Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 20:56)
Nu nors viena paklaustumet ar vyras moteriai neciulpe,

Nu tai ciulpe tau vyras ar ne?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 22:34)
Na jei tu turi pimpalą, tai gal ir čiulpia tau vyras  unsure.gif
Man tai laižo ir bučiuoja  wub.gif
Tai jei pagal tave....reiškia,tu pati draskaisi be vietos, nes mane tuo kaltini?  rolleyes.gif hihihi.gif
Bet tai ir prisipažinai, kad tau pareiga seksas, nes vyrui nieko malonaus nenori padaryti, jau iškart patriarchatai vaidenasi. Neduok dieve kažką nemokamai jam lovoj padarysi malonaus, ane? Atsipalaiduok biškį  biggrin.gif
Papildyta:

Seksas yra gyvenimo dalis, ir dargi labai maloni. Kad čia tu labiausiai paauglę primeni, cielkutę tokią.

Nezinau ar jum patinka tokiom kvailiukem vaidinti ar is tiesu tokios dideles bedos su zinuciu suvokimu?
Na nelabai svarbu. Svarbu, kad pacios nejauciat, kaip issiduodat, kiek pas jus galvose tarakonu, kiek moters zeminimo. Juk surpanti, kad ne zodyje esme, o kryptys, kam ka siulot, juk tau niekas nedraude per tiek metu panaudoti tau priimtina zodi, ir paklausti, o tau vyras ****** ar ne? Bet ne, nei tu nei tavo draugeskos, vaidinancios feministes to nedarot, nes...? Ziurek, visi tiek nemokamai lovoje, atsiskaityti vyrui seksu ir t.t. viskas i tai gi rodo, kodel visgi nesakai, vyras atsiskaito seksu? Mano aplinkoje nera nei tokiu moteru, nei seimu, tai man nei i galva nesautu taip sakyti kitai moteriai, noreti ja pazeminti, o tau labai daznai sauna, kodel? Aplamai is kur toks pas jus kelias didelis noras pazeminti kitas moteris ar tai ne patriarchato isdavos? (retoriniai klausimai)

Tie nuolatiniai jusu keliu siulymai ciulpti, jau sakiau paaugliu arba nesubrendusiu suaugusiu lygio. Tokie buna ereliai iseje is kalejimu, ar asocialiu seimu, kurie nuolat sako paciulpk. As tikrai galiu atjausti, jei tokioje aplinkoje gyvenat ir tai jum iauge i krauja, bet gi suaugus galima ir keistis, ismokti ir kitokio bendravimo, ar jum tai neimanoma? Nes, taip, seksas gyvenimo dalis, tik suauge, subrende zmones -poroje mylisi, ir taip, kaip jiem patinka. Apie tai daug senka dazniausiai tie, kuriem arba to labai truksta arba elementarios kulturos neturi ir atskyrimo ka, kur , kada su kuo sneketis arba siaip siek tiek sutrikimai kokia vargina. Net forume cia sukurtas atskiras skyrelis norintiem apie tai sneketis, gal ne be reikalo? Bet tau, panasu ,tai ne gyvenimo dalis, o gyvenimas...

Atsakyti
Man tai malonumas mylimam žmogui suteikti pasitenkinimą wub.gif jeigu tu į mano žodžius įdedi savo prasmę, žeminimus ir tt., tai gal pas tave tų tarakonų ir yra. Pamastyk mirksiukas.gif
Be to pati rašinėjai apie barterinius mainus, tipo "jis man nieko nepadeda, o sekso reikalauja ". Aš tai niekada nenaudojau sekso kaip atsilyginimo už buities darbus, nežinau iš kur pas tave pačią tokios mintys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 18, 12:16)
Man tai malonumas mylimam žmogui suteikti pasitenkinimą wub.gif  jeigu tu į mano žodžius įdedi savo prasmę, žeminimus ir tt., tai gal pas tave tų tarakonų ir yra. Pamastyk mirksiukas.gif
Be to pati rašinėjai apie barterinius mainus, tipo "jis man nieko nepadeda, o sekso reikalauja ". Aš tai niekada nenaudojau sekso kaip atsilyginimo už buities darbus, nežinau iš kur pas tave pačią tokios mintys  rolleyes.gif

tai kad tu mažai kartu su vyrais rimtai ir gyvenusi smile.gif gi esi palaida bala 4u.gif
tu tiki, kad cambala savo Ožiui daug duodavo, kai pati 4 kampus laikė dėl motinos ir giminių pykčių? jei duodavo daug, tai ji šliurė tada, vadinasi neturėjo kur dėtis, bijojo, kad iš viso išeis ir viena liks net be Ožio. Supranti, žmonės su saviverte, aukštos moralės, gilios sielos seksą ima ir duoda tik tada, kai partneriu tiki besąlygiškai, kai jiems tikrai gera kartu pirmiausia buityje. O jei buityje problemos, pykčiai, nekalbadieniai, tai koks seksas? Tu ant tiek tuščia esi, kad be sekso negalėtum? Todėl net ir po vedusiais tiesiesi? Tau seksas lygu kaip pavalgyti? Užjaučiu tada tave. Tai probleminė sritis pas tave, todėl pasąmoningai ir kapstaisi savyje, sėdi visokiose Depresijų temose, literatūroje knisiesi ir t.t., nes sprendi savo bėdas.
Atsakyti
Situacija kol kas sekanti:
1. Ubuntiene kone vienintele gina kazkokia dorove ir tyruma zmoniu santykiuose.
2. Kai kurios gudresnes, jaucia 6-tu jausmu, kad cia ne ta tema, kur moteriai reiketu buti kietai, tai vengia temos arba kazka abstrakciai oponuoja.
3. Nu o kai kurios parodo kad joms nera dugno, o jei ir butu tai galima pasikasti zemiau dugno.

