Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 30, 16:31)
Tai miškui, sakai, parko statusas negali būti suteiktas? smile.gif
Kodėl beveik reikia rašyti kabutėse?

Nu, kai tu parkams suteiksi misku statusa ir tai matysis worldwide gmap'e, tada galesi destyti savo tiesas. O dabar geriau patupek kamputyje su savo Šervudo giriomis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 30, 16:53)
cia zinai kaip pas airius, sako back garden, pradzioje tikedavau, einu apziuret namo, sakau, o kur tas garden lotuliukas.gif

biggrin.gif priminei biggrin.gif
Mano back garden'a bendradarbiai vadina parku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 lapkričio 2020 - 17:13
QUOTE(-burbanti- @ 2020 11 30, 17:12)
Nu,  kai tu parkams suteiksi misku statusa ir tai matysis worldwide gmap'e,  tada galesi destyti savo tiesas. O dabar geriau patupek kamputyje su savo Šervudo giriomis  biggrin.gif
Papildyta:

biggrin.gif priminei biggrin.gif
Mano  back garden'a bendradarbiai vadina parku  biggrin.gif

Miškas yra sąvoka:) na, bet per sudėtinga tau suvokti matau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 11 30, 16:38)
Reiškias aš skonio neturiu... ax.gif

nu kodėl? gal tu mėgsti ryškiai, didingai, daug visko? mano mamai turbūt irgi patinka, dar neklausiau smile.gif
Atsakyti

Reiškias aš skonio neturiu... ax.gif

Man siu metu egle salta, su Kaledomis nesiasocijuoja, bet cia skonio reikalas. Pastaruosius kelis metus Vilniaus egles, pradedant "Sreko namu" buvo ispudingos, daug ES sostiniu sleptis reikejo. Tikiuosi kitais metais pataikys i mano skoni vel. :)

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 30, 18:47)
Man siu metu egle salta, su Kaledomis nesiasocijuoja, bet cia skonio reikalas. Pastaruosius kelis metus Vilniaus egles, pradedant "Sreko namu" buvo ispudingos, daug ES sostiniu sleptis reikejo. Tikiuosi kitais metais pataikys i mano skoni vel. smile.gif

Man kiekvienais metais vis gražesnė atrodo biggrin.gif . Na bet gal pernykštė iš tiesų gražesnė buvo, bet pernai daug gražių visoj LT buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 11 30, 17:12)
Mano  back garden'a bendradarbiai vadina parku  biggrin.gif

o dabar galesi visiem sakyti, kad tai misko parkas, arba parko miskas biggrin.gif
Papildyta:
Man praeitu keliu metu tikrai buvo grazesne...

Kaip bebutu Kauno visai " keista " eglute biggrin.gif Per tas varzybas jau is didelio rasto iseina i krasta biggrin.gif na gal gyvai graziai atrodo, bet per nuotraukas tikrai ne kas ...

Bet man tie projektai tai kazkokie pinigu plovimai, nejau tikrai ten beveik metus yra ka kurti ir tokiu kainu jos vertos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 11 30, 14:09)
Gluše,  mes apie pavilnį nekalbam,  mes kalbam apie Cambalos 'gyvenu beveik centre....uz tvoros miškas ir vienas trobesys su senute' holiuconacijas.

Zemelapi Vln isijunk - daug kur zalia pas mus.
Keista, kad tavo tapke neisnarste mano gyv vietos biggrin.gif . Nors isnarste, tik ja susuko.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 30, 19:59)
Keista, kad tavo tapke neisnarste mano gyv vietos biggrin.gif . Nors isnarste, tik ja susuko.

zalia, tai dar ne miskas biggrin.gif esu Vingio parke buvusi, na nepavadinciau as jo misku niekaip.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 30, 14:30)
net ir nebandau įtikinti ar man to reikia? biggrin.gif tai tik parodo, kad tikrai artimos draugės esam, supanašėjom labai smile.gif
kvailiuke, taigi tas nikas ir banų turėjo, visko. Tai kaip nepamatytų tada, kad ir kitas nikas užsibanina savaime? rolleyes.gif

Visas kelias savaites bandai itikint cia visas, kad ne tu buvais ta mizne Vicious Vici

🤣🤣.
Tai kaip ta tavo nesama " draufe" turejo tuos suniukus, a, mizne?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 30, 20:10)
zalia, tai dar ne miskas  biggrin.gif esu Vingio parke buvusi, na nepavadinciau as jo misku niekaip.

Tai tu ir pėdkelnes pėdutėm vadini.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 30, 14:30)

o tryznė alergikė lytiškai nesveika ir bailė reiškiasi biggrin.gif

Cia tu, Viciok? bigsmile.gif -
quote=Vicious Vici,2006 07 19, 10:47]
:Aš nesidariau spec. tyrimų dėl pūslės, tiesiog viso organizmo, nes ir be pūslės turiu kitų problemų, pvz.: dėl astmos vaikystėje gyvenau ant antibiotikų ir pan. ...

bet išaiškėjo mano problema, kad blogai dirba plonasis žarnynas ir dalis gerų medžiagų, patenkančių į organizmą tiesiog man nepasisavina :verysad: čia jau nelabai ką ir padarysi, turiu susitaikyti su tuo, kad būsiu silpnesnė už kitus ir tiek :verysad: "

Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 11 30, 17:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Maja Di" data-cid="72744246" data-time="1606747085"><div><p>Reiškias aš skonio neturiu... vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man siu metu egle salta, su Kaledomis nesiasocijuoja, bet cia skonio reikalas. Pastaruosius kelis metus Vilniaus egles, pradedant "Sreko namu" buvo ispudingos, daug ES sostiniu sleptis reikejo. Tikiuosi kitais metais pataikys i mano skoni vel. smile.gif
</p>

Man pati graziausia Vln buvo su ta rozine skraiste. Cia gal pries 3 metus. Tie metai aplamai geri buvo visom prasmem
.
Lauksiu Rotuses a. Turetu but neinovatyvi.

Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 11 30, 20:26)
Gluše teletabine. Visur Vilniuje parkai  biggrin.gif
Tokiu glušpetrių senai bemačiau  biggrin.gif

Vln zalias miestas, apart gelezinkelio rajono nemaciusi pristitute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 30, 19:59)

Gluše teletabine. Visur Vilniuje parkai biggrin.gif
Tokiu glušpetrių senai bemačiau biggrin.gif
Atsakyti