Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 06 18, 12:55)
O ko tu lendi į depresijų temas, mylimukės stalkint? Tai ką sakyt apie tave, jeigu knisiesi kitų gyvenimuose ir domiesi, kas su kuo pisasi?

Aš visada pasidomiu apie tuos, kurie prie manęs kimba smile.gif kas tai do individai. Kaip sakoma: žinok priešą savo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 18, 11:51)
Paimti vyro kredito kortele ir shopintis vaiksciot po pramogas... Chiulpti babkes is saskaitos
Papildyta:
Neverciau, pati dares. Paskui isidejo spirale ir nereikejo

Mylintis vyras niekada nebus gyvulys. Mylintis vyras pats imsis priemoniu kad m9terei nereiktu darytis aborto.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:59)
Aš visada pasidomiu apie tuos, kurie prie manęs kimba smile.gif kas tai do individai. Kaip sakoma: žinok priešą savo tongue.gif

Koks forumo nickų sureikšminimas, draugai, priešai..
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 06 18, 13:06)
Koks forumo nickų sureikšminimas, draugai, priešai..

nes realybėje tokių pas mane nėra, regis visi adekvatūs, niekas nesivaiko iš paskos, pletkų nerenka, nebando įžeidinėti ar pan. O čia kai pasislėpę už ekrano, tai krūtiakes vaidina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 11:53)
Tai žinoma, kad nėra. Bet gal ir nelyginkim savęs, būdamos jau brandžios moterys, o ne paauglės su paaugliais, kuriems labai žingeidu ir pan. Tai tada gali seksuoti ir iš sportinio intereso. Prie ko čia libido? Jį galima valdyti, jei jis sveikas. Tik nesveikas libido yra nevaldomas. Bet kokia normali, save gerbianti moteris, jei turi priekaištų ar nuoskaudų vyrui, nepuls prieš jį skėstis.

Ne visos, oi ne visos paaugles p* sasi su bernais kaip kad tu tai darei.

Ubunte yra sausa bulka, jai sekso tema isvis yra tabu. Gali cia draskytis ir putotis kiek nori, nieko tu cia neitikinsi.
O cia dabar panagrinekim- tu pastoviai pykstiesi su savo sugyventiniu, neleidi to, ano, psichuoji kad jis ziuri jam patinkama filma, nepasitiki, tikrini ji pastoviai - gyveni tokioj itampoj, tai reiskia irgi uzsispaudus? Gal tidel yaip lutuke supranti?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 11:59)

Geriau parasyk " as visada visus ciokinu, kurie man ant papo uzmyne".
Lyg kam paslaptis butu, kad nesitveri savam kailyje. Bet tai linksma i tokia nuopusa ziuret biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:07)
nes realybėje tokių pas mane nėra, regis visi adekvatūs, niekas nesivaiko iš paskos, pletkų nerenka, nebando įžeidinėti ar pan. O čia kai pasislėpę už ekrano, tai krūtiakes vaidina biggrin.gif

Realybeje tu su visais susiedusi, o draugiu neturi kaip lutuke.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 18, 13:11)
Ne visos, oi ne visos paaugles p* sasi su bernais kaip kad tu tai darei.

Ubunte yra sausa bulka, jai sekso tema isvis yra tabu. Gali cia draskytis ir putotis kiek nori, nieko tu cia neitikinsi.
O cia dabar panagrinekim- tu pastoviai pykstiesi su savo sugyventiniu, neleidi to, ano, psichuoji kad jis ziuri jam patinkama filma, nepasitiki, tikrini ji pastoviai - gyveni tokioj itampoj, tai reiskia irgi uzsispaudus? Gal tidel yaip lutuke supranti?

Nuo kokių 17-18 jau daug kas pabando, taip kad nepizdi čia, ok? mirksiukas.gif Pabando žmonės ir nusiramina, tai po to nešliuchina visą gyvenimą kaip tavo porą draugučių iš forumo mirksiukas.gif aiii, tu juk draugučių ir priešų čia neturi, tik kažkodėl vienus nuolat puoli, o kitas užtarinėji, bet jo, pas tave tai niekaip nesivadina. Tuščia vieta tai tau viskas, bet kaip čia, taip čia. Susitari neateit į forumą mėnesį ir net jo neištveri, prakiši juodai lažybas biggrin.gif
Oi cambse, norėtum tu tokių "pykčių" kaip mane. Pas mane tai tikrai bent 3 kampus vyras laiko, kai mano giminėm pagalbos reikia - jis pirmas ją suteiks ax.gif O kad aš reikli ir kai yra gerai, noriu dar geriau, tai ką jau čia dabar. Nu aš tokia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:53)
Tai žinoma, kad nėra. Bet gal ir nelyginkim savęs, būdamos jau brandžios moterys, o ne paauglės su paaugliais, kuriems labai žingeidu ir pan. Tai tada gali seksuoti ir iš sportinio intereso. Prie ko čia libido? Jį galima valdyti, jei jis sveikas. Tik nesveikas libido yra nevaldomas. Bet kokia normali, save gerbianti moteris, jei turi priekaištų ar nuoskaudų vyrui, nepuls prieš jį skėstis.

