Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 18:28)
eik gal raminamu isgerk, esi tik vienas nikas is simtu cia, tu kaip asmuo visai neidomi niekam, atsakiau i konkrecia zinute,  net neidomu kas ja rase  mirksiukas.gif isijunk blokavima, jei nervai nelaiko  mirksiukas.gif

Ko atsiboginai paskui?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 06 16, 18:50)
Ko atsiboginai paskui?

Gal tu eik dar siek tiek atostoguose pabuk, nervus susitvakrysi, kas per debiliskas susireiksminimas? rasau iv temuose cia, nepriklausomai tu juose buni ar ne doh.gif toliau neturiu ka pasakyti, jei dar kils panasiu klausimu, su cambala gal susisiek ji meistre tokiuose "diskusijuose"
Atsakyti
Cia jau diagnozė doh.gif
Atsakyti
Labai malonu, kad dideja perziuru skaicius. Telaimina Jus Dievas.
As dar esu praleidusi keleta punktu, jei kam nors bus labai idomu, parasysiu.
Kur rasiau, kad Ieva ir Adomas valge obuoli, tai supainiojau - parasyta, kad vaisiu. Rasiau, kad Nojaus sunu vardai: baltas, juodas ir dar kazkoks -ar: sviesus, tamsus ir dar kazkoks.
O siaip tai labai rekomenduoju kiekvienam isigyti Sventaji Rasta/Biblija
Atsakyti
QUOTE(Gitttute @ 2020 06 16, 20:16)
Kur rasiau, kad Ieva ir Adomas valge obuoli, tai supainiojau - parasyta, kad vaisiu. Rasiau, kad Nojaus sunu vardai: baltas, juodas ir dar kazkoks -ar: sviesus, tamsus ir dar kazkoks.

Gittute jus pas kokius jachovistus papuolet?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 18:53)
Gal tu eik dar siek tiek atostoguose pabuk, nervus susitvakrysi, kas per debiliskas susireiksminimas? rasau iv temuose cia, nepriklausomai tu juose buni ar ne doh.gif toliau neturiu ka pasakyti, jei dar kils panasiu klausimu, su cambala gal susisiek ji meistre tokiuose "diskusijuose"

Kas ta moteriška giminė?
Nežinom.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 11:49)
, tai neveikia realybeje,neina taip ranku nusiplauti.

O galetu.

Tikintieji turi savo maldos namus, tad tegul svietimu ten ir uzsiima. As vaziuodama viesuoju transportu ramybes bendrakeleiviams nedrumsciu, tad kodel tikintieji galvoja, kad jie ''auksciau'' visko? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 06 16, 22:40)
O galetu.

Tikintieji turi savo maldos namus, tad tegul svietimu ten ir uzsiima. As vaziuodama viesuoju transportu ramybes bendrakeleiviams nedrumsciu, tad kodel tikintieji galvoja, kad jie ''auksciau'' visko?  mirksiukas.gif

Galetu, bet tada religiju kurimas netektu prasmes smile.gif

Taip, jie taip mano, kad yra auksciau uz kitus, gal ne auksciau, bet teisesni, nes tik jie zino teisinga kelia pas Dieva ir tik tas kelias teisingas smile.gif Musulmonam savas, krikscioniam savas, zydam savas, ir dar esminiai momentai labai priestaringi religijose pvz zydam buti neturtingu yra Dievo bausme, kriskcioniui buvimas turtingu, tai kelias i pragara. ir jiem tiesiog Dievas pvz Jezus sako eikit ir skleiskit Geraja Naujiena, tai kaip kitaip galetu elgtis, kaip jus sakot? Tai priestarautu ju tikejimui.
bet as siaip gyvenime nesu susidurusi su ikyriu brukimu, buna jechovistai uzeidavo, kai mieste gyvenom, dalina savo knygutes arba mieste ten vel iv religiju atstovai bando kazkokius lankstinukus paduoti, pasakau, aciu nereikia ir tiek, man tikrai netrukdo tai. Man trukdo, kai zmones tampa fanatikais ir eina zudyti vardan savo dievo...

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 16, 22:30)
Kas ta moteriška giminė?
Nežinom.
biggrin.gif

Kaip dziaugiuosi, kad radai nors koki savo gebejimu panaudojima, tarp bulkuciu kepimo biggrin.gif Nusipirk Biblija kaip Gittute pataria, gal siek tiek prasmingiau laika leisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 birželio 2020 - 23:18
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 00:16)
Galetu, bet tada religiju kurimas netektu prasmes smile.gif

Taip, jie taip mano, kad yra auksciau uz kitus, gal ne auksciau, bet teisesni, nes tik jie zino teisinga kelia pas Dieva ir tik tas kelias teisingas smile.gif Musulmonam savas, krikscioniam savas, zydam savas, ir dar esminiai momentai labai priestaringi religijose pvz zydam buti neturtingu yra Dievo bausme, kriskcioniui buvimas turtingu, tai kelias i pragara. ir jiem tiesiog Dievas pvz Jezus sako eikit ir skleiskit Geraja Naujiena, tai kaip kitaip galetu elgtis, kaip jus sakot? Tai priestarautu ju tikejimui.
bet as siaip gyvenime nesu susidurusi su ikyriu brukimu, buna jechovistai uzeidavo, kai mieste gyvenom, dalina savo knygutes arba mieste ten vel iv religiju atstovai bando kazkokius lankstinukus paduoti, pasakau, aciu nereikia ir tiek, man tikrai netrukdo tai. Man trukdo, kai zmones tampa fanatikais ir eina zudyti vardan savo dievo...
Papildyta:

Kaip dziaugiuosi, kad radai nors koki savo gebejimu panaudojima, tarp bulkuciu kepimo  biggrin.gif Nusipirk Biblija kaip Gittute pataria, gal siek tiek prasmingiau laika leisi  mirksiukas.gif

Lietuviškai bandelė.
Bankrutavo tavo bandelių verslas? Ar per karantiną smegenys į bandelę pavirto? Nes šiaip nedaug jau trūko.
Matosi, kad tu bibliją vakarais skaitai, geriai vyrui pačiulptum normaliai,nereikėtų tiek ardytis per temas paklodėmis, neišlieji energijos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 22:16)

*bet as siaip gyvenime nesu susidurusi su ikyriu brukimu,** buna jechovistai uzeidavo,

*Jums pasiseke. Kai lankstinukus dalina ir man netrukdo. Trukdo ramybes drumstimas viesajame transporte, ar rekimas per mikrofona gatveje (gerai tai, kad kur gyvenu dabar, tai nevyksta).

** O sitiems as esu kaip magnetas doh.gif Bet kokiame Pasaulio kampelyje juos pritraukiu aggressive.gif
Atsakyti

As tai dar skaiciau kad pirmoji Adomo zmona buvo Lilith, kuri nesutiko vykdyti kvailu Adomo reikalavimu.
Atsakyti

Gal nueikit pas psichiatra koki, nes pas jus panasu, kad kai kurie varztai iskrito.
As nzn ar yra Dievas, kas tiki, kas svarsto, kas netiki, tai asmeninis reikalas.

Bet yra zmones kuriems atsisuka varztai tai jie pradeda brukti kitiems dievus ateizma ar dar kazka. Va cia jau problema...

As manau, kad Alachas yra Dievas, mire uz tikejima patenka i roju o tenais laukia daug nekaltu merginu. Jus ape Dieva daug zinot, gal man paaiskinkit is kur jos ten atsiranda? Tikinciuju i Alacha labai daug, o va nekaltomis mirstanciu merginu labai mazai...
Dar kazkoks tiekimo kanalas yra...
Atsakyti