Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 19:29)
Bet labai puikiai tinka ir tau  mirksiukas.gif

Nu pas tave tai kompleksai aukščiausio lygio. Įsivaizduoji, kad zmonės tau pavydi to, ko net nežino.  Visai kūkū.

Na as i jusu juodaja pasamones puse nelendu, nezinau , kokie ten babauziai slepiasi, bet kad pilnos esat neigiamu jausmu ir emociju tai akivaizdu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 18:23)
taigi nuotrauka idejau net , tipo apsimeti, kad nematei?  bigsmile.gif

savivaldybe ir pjauna  tongue.gif komunizme gyvenam, bustas nemokamai, pajamos nemokamai, gyvenk ir zvenk, sakiau man socializmas patinka  biggrin.gif tai jau nebepavydek, nori ir tu atvaryk i airija ir tau busta duos nemokamai, suniuka atsivesi, galesi didesni aptvara jam irengti  mirksiukas.gif
Papildyta:

As nezinau kam, ko tu pavydi,gal tik kompleksai, nepavydas, bet faktas kad jau kelinta karta mini ta mano pasakyma lotuliukas.gif

Ji cia raso apie cambala, kaip surpantu  mirksiukas.gif

Tai jau visi suprato, kad nieko neturi, viska na chaluavu nori, nusmurgele esi.

Aha, cambsoli monteverte, o iseina kaip visada - pasirodo perdzia daugiausia ir triedzua.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 19:26)
na nezinau, kokios ten prasmes tavam kieme, bet bendra prasme tai tokia, ka parasiau, sveiskis:
Bezdėti reikšmė:
1. smirdinti, smirsti, „orą gadinti“

Tu gal ne neizinai, kas yra visai besimtomis bekvapis duju issiskyrimas, gal nuolat bezdi ir nezinai kaip buna kitaip? biggrin.gif

Aš tai žinau, bet tu pakartojai tą patį, ką aš prieš tai įkėliau iš knygos. Ir kam? Ar čia mintinai mokaisi, kad kitąkart žinotum, kad bezdaliukų ir bekvapių būna? fool.gif

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 18, 19:30)
Na as i jusu juodaja pasamones puse nelendu, nezinau , kokie ten babauziai slepiasi, bet kad pilnos esat neigiamu jausmu ir emociju tai akivaizdu.  mirksiukas.gif

Ačiū, jau užtenka, kad į triusikus lendi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 18, 17:51)
Nemėgstu rožių,

O kaip angliskos rozes, karaliai, Anglijos graziausi roziu sodai? I kur dar Mahomedo zmonis neistikimybe virstant raudonai rozei i geltona...
Cielas legendas praleidi...
Bado? Prie grozio reikia moket priet

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 18:39)

Ačiū, jau užtenka, kad į triusikus lendi mirksiukas.gif

Neseku jusu zarnyno reikalu diskusiju.
Lutuke ne tik klynus narsto, bet ir bezdalu pauostyt nori?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 09 18, 20:09)
Neseku jusu zarnyno reikalu diskusiju.
Lutuke ne tik klynus narsto, bet ir bezdalu pauostyt nori?

Nežinia, kokie ten reikalai ją svetimuose triusikuose domina.
Kaip papūgėlė kartoja tą patį, ka aš įkėliau, ir jaučiasi naujieną pasakius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 18 rugsėjo 2020 - 20:05
QUOTE(cambala @ 2020 09 18, 19:03)
Tai kad meme nervyjo tave - tu rekei ir teririzavai ji tol, kol j8s isjunge filma biggrin.gif .
Ot debilai abu - viena isterike, kitas meme biggrin.gif .

nu kiek čia gali pasakoti savo namų scenarijų? visi gi jau mintinai moka, vėpla biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 19:26)
Prastus patarimus dalini, nes, matau, nei tau, nei Danguolytei darbas nepadeda nei kiek nuo degradacijos unsure.gif

Tie žodžiai dar ir tau labai tinka  mirksiukas.gif  Kaip ten sako, su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi. Tai jau galim tave cambalos klonu vadint  biggrin.gif

Tas, kuris sutinka su viskuo, yra net ne vyras, o durų kilimėlis. O tu smagiai ant jo trypčioji.  biggrin.gif

darbas žmogų puošia, todėl tu driskė ir pavydi biggrin.gif

ar aš su ja teletabių temoje sėdžiu ir draugauju? nejauti, kad tai tu sutapusi?

o kas kalbėjo apie viską? nu bet nenusileisti filme? su kokiu bestija ten gyveni? gal pagalbos reik? linijos kokios paieškosiu?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 18, 19:31)
Tai jau visi  suprato, kad nieko neturi, viska na chaluavu nori, nusmurgele esi.
Aha, cambsoli monteverte, o iseina kaip visada - pasirodo perdzia daugiausia ir triedzua.

cambsolija tu cambsolija nedadaryta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 18, 21:20)

ar aš su ja teletabių temoje sėdžiu ir draugauju? nejauti, kad tai tu sutapusi?

o kas kalbėjo apie viską? nu bet nenusileisti filme? su kokiu bestija ten gyveni? gal pagalbos reik? linijos kokios paieškosiu?

