Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 17, 09:47)
As manau, kad Alachas yra Dievas, mire uz tikejima patenka i roju o tenais laukia daug nekaltu merginu. Jus ape Dieva daug zinot, gal man paaiskinkit is kur jos ten atsiranda? Tikinciuju i Alacha labai daug, o va nekaltomis mirstanciu merginu labai mazai...
Dar kazkoks tiekimo kanalas yra...

vadinasi jisai pameluojantis Dievas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 06 16, 21:40)
O galetu.

Tikintieji turi savo maldos namus, tad tegul svietimu ten ir uzsiima. As vaziuodama viesuoju transportu ramybes bendrakeleiviams nedrumsciu, tad kodel tikintieji galvoja, kad jie ''auksciau'' visko?  mirksiukas.gif

O kas liepia ateiti ir skaityti autores postus apie Dieva, jei jau sitiek piktinies?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 00:33)
Lietuviškai bandelė.
Bankrutavo tavo bandelių verslas? Ar per karantiną smegenys į bandelę pavirto? Nes šiaip nedaug jau trūko.
Matosi, kad tu bibliją vakarais skaitai, geriai vyrui pačiulptum normaliai,nereikėtų tiek ardytis per temas paklodėmis, neišlieji energijos. rolleyes.gif

Ko tu valkiojiesi per temas nuo ryto iki vakaro? ar ne taip Montevertei rasei? lotuliukas.gif nebeturi kam ciulpt, ar tau niekas neciulpia? bigsmile.gif Atejai ir sia tema susikti ir draugeska cambaline atsivedei? gal viena kitaip paciulpkit ir nusiraminsit, o abi nuolat seksualnio azabozenyje , taskotes cia nesustodamos lotuliukas.gif

Zinai net elementrai AI programa buna kurybiskesne ir sugeba isiminti geriau, nei tu, kiek kartu tau reiks kartoti, kad man buvo ir bus bulkutes, nepriklausomai kaip tu ar dar kas tuos kepinius vadinsit, isidemesi, ne ? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Wild DreaMer @ 2020 06 17, 01:10)
*Jums pasiseke. Kai lankstinukus dalina ir man netrukdo. Trukdo ramybes drumstimas viesajame transporte, ar rekimas per mikrofona gatveje (gerai tai, kad kur gyvenu dabar, tai nevyksta).

** O sitiems as esu kaip magnetas  doh.gif Bet kokiame Pasaulio kampelyje juos pritraukiu  aggressive.gif

Viesajam transporte kiek esu vaziavusi, nesu is vis nieko panasaus maciusi, gal kad retai vaziuoju. O per mikrofona na buna kartais centre miesto ir buna dainuoja, bet tai man netrukdo ateini i miesta ir iseini, jei ten gyvenciau, aisku, gal uzknistu triuksmas, bet tai ten nuolat triukmsas centre ar nuo tu ar kitu zmoniu.

biggrin.gif man tai gana idomi tema religijos, tai nieko pries kartais ir padiskutuoti ta tema, bet siaip kai nenoriu ir labai prikimba kokie jachovistai, sakau as baigusi teologija ir pasibaigia diskusija , kazkodle toliau diskutuoti nenori biggrin.gif Dar mano viena drauge juos pacius patrolino, pradejo savo ten filosofijas jiems skleisti knygas siulyti tai sake duagiau nebeateidavo biggrin.gif bet siaip su kazkuo piktybisku ar labai ikyriu nesusiduriau.

Patiko vienas krisnaitas berods, dar Lietuvoje, atnese knyga, sako cia jums dovanu, bet reikia aukos, nepamenu ten kiek ten litu lotuliukas.gif tai va likau be knygos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 17, 10:10)
vadinasi jisai pameluojantis Dievas biggrin.gif

cia buvo reklama taip sakant biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 birželio 2020 - 12:09
Lutukei nuo neda* ***o stoga rauna, agresyvi šiza biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 12:10)
nebeturi kam ciulpt, ar tau niekas neciulpia? bigsmile.gif Atejai ir sia tema susikti ir draugeska cambaline atsivedei? gal viena kitaip paciulpkit ir nusiraminsit, o abi nuolat seksualnio azabozenyje , taskotes cia nesustodamos lotuliukas.gif

Tema apie Dieva berods, o lutuke apie ciulpima raso biggrin.gif . Tai kas sexs ozabozenas cia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 17:28)
eik gal raminamu isgerk,

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 17:53)
Gal tu eik dar siek tiek atostoguose pabuk, nervus susitvakrysi, kas per debiliskas susireiksminimas?

