Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 14:39)
Prie ko cia tokie klausimai, tokioje temoje, eik i miegamaji ten ir dalinkites savo turinga patirtim, kam tai rupi apie tai dalintis patirtim mirksiukas.gif

O gal einam visos trys - as, mylimuke ir tu mirksiukas.gif . Paisdykausim wub.gif . Zeek, paskui nesibodesi savo vyro, nereiks lazdele vadint.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 14:40)
O tau vyrui ciulpti atsibodo per tiek metu?

teigdavai, kad ji nečiulpia, o dabar, kad jau atsibodo net? Perkaitusi galvele nuo diplomų, te biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 15:42)
Bet nečiulpei vyrui nė karto, ane? biggrin.gif

cambala, Bilobilio paskolino? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 17, 16:09)
teigdavai, kad ji nečiulpia, o dabar, kad jau atsibodo net? Perkaitusi galvele nuo diplomų, te biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

cambala, Bilobilio paskolino? biggrin.gif

Seniai vyras tave gerai paėmė, oi seniai, kitaip tiek nestrykčiotum čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 17:38)
Seniai vyras tave gerai paėmė, oi seniai, kitaip tiek nestrykčiotum čia  biggrin.gif

Žinai, pasakysiu tau taip. Kam ko labiausiai trūksta, tas apie tą ir pliauškia, čia gi senai žinoma tiesa. Susimąstyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 17, 18:43)
Žinai, pasakysiu tau taip. Kam ko labiausiai trūksta, tas apie tą ir pliauškia, čia gi senai žinoma tiesa. Susimąstyk mirksiukas.gif

Tai tau labiausiai trūksta.... proto? biggrin.gif Ar sielos ramybės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 17:47)
Tai tau labiausiai trūksta.... proto? biggrin.gif Ar sielos ramybės? biggrin.gif

O tu abeji kad pirmo? Ji juk paaules proto+ ezoterika likusi nunese...

Bet kaip ubunte susigrsta ir mauna i krumus prasnekant apie malonumus biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 15:42)
O tu eik į kulinarijos skyrelį apie BULKUTES diskutuoti  tongue.gif

Bet nečiulpei vyrui nė karto, ane? biggrin.gif

Nu va nors veina gera zodi ismokai biggrin.gif

O siaip idomu man, tokia vaizduojiesi feministe, nuolat uz lygias teises ir t.t. ir va prasau nu visada klausi ar moteris neciulpe vyrui, Nu nors viena paklaustumet ar vyras moteriai neciulpe, Va taip ir parodot savo isisaknyjusius patriarchato skeletus... unsure.gif
Bet visgi kas tau yra ko tu cia po ta foruma visa draskaisi be pertraukos? Dazniausiai zmogus kitiem siulo, ko paciam truksta, isvadas pasidarys visi kas sugeba mastyti...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 21:56)
Nu va nors veina gera zodi ismokai  biggrin.gif

O siaip idomu man, tokia vaizduojiesi feministe, nuolat uz lygias teises ir t.t. ir va prasau nu visada klausi ar moteris neciulpe vyrui, Nu nors viena paklaustumet ar vyras moteriai neciulpe, Va taip ir parodot savo  isisaknyjusius patriarchato skeletus... unsure.gif
Bet visgi kas tau yra ko tu cia po ta foruma visa draskaisi  be pertraukos? Dazniausiai zmogus kitiem siulo, ko paciam truksta, isvadas pasidarys visi kas sugeba mastyti...