90 proc tavo ir cambos "pokalbių" yra jūsų tarpusavy. Jūs jau taip sutapę, net paštininkė pastebėjo biggrin.gif

Nu žinok jei jau dėl filmo taip draskaisi, dėl tokio nesvarbaus dalyko, tai baisu pagalvot, kaip ardaisi dėl svarbių.
Gal tu sau tos pagalbos ir paieškok, nervukams nuramint, biškį vyrui lenciūgą atleisi. Nes mes tai nesipykstam dėl filmų, norim žiūrim kartu, norim atskirai, nejaučiu poreikio terorizuot žmones tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 18, 20:04)
Nežinia, kokie ten reikalai ją svetimuose triusikuose domina.
Kaip papūgėlė kartoja tą patį, ka aš įkėliau, ir jaučiasi naujieną pasakius.

O ko tu stebiesi? Juk visos jos "žinios" iš google, tad perpasakot tave ir pateikt kaip savo žinojimą jai juokų darbas:)
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 19, 07:53)
O ko tu stebiesi? Juk visos jos "žinios" iš google, tad perpasakot tave ir pateikt kaip savo žinojimą jai juokų darbas:)

Šitas man patiko, turim ir čia tokių gabių biggrin.gif

Net vidurinės nebaigęs vyras sugebėjo metus laiko dirbti gydytoju kolegoms nieko neįtariant

https://www.google.c...v...00837&amp=1
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 19, 01:16)
90 proc tavo ir cambos "pokalbių" yra jūsų tarpusavy. Jūs jau taip sutapę, net paštininkė pastebėjo biggrin.gif

Nu žinok jei jau dėl filmo taip draskaisi, dėl tokio nesvarbaus dalyko, tai baisu pagalvot, kaip ardaisi dėl svarbių.
Gal tu sau tos pagalbos ir paieškok, nervukams nuramint, biškį vyrui lenciūgą atleisi. Nes mes tai nesipykstam dėl filmų, norim žiūrim kartu, norim atskirai, nejaučiu poreikio terorizuot žmones  tongue.gif

jei tau paštininkė autoritetas, tai viskas tuo ir pasakyta biggrin.gif
esi visiška debilė, nė kiek neprotingesnė nei cambalinė, jei viską taip tiesiogiai supranti. Nei tu žinai dėl ko aš taip darau, nei komentuok. O jei tikrai įdomu, tai žmoniškai ir gražiai paprašyk, tai viską išsamiai paaiškinsiu
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 19, 11:24)
Šitas man patiko, turim ir čia tokių gabių  biggrin.gif

Net vidurinės nebaigęs vyras sugebėjo metus laiko dirbti gydytoju kolegoms nieko neįtariant

https://www.google.c...v...00837&amp=1

tai tik parodo, kad jis genijus, o aplink vieni durniai smile.gif kuriais... deja, pasitiki labai daug žmonių, kartais net savo likimą patiki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 20, 20:15)
jei tau paštininkė autoritetas, tai viskas tuo ir pasakyta biggrin.gif
esi visiška debilė, nė kiek neprotingesnė nei cambalinė, jei viską taip tiesiogiai supranti. Nei tu žinai dėl ko aš taip darau, nei komentuok. O jei tikrai įdomu, tai žmoniškai ir gražiai paprašyk, tai viską išsamiai paaiškinsiu

Žinai ką, BBD aš ant tavo aiškinimų biggrin.gif Terorizmui prieš kitą jokių protingų paaiškinimų nebūna.
Ir taip, paštininkė čia SM viena iš protingiausių. Tikrai ne tu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 20, 20:19)
Žinai ką, BBD aš ant tavo aiškinimų biggrin.gif Terorizmui prieš kitą jokių protingų paaiškinimų nebūna.
Ir taip, paštininkė čia SM viena iš protingiausių. Tikrai ne tu.  tongue.gif

tai bbd ant savo padjobkių, nes tik juokiesi pati iš savęs, kai nusišneki ir iškreiptai vaizdą matai apie kitus žmones biggrin.gif
aha, tokia protingiausia, kad būdama filologė nesusiprato, kad kas jau kas, bet aš nelabai rinkčiausi lietuvišką niką biggrin.gif
Atsakyti