Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 20:53)
Ka pataikei? Nesupratau? Tavo motina psichinis gulintis ligonis, šikantis/myzantis po savimi. Tu nezinai kas tai yra tureti psichiskai sveikus tevus.
Papildyta:

Devynias klases baigusi bemoksle garantuoju net neskiria metaforos nuo alegorijos  biggrin.gif
Papildyta:

Neatsikeliu is lovos...smaragdai maišo, išmėtyti lovoje  biggrin.gif  biggrin.gif

Nejuokinga. Imam pampersus( nes pagal liga priklauso), vezam i slaugos namus.Mama kol kas i wc vedama. Sena, livota, bet dar paeina. Kai nepaeis-jokia geda.
Tai tipo tavo mama psiichiskai sveika? Pio zento dienorasti knisasi, po dukters apatinius miegame knisasisi... biggrin.gif . Nu jo, psichiskai " sveika". Kaip ir tu - ciokini suaugusi sunu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 21:02)
ir po to viską perskaitai biggrin.gif

Neturiu tiek laiko, senmerge. Tu turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:05)
Nejuokinga. Imam pampersus( nes pagal liga priklauso), vezam i slaugos namus.Mama kol kas i wc vedama. Sena, livota, bet dar paeina. Kai nepaeis-jokia geda.
Tai tipo tavo mama psiichiskai sveika? Pio zento dienorasti knisasi, po dukters apatinius miegame knisasisi... biggrin.gif . Nu jo, psichiskai " sveika". Kaip ir tu - ciokini suaugusi sunu... biggrin.gif

Faktas - neturi supratimo kas tai yra tureti NEpsichinius tėvus,
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:09)
Faktas - neturi supratimo kas tai yra tureti NEpsichinius tėvus,

Nu mano mamule neeina apatiniu matuotis kaip tavoji. Aciu diev 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:12)
Nu mano mamule neeina apatiniu matuotis kaip tavoji. Aciu diev 4u.gif .

Apatinius matuotis biggrin.gif Dar uz pusvalandzio sakysi, kad mano aukstakulniais apsiavus vaiksto biggrin.gif biggrin.gif tu geynai psichine, kaip ir tavo motina.
Tavo mamule psichine ir visada buvo psichine. Tokios ligos neatairanda staiga. Jos tik progresuoja. Tu nezinai kas tai yra tureti normalia motina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: [b!]Vakar[/b!], 21:31
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:30)
Tavo mamule psichine ir visada buvo psichine. Tokios ligos neatairanda staiga. Jos tik progresuoja. Tu nezinai kas tai yra tureti normalia motina.

Nevisai kaip tu - neturejo antsvorio taip kaip tu, pragyveno iki 70 metu savam prote.
Tau 56, o laulais lakstai kaip monteverte..42 ju...
Papildyta:
Apatinius matuotis  biggrin.gif  Dar uz pusvalandzio sakysi, kad  mano aukstakulniais apsiavus vaiksto  biggrin.gif  biggrin.gif  tu geynai psichine, kaip ir tavo motina.

Neredaguok savo postu - kvailai atrodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:36)
Nevisai kaip tu - neturejo antsvorio taip kaip tu, pragyveno iki 70 metu savam prote.

Tu uzaugai su psichine, Tu neturi supratimo kas tai yra normalus nesergantys psichinemis ligomis tevai
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:39)

As dar smaragdais apibarstysiu savo redagavimus biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif  tu geynai

Alkoholio paveikti pirstai - sardeles nebepataiko?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:42)
Alkoholio paveikti pirstai - sardeles nebepataiko?

Psichines motineles psichine dukrele. Ale tai obuolys netoli nuriedejo nuo obels
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:41)
Tu uzaugai su psichine, Tu neturi supratimo kas tai yra normalus nesergantys psichinemis ligomis  tevai
Papildyta:

As dar smaragdais apibarstysiu savo redagavimus  biggrin.gif

Nzn. Bet aisku kad tavo vaikas auga su psichine - seka suaugusi sunu biggrin.gif ...

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 22:45)
Nzn. Bet aisku kad tavo  vaikas auga su psichine - seka suaugusi sunu biggrin.gif ...

Kazkaip vaidenasi man, kad vaikas budama labai norejai kad tavo motina butu tokia pati kaip tavo draugiu mamos - normali?
Papildyta:
Gerai cambala...rymok ru cia viena, kaip visada. Gal ir sulauksi vyrio i parycius.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:43)
Psichines motineles psichine dukrele. Ale tai obuolys netoli nuriedejo nuo obels

Nu. Ir dukte burba ir tavo 19 m sunus.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:49)
Kazkaip vaidenasi man

Nu...Lygiai taip pat ir " isejusiai" forumo pilnatinei " matesi"...
Sveikatos jums, pilnatinems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 21:07)
Neturiu tiek laiko, senmerge. Tu turi 4u.gif

ir vis tut kak tut biggrin.gif už diedą ari? biggrin.gif kelis kampus dabar laikai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 21:39)
Papildyta:

oi blyn, 70 metų, kas čia yra? dar beveik jaunystė smile.gif mano giminės vyresni ir sveikam prote smile.gif

o bliac, man jau 42, prieš dvi savaites 40 buvo biggrin.gif
cambsė gyvena kitoje realybėje, skraido su elfais, nes negražiai elgės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 10 30, 21:49)
Kazkaip vaidenasi man, kad vaikas budama labai norejai kad tavo motina butu tokia pati kaip tavo draugiu mamos - normali?

kokių dar draugių? draugės pas ją fantazijose smile.gif
Atsakyti