Tai va, Ubuntiene kol kas be konkurencijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 18 birželio 2020 - 11:41
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:33)
tai kad tu mažai kartu su vyrais rimtai ir gyvenusi smile.gif  gi esi palaida bala 4u.gif
tu tiki, kad cambala savo Ožiui daug duodavo, kai pati 4 kampus laikė dėl motinos ir giminių pykčių? jei duodavo daug, tai ji šliurė tada, vadinasi neturėjo kur dėtis, bijojo, kad iš viso išeis ir viena liks net be Ožio. Supranti, žmonės su saviverte, aukštos moralės, gilios sielos seksą ima ir duoda tik tada, kai partneriu tiki besąlygiškai, kai jiems tikrai gera kartu pirmiausia buityje. O jei buityje problemos, pykčiai, nekalbadieniai, tai koks seksas? Tu ant tiek tuščia esi, kad be sekso negalėtum? Todėl net ir po vedusiais tiesiesi? Tau seksas lygu kaip pavalgyti? Užjaučiu tada tave. Tai probleminė sritis pas tave, todėl pasąmoningai ir kapstaisi savyje, sėdi visokiose Depresijų temose, literatūroje knisiesi ir t.t., nes sprendi savo bėdas.

Seksas nėra nei kažkoks purvinas, nei žemas dalykas. Ir jeigu pirmiausia rūpi visas jėgas atiduoti indų plovimui, skalbinių skalbimui, grindų šveitimui, tai tikrai nerodo nei teisingos moralės, nei aukštos savivertės. Tik rodo, kad libido žemiau plintuso ir tiek. O kai taio yra, tai lengviausia vaidint šventuolę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 17, 14:40)
O tau vyrui ciulpti atsibodo per tiek metu?

Kokiam vyrui? Čiulpti? O kas tai yra?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 18, 12:40)
Situacija kol kas sekanti:
1. Ubuntiene kone vienintele gina kazkokia dorove ir tyruma zmoniu santykiuose.
2. Kai kurios gudresnes, jaucia 6-tu jausmu, kad cia ne ta tema, kur moteriai reiketu buti kietai, tai vengia temos arba kazka abstrakciai oponuoja.
3. Nu o kai kurios parodo kad joms nera dugno, o jei ir butu tai galima pasikasti zemiau dugno.

Tai va, Ubuntiene kol kas be konkurencijos...

Žemiau dugno, tai ten, kur tu daužei savo žmoną ir vertei ją darytos abortus vieną po kito?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 17, 21:56)
Bet visgi kas tau yra ko tu cia po ta foruma visa draskaisi  be pertraukos?

Savęs to nebandei paklausti?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 06 18, 12:45)
Kokiam vyrui? Čiulpti? O kas tai yra?

Paimti vyro kredito kortele ir shopintis vaiksciot po pramogas... Chiulpti babkes is saskaitos
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 18, 12:46)
Žemiau dugno, tai ten, kur tu daužei savo žmoną ir vertei ją darytos abortus vieną po kito?

Neverciau, pati dares. Paskui isidejo spirale ir nereikejo
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 18, 12:45)
Seksas nėra nei kažkoks purvinas, nei žemas dalykas. Ir jeigu pirmiausia rūpi visas jėgas atiduoti indų plovimui, skalbinių skalbimui, grindų šveitimui, tai tikrai nerodo nei teisingos moralės, nei aukštos savivertės. Tik rodo, kad libido žemiau plintuso ir tiek. O kai taio yra, tai lengviausia vaidint šventuolę.  biggrin.gif

Tai žinoma, kad nėra. Bet gal ir nelyginkim savęs, būdamos jau brandžios moterys, o ne paauglės su paaugliais, kuriems labai žingeidu ir pan. Tai tada gali seksuoti ir iš sportinio intereso. Prie ko čia libido? Jį galima valdyti, jei jis sveikas. Tik nesveikas libido yra nevaldomas. Bet kokia normali, save gerbianti moteris, jei turi priekaištų ar nuoskaudų vyrui, nepuls prieš jį skėstis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:33)
Tai probleminė sritis pas tave, todėl pasąmoningai ir kapstaisi savyje, sėdi visokiose Depresijų temose, literatūroje knisiesi ir t.t., nes sprendi savo bėdas.

O ko tu lendi į depresijų temas, mylimukės stalkint? Tai ką sakyt apie tave, jeigu knisiesi kitų gyvenimuose ir domiesi, kas su kuo pisasi?
Atsakyti