Kodėl malonumas neturi būti žingeidu? Ar jau suaugusiam brandžiam žmogui turi užtekti malonumo tik nuo švarių skalbinių?
Sveiko libido net nereikia valdyti, kam kištis į tai, kas sveika, gamtos duota?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 18, 13:15)
Realybeje tu su visais susiedusi,  o draugiu neturi kaip lutuke.

kas prabilo. Pasikartosiu. Jei tu realybėje turėtumei draugų, tai būtumei į juos atsisukusi per tą mėnesį ir forumą pamiršusi. Įniktum į jų reikalus ir t.t. O tu slapta skaitei neprisijungusi, nes tik tave už nosies patampiau, paminėjau tavo vardą, momentaliai atlėkei ir nebežiūrėjai net kad trijų savaičių neištempei. Kokia gėda biggrin.gif O gal sakysi, kad esi ekstrasensė? Pajautei, kad tave miniu? tai ką, su anu pasauliu kalbiesi, nesveika esi ir pabaigsi Vasaros 5? A? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 18, 13:22)
Kodėl malonumas neturi būti žingeidu? Ar jau suaugusiam brandžiam žmogui turi užtekti malonumo tik nuo švarių skalbinių?
Sveiko libido net nereikia valdyti, kam kištis į tai, kas sveika, gamtos duota?

Malonumas su maloniu vyru, kas tau neaišku?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 06 18, 12:55)
O ko tu lendi į depresijų temas, mylimukės stalkint? Tai ką sakyt apie tave, jeigu knisiesi kitų gyvenimuose ir domiesi, kas su kuo pisasi?

Ji net mūsų temą ištisai ciokina, kur yra nelaukiama rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 13:07)

Realybėje tu ne tik priešų, bet ir draugų neturi. Rašei ne kartą, kad niekuo nepasitiki, nes bet kada gali išduot. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 13:07)

Taipogi adekvatūs metų metais kapojasi, neprisijunk keluas savaites ar mėnesius, ateini tą patį randi, tie patys su tais pačiais tokiais pat žodžiais. Adekvatu biggrin.gif Realybėj adekvatūs nebendrauja, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 18, 13:23)
Ji net mūsų temą ištisai ciokina, kur yra nelaukiama  rolleyes.gif

ekstrasensė nomer-dva? biggrin.gif nu tai ok, ne taip liūdna cambsei bus tame Vasaros 5 bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 18, 12:16)
Nuo kokių 17-18 jau daug kas pabando, taip kad nepizdi čia, ok? mirksiukas.gif Pabando žmonės ir nusiramina, tai po to nešliuchina visą gyvenimą kaip tavo porą draugučių iš forumo mirksiukas.gif aiii, tu juk draugučių ir priešų čia neturi, tik kažkodėl vienus nuolat puoli, o kitas užtarinėji, bet jo, pas tave tai niekaip nesivadina. Tuščia vieta tai tau viskas, bet kaip čia, taip čia. Susitari neateit į forumą mėnesį ir net jo neištveri, prakiši juodai lažybas biggrin.gif
Oi cambse, norėtum tu tokių "pykčių" kaip mane. Pas mane tai tikrai bent 3 kampus vyras laiko, kai mano giminėm pagalbos reikia - jis pirmas ją suteiks ax.gif O kad aš reikli ir kai yra gerai, noriu dar geriau, tai ką jau čia dabar. Nu aš tokia tongue.gif

Nesuk kalbis, 18 ikiniai ne prie ko. Tu rasei, kad su bernais nuo 12- 13 daveisi
Ir kuriuos as puolu? Man pvz idomu tave erzint, isvest is kantrybes. Lutuke glusa. Maja di irgi dauzta. Daugiau visi kaip ir normalus. Ai, dar viena slibino galvo galetu plokstele pakeist, o tai uzlinijo.
O kokia pagalba tavo giminem sugyventinis suteikia? Juk gyreisi, kad tavo tevai be ligu, amzinai jauni. Ir kiek rasei, tai tu jo neleidi pas savo ligotus tevus, isterijas keli, dar jo mama cia forume juodini.
Atsakyti