Ciulpti... cia dar neisku ka ciulpia. Visokie parazitai ciulpia zmoniu krauja, barakudos ciulpia finansus... Ir gerai jos ciulpia.. Nuciulpia tiek, kad vyras lieka basas kaip stovi
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 17, 22:00)
Ciulpti... cia dar neisku ka ciulpia. Visokie parazitai ciulpia zmoniu krauja, barakudos ciulpia finansus... Ir gerai jos ciulpia.. Nuciulpia tiek, kad vyras lieka basas kaip stovi

Na gamtoje vsida vyrauja teisngumas, kokia renkasi i zmonas, tokia ir turi. Tam tikri kompleksai pritraukia velgi tam tirkus trukumus. Normalus vyras, niekad neissirinks barakudos, ar moteri sbarakudino . kazkodel tai nutylima, as pvz zinau daugiau moetyru nukentejusiu nuo vyru finansiskai , nei atvirksciai...Bet jos is svao durnos galveles ir geros sirdeles dalina pinigus i kaire i desine, pasitiki ir t.t.
Papildyta:
O siaip cia kai kuriu moteru vis siulyma paciulpti, ir kiti sparnuoti issireiskimai, man primena kalejimo kultura arba tokius nebrendylas, neaukletus paauglius, kurie mano, kad labai kruti yra, jei apie seksa kalba biggrin.gif , na bet kokioje aplinkoje gyvena, matyt taip ir reiskiasi, ka padarysi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 21:56)

O siaip idomu man, tokia vaizduojiesi feministe, nuolat uz lygias teises ir t.t. ir va prasau nu visada klausi ar moteris neciulpe vyrui, Nu nors viena paklaustumet ar vyras moteriai neciulpe, Va taip ir parodot savo  isisaknyjusius patriarchato skeletus... unsure.gif
Bet visgi kas tau yra ko tu cia po ta foruma visa draskaisi  be pertraukos? Dazniausiai zmogus kitiem siulo, ko paciam truksta, isvadas pasidarys visi kas sugeba mastyti...

Na jei tu turi pimpalą, tai gal ir čiulpia tau vyras unsure.gif
Man tai laižo ir bučiuoja wub.gif
Tai jei pagal tave....reiškia,tu pati draskaisi be vietos, nes mane tuo kaltini? rolleyes.gif hihihi.gif
Bet tai ir prisipažinai, kad tau pareiga seksas, nes vyrui nieko malonaus nenori padaryti, jau iškart patriarchatai vaidenasi. Neduok dieve kažką nemokamai jam lovoj padarysi malonaus, ane? Atsipalaiduok biškį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 22:05)
Na gamtoje vsida vyrauja teisngumas, kokia renkasi i zmonas, tokia ir turi. Tam tikri kompleksai pritraukia velgi tam tirkus trukumus. Normalus vyras, niekad neissirinks barakudos, ar moteri sbarakudino . kazkodel tai nutylima, as pvz zinau daugiau moetyru nukentejusiu nuo vyru finansiskai , nei atvirksciai...Bet jos is svao durnos galveles ir geros sirdeles dalina pinigus i kaire i desine, pasitiki ir t.t.
Papildyta:
O siaip cia kai kuriu moteru vis siulyma paciulpti, ir kiti sparnuoti issireiskimai,  man primena kalejimo kultura arba tokius nebrendylas, neaukletus paauglius, kurie mano, kad labai kruti yra, jei apie seksa kalba  biggrin.gif , na bet kokioje aplinkoje gyvena, matyt taip ir reiskiasi, ka padarysi. unsure.gif

Seksas yra gyvenimo dalis, ir dargi labai maloni. Kad čia tu labiausiai paauglę primeni, cielkutę tokią.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 18:47)

mano diskusijos išplaukia konkrečiai iš konteksto, jei tenais kas nors neramaus ar apie protą, tai reiškia, kad tai daug kam aktualu. O tu gi debiliukė rašai rašai kažką apie kokį įvykį, pist ir iššoksti su kokiu čiulpimu biggrin.gif nu durnesnės dar paieškot. O, žinau - cambala durnesnė biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 20:56)

ėėė, šita....o ką ten pas moteris..čiulpti? Nebent tavo patalogiškai didelis.. unsure.gif Pasakyk vyrui, kad baigtų nesąmones daryti ir išmoktų kaip reikiant...
Atsakyti