant vartu " Atsargiai, piktas suo!" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:54)
Tai kur nuodėmė palikti gyvūnus artimiems, kol atostogauji?smile.gif Geriau nugrūst į šunų viešbutį?

Ji piktinosi, kad kazkada kazkas ja pakviete i svecius 8r buvo nesudarytos salygos suniui - nebuvo bliudeliu ir maisto.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 18:57)
Aš pasiskaičiau Burbos nurodytas temasa, natūralu. Būtum tu protinga ir nenorėtum, kad parazitė tave apgaudinėtų dėl neva neišmesto šuns, tai irgi perskaitytum. Gi net temas nurodė, slaptažodį, viską. Bet tau gi reikia sąjungininkių šlykštynių, kad tavo marazmus užtartų. Esate abi atmatos 4u.gif

Ach jau yra visi? Jei neįkelsi tos temos su įrodymu, kad mano šuniui neva tiek metų ir kad jis jau miręs, mirs tavo diedas. Oi cypsi tu siaubo pasakų kūrėja. Taip kad eik dabar perpiešk forumą iš naujo, nes nesurasi tokios nuorodos, pajausi ką reiškia senmergė biggrin.gif

Zeek, kur tu meluoji
Rasai, kad burba nurode temas, tu nuejai ir perskaitei. Pries 5 ar 10 min rasai, kad umd daug temu istrinta, neatrasi. Tai kaip yra, debile? Nebesusivoki visai.

Buuuu, buuuu👻👽👻.
Duodu uzuomina apie tavo nugaisusia jorke - kai atsirado mano neva antras nicas" cambala". Judink siulais, kurie is vidaus atlepusias tavo ausis laiko biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 10 30, 18:56)
Kai serga nea. Prieš metus pūslę peršalo maniškė, tai jomajo.

Musu pirmas senukas tai inksdavo kai norejo...Guledamas..
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 18:57)
tau taip nuosirdziai neatsibosta, ta pati per ta pati, metu metsu tasyti?

papasakok kokie tavo hobiai, ka veiki kai nesedi cia?

Eik tu b* bi ciulp, nekisus savo trigrasio.
Papildyta:
Kur kiaule burba dingo?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 20:12)
Eik tu b* bi ciulp, nekisus savo trigrasio.

cia tavo hobis kaip surpatau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:12)
Zinau. Vyras taip liepe. Sake bus ziauresnis jei nesildysim, laikysim uzdaryta ir nesersim. Tai va tada galesim nusipirkt lipduka ant vartu " Atsargiai, piktas suo!" biggrin.gif

bet tavo juokai matomai realybė biggrin.gif ko tu tada toks kauliukas? vyras irgi nepašeria?
Atsakyti
[quote=Monteverte,2020 10 30, 15:20]
jerk'ute tu jerk'ute autobusine biggrin.gif
bet kaip tau tų mašinų pavydu studijų laikais, šakės. Žinok tas žiauriai matosi. Ir šiaip ,visko tau pavydu. Nesusimąstai kodėl nieko neturi? Gal keistis viduje reiktų?
[/quote]

quote=Vicious Vici,2013 09 26, 18:21]
Mes jau po 4 susitikimų kartu praktiškai gyvenom :geda2: Aš grįždavau tik po paskaitų pas save persirengti, daiktų kitų ir pan. Nes tiesiog atstumas tarp mūsų buvo ir tiek tesimatytume, jei reiktų man ar jam namo važiuoti. Mes jaunučiqai buvome, mašinos nei vienas neturėjome, o taksi kasdien neprivažinėsi naktimis.

[/quote]
Atsakyti
Zeek, kur tu meluoji
Rasai, kad burba nurode temas, tu nuejai ir perskaitei. Pries 5 ar 10 min rasai, kad umd daug

debile, matosi pagal temų numeraciją, nes jos buvo numeruotos, kad pagrindo nebėra, ištrintos. Bet iš likusių galima susidaryti vaizdą, kad Burba apie šunį ją pielina, o ta tyli galvą nuleidus ir kitos tyli, nes žino, kad Burba ją pielina už reikalą. Temos tik nuo 2008 metų paliktos, nors jos su mylimuke ir prieš tai ten sėdėjo. Mylimukė to dabar labai ir gėdinasi, nes per jauna ten malėsi
Papildyta:
Buuuu, buuuu👻👽👻.
Duodu uzuomina apie tavo nugaisusia jorke - kai atsirado mano neva antras nicas" cambala". Judink siulais, kurie is vidaus atlepusias tavo ausis laiko biggrin.gif .

