Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(Monteverte @ 2020 09 20, 21:47)

aha, tokia protingiausia, kad būdama filologė nesusiprato, kad kas jau kas, bet aš nelabai rinkčiausi lietuvišką niką biggrin.gif

O kodėl turėtų suprast? Ji tavęs gi nepažįsta.
Na bet aišku, kad ne lietuviškas, greičiausia lenkiškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 19, 07:53)
O ko tu stebiesi? Juk visos jos "žinios" iš google, tad perpasakot tave ir pateikt kaip savo žinojimą jai juokų darbas:)

Tu mane vis stebini sugebejimu viename sakinyje pridaryti tiek loginiu klaidu blink.gif
Pirma na susizinok, kas yra googolis, kad gyvenime tokios nesamones kam nepasakytum, geda gi bus uz toki bukuma.
Antra, as labai dziaugiuosi, kad pagaliau su mylimuke suzinojot kazka benet apie virskinima ir gerasias bakterijas. Jei tavo zinios is supermamos tik, tai galejai ir anksciau tai suzinoti is Monetvertes postu biggrin.gif
Ir trecia kalba buvo mano tik apie tai, ka zmones vadina bezdejimu, nes butent tai pakomentavu. Matai, maniau, kad apie visas tas bakterijas puvima ir rugima, probiotikus ir t.t., jau senai visi zino. Sorry, mano klaida lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 rugsėjo 2020 - 10:45
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 20, 22:36)
O kodėl turėtų suprast? Ji tavęs gi nepažįsta.
Na bet aišku, kad ne lietuviškas, greičiausia lenkiškas  biggrin.gif

nepažįsta, o komentuoja visada tarsi sesuo būtų. Ką tai rodo? o gi, kad kvaiša yra biggrin.gif
aha, labai jau lenkiškas? gal išversi ką reiškia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 21, 12:40)
nepažįsta, o komentuoja visada tarsi sesuo būtų. Ką tai rodo? o gi, kad kvaiša yra biggrin.gif

tai cia gi daug tokiu sesiu musu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 21, 12:40)

Monteverte ir tu megeja komentuoti... TAvoji izvalga tinka tau taip pat mirksiukas.gif

Kam ta veidmainsyte. Uzbegant uz akiu, as irgi komentuoju.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 11:43)
Tu mane vis stebini sugebejimu viename sakinyje pridaryti tiek loginiu klaidu  blink.gif

Ji galvoja, kad loginio mastymo nebuvima gali kompensuoti gramatikos žinojimu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 21, 14:08)
Ji galvoja,  kad loginio mastymo nebuvima gali kompensuoti gramatikos žinojimu.  biggrin.gif

Bet kaip idomiai pastebejau, kad tos, kurios arsiai plesosi bliuskes del gramatiniu klaidu, visur kitur zinios labai slubuoja... unsure.gif
Na zinoma grazu man irgi, kai kas graziai raso, netingi, naudoja lietuviskas raides, bet tik tiek grazu, tai nenusako visai nieko apie zmogu. biggrin.gif
Atsakyti
Akys viska pasako apie žmogų. O visa kita - tufta.

Tas, kas bijo parodyti savo akis - daug negeru paslapciu turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 rugsėjo 2020 - 13:21
QUOTE(Moonte @ 2020 09 21, 14:02)
Monteverte ir tu megeja komentuoti... TAvoji izvalga tinka tau taip pat mirksiukas.gif

Kam ta veidmainsyte. Uzbegant uz akiu, as irgi komentuoju.

tik priminsiu, kad aš nei vieno žmogaus čia nepradėjau pulti pirma asmeