Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(-burbanti- @ 2021 01 14, 14:49)
Tai tu per korona nesugebejai ne vieno sertifikato online gauti?

Eina namas kokia lodorė.

Kur tavo sertifikatai, alkaška? Nieko nebaigus prasigėrus valkata kitų sertifikatus skaičiuoja, cirkas vidury baltos dienos, jeibogu😂 Kodėl finansiškai neprisidedi prie vaiko mokslų?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 14, 14:53)
Laimei, ka dnepazystu  biggrin.gif pati gi rasei, kad nedirbi, ar jau susiradai darba? pati sakei, kad nieko nebaigusi pardaveja Lietuvoej dirbai, cia irgi nebaigei aukstojo ar ne taip?
Ko tu man mano darbo pavydi? eik savo susirask  biggrin.gif

Ji gal psichiskai nesveika. Is tu, kur bijo is namu iseiti. Kaip ta liga vadinasi, as uzmirsau?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 01 14, 14:51)
Ar tai tu cambą užčerėjai, kad į sm nebeateina?😱😂

O tai nesimato, kai cambala cia lanakosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 01 14, 14:51)
Ar tai tu cambą užčerėjai, kad į sm nebeateina?😱😂

O tai nesimato, kai cambala cia lanakosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

matomai jau jai kazkas atsitiko, kad nesilanko unsure.gif
Atsakyti

Jus kaip uzburtame rate - juodadarbiai seneliai, tevai, vaikai...
Papildyta:
Pas ja motina net neis gyventi i senatve. Garantuotai.

Tavo sesuo kategoriškai atsisakė motiną prižiūrėt, o tu tikrai ne iš geros širdies ją pas save atsitempei, juk baisiai nori buto, nes nuosavam taip ir nesugebėjai uždirbti. Tu motinos gėdiniesi, nenustebčiau, jeigu tai senai nesveikai moyeriškei ir per galvą užvažiuoji, tai bent šeimynėlė😱

Atsakyti

kaip kas? putia sausa, skausminga net būna. Nu tu ir kvėša. Nieko apie žmogaus organizmą nerauki biggrin.gif

Man vienas senis pasakojo ,kad ,,sausa,, buvo tai jie kremuka naudodavo  :rolleyes:  o drauges senelis pasakojo jai : vargas kai nestovi,ciulpe ciulpe visa nakti ir neatsistojo ...brrr tas seniu sexas,jie jau galetu neuzsiimt 

Atsakyti

O tai nesimato, kai cambala cia lanakosi biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Papildyta:
O tai nesimato, kai cambala cia lanakosi biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

matomai jau jai kazkas atsitiko, kad nesilanko unsure.gif

As galvoju kad zuvo namuose, per seimynini konflikta . ata

Atsakyti

Laimei, ka dnepazystu biggrin.gifpati gi rasei, kad nedirbi, ar jau susiradai darba? pati sakei, kad nieko nebaigusi pardaveja Lietuvoej dirbai, cia irgi nebaigei aukstojo ar ne taip?
Ko tu man mano darbo pavydi? eik savo susirask biggrin.gif

Tu rašei, kad tavo diedas pijokauja, nerodo dėmesio, nesirūpina vaikais. Ko tik tu apie save neprirašius😱 Tai kodėl vis dar gyveni su chronia, traumuoji vaikus? Ar tavęs, kaip ir nevykėlės burbeklės, į jokį padorų darbą nepriima, tai nematai kitos išeities, kaip tik imt pašalpas, o chronia namie "dėl kvapo"?

Atsakyti

Tu rašei, dėl kvapo"?

As pagalvojau ,kad ir tave ant fejerverko uzmove  :lol:  bet va gyva ,mezgi pimpalus laisvu metu  :help:​ 

Atsakyti

As pagalvojau ,kad ir tave ant fejerverko uzmove  :lol:  bet va gyva ,mezgi pimpalus laisvu metu  :help:​ 

Norėjau ir tavo giliukui apsiaustėlį nunert, kad nesušaltų žiemą, bet tokių mažų nert dar neišmokau :( reikia daug praktikos

Atsakyti

vistiek ,ateis ikast  :D  

Nauji metai atidulka,

o snieguole seniui ciulpia.

Senis jogurta nukrato,zvilgt i klyna,

o gi mato:

-ta snieguole ta begede

puse b.rkos jam nuede......

Atsakyti