prie ko čia ta cambala ir mano šuo? biggrin.gif
nu tu ir debilė, mirs tavo diedas, oi mirs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 19:19)
cia tavo hobis kaip surpatau  biggrin.gif

Leidziu pasirinkti - nx ar ciulpt. Ka renkies?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:23)
Mes jaunučiqai buvome, mašinos nei vienas neturėjome, o taksi kasdien neprivažinėsi naktimis.

ir? jei ką tik susipažinę neturėjome mašinos, tai kodėl apsigyvenę jos negalėjome įsigyti? biggrin.gif
tu jauti kokia tu debilė? tu ieškai kriminalo paprastusoe postuose. Taip pyksti už alkano vaiko postą? Tai reikėjo žiūrėt vaiko, o ne ko. Reikia mokėti prioritetus susidėlioti. Ir šiaip, už gero diedo reikėjo išeiti, kad padėtų biggrin.gif Mane debilė pielini, kad ilgai netekėjau, o tu durnė iš karto tekėjai ir ką? Ir nepatikrinai žmogaus, šūdą išsirinkai, kad vaikas alko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 19:26)
debile, matosi pagal temų numeraciją, nes jos buvo numeruotos, kad pagrindo nebėra, ištrintos. Bet iš likusių galima susidaryti vaizdą, kad Burba apie šunį ją pielina, o ta tyli galvą nuleidus ir kitos tyli, nes žino, kad Burba ją pielina už reikalą. Temos tik nuo 2008 metų paliktos, nors jos su mylimuke ir prieš tai ten sėdėjo. Mylimukė to dabar labai ir gėdinasi, nes per jauna ten malėsi
Papildyta:

prie ko čia ta cambala ir mano šuo? biggrin.gif
nu tu ir debilė, mirs tavo diedas, oi mirs biggrin.gif

Oho. Toki kriminala isknysei. Na jo, laiko turi apsciai, senmerge biggrin.gif .
Realiai tai neidomu ir aiskiai matosi kad burbai kaip ir tau nutyse papai numindyti.

Tai prie to, kad sitaip uzsiduchinusi nebesusigaudai kas kaip ir kame 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 19:32)
Oho. Toki kriminala isknysei. Na jo, laiko turi apsciai, senmerge biggrin.gif .
Realiai tai neidomu ir aiskiai matosi kad burbai kaip ir tau nutyse papai numindyti.

Tai prie to, kad sitaip uzsiduchinusi nebesusigaudai kas kaip  ir kame 4u.gif .

Porą tų nurodytų temų belikę, ko ten neišknist? biggrin.gif net tu sugebtum, jauti?

ok, jei mano šuo "miręs" ir tu tuo tokia tikra, žiek, kad prie karsto anksčiau manęs nekrioktum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 19:29)
ir? jei ką tik susipažinę neturėjome mašinos, tai kodėl apsigyvenę jos negalėjome įsigyti? biggrin.gif
tu jauti kokia tu debilė? tu ieškai kriminalo paprastusoe postuose. Taip pyksti už alkano vaiko postą? Tai reikėjo žiūrėt vaiko, o ne ko. Reikia mokėti prioritetus susidėlioti. Ir šiaip, už gero diedo reikėjo išeiti, kad padėtų biggrin.gif Mane debilė pielini, kad ilgai netekėjau, o tu durnė iš karto tekėjai ir ką? Ir nepatikrinai žmogaus, šūdą išsirinkai, kad vaikas alko biggrin.gif

Kokie pasiteisinimai...
Jei tu pas psichiatrus vis lankaisi - jei neklystu, neturetum lengvai gaut vairuotojo pazymejimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 20:27)
Leidziu pasirinkti - nx ar ciulpt. Ka renkies?

o ka vyra si svis ignoruoja, kad moteru ieskai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 19:33)
Porą tų nurodytų temų belikę, ko ten neišknist? biggrin.gif net tu sugebtum, jauti?

ok, jei mano šuo "miręs" ir tu tuo tokia tikra, žiek, kad prie karsto anksčiau manęs nekrioktum biggrin.gif

Tai is kur zinai, kad temos istrintos?
Nemires, o nugaisusi. Buuuu👻☠👻
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 30, 19:35)
o ka vyra si svis ignoruoja,

Alkaska , ka nori pasakyt?
Atsakyti