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 19:18)
Gittute jus pas kokius jachovistus papuolet?

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 23:16)
Nusipirk Biblija kaip Gittute pataria, gal siek tiek prasmingiau laika leisi  mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 12:10)
Atejai ir sia tema susikti

Raso lutuke biggrin.gif .
Atsakyti
cambala nesivarginki, kai jau supratau, kad pas tave dideles bedos ir matomai ligos, tai tikrai nesiruosiu su tavim leistis i kazkokias rietenas, neigiant tik tavo galvoje egzistuojancias gliukas, tai beprasmiska. Ramybes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 birželio 2020 - 12:51
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 12:48)
cambala nesivarginki, kai jau supratau, kad pas tave dideles bedos ir matomai ligos, tai tikrai nesiruosiu su tavim leistis i kazkokias rietenas, neigiant tik tavo galvoje egzistuojancias gliukas, tai beprasmiska. Ramybes tau  4u.gif

Kad cia jokio vargo nera smile.gif . Kiekvienas, kuris skaito sia tema mato " kam yra blogai" biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 13:10)
Ko tu valkiojiesi per temas nuo ryto iki vakaro? ar ne taip Montevertei rasei? lotuliukas.gif nebeturi kam ciulpt, ar tau niekas neciulpia? bigsmile.gif Atejai ir sia tema susikti ir draugeska cambaline atsivedei? gal viena kitaip paciulpkit ir nusiraminsit, o abi nuolat seksualnio azabozenyje , taskotes cia nesustodamos lotuliukas.gif

Zinai net elementrai AI programa buna kurybiskesne ir sugeba isiminti geriau, nei tu, kiek kartu tau reiks kartoti, kad man buvo ir bus bulkutes, nepriklausomai kaip tu ar dar kas tuos kepinius vadinsit, isidemesi, ne ? lotuliukas.gif
Papildyta:

Viesajam transporte kiek esu vaziavusi, nesu is vis nieko panasaus maciusi, gal kad retai vaziuoju. O per mikrofona na buna kartais centre miesto ir buna dainuoja, bet tai man netrukdo ateini i miesta ir iseini, jei ten gyvenciau, aisku, gal uzknistu triuksmas, bet tai ten nuolat triukmsas centre ar nuo tu ar kitu zmoniu.

biggrin.gif man tai gana idomi tema religijos, tai nieko pries kartais ir padiskutuoti ta tema, bet siaip kai nenoriu ir labai prikimba kokie jachovistai, sakau as baigusi teologija ir pasibaigia diskusija , kazkodle toliau diskutuoti nenori  biggrin.gif Dar mano viena drauge juos pacius patrolino, pradejo savo ten filosofijas jiems skleisti knygas siulyti tai sake duagiau nebeateidavo  biggrin.gif bet siaip su kazkuo piktybisku ar labai ikyriu nesusiduriau.

Patiko vienas krisnaitas berods, dar Lietuvoje, atnese knyga, sako cia jums dovanu, bet reikia aukos, nepamenu ten kiek ten litu lotuliukas.gif tai va likau be knygos  biggrin.gif
Papildyta:

cia buvo reklama taip sakant  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Bankrutavo tavo BULKUČIŲ verslas, dabar kalbėsi pusmetį apie jas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 14:28)
Bankrutavo tavo BULKUČIŲ verslas, dabar kalbėsi pusmetį apie jas? biggrin.gif

Tai, kad ne niekas nebankrutavo pas mane. Siaip fainas dalykas bulkutes, ko nepakalbeti apie jas ir tau artima sritis. Va kepykleleje dirbi , o nemegsti bene, jau atsibodo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 14:37)
Tai, kad ne niekas nebankrutavo pas mane. Siaip fainas dalykas bulkutes, ko nepakalbeti apie jas ir tau artima sritis.  Va kepykleleje dirbi , o nemegsti bene, jau atsibodo? bigsmile.gif

O tau vyrui ciulpti atsibodo per tiek metu?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 14:40)
O tau vyrui ciulpti atsibodo per tiek metu?

Prie ko cia tokie klausimai, tokioje temoje, eik i miegamaji ten ir dalinkites savo turinga patirtim, kam tai rupi apie tai dalintis patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 15:39)
Prie ko cia tokie klausimai, tokioje temoje, eik i miegamaji ten ir dalinkites savo turinga patirtim, kam tai rupi apie tai dalintis patirtim mirksiukas.gif

O tu eik į kulinarijos skyrelį apie BULKUTES diskutuoti tongue.gif

Bet nečiulpei vyrui nė karto, ane? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 17 birželio 2020 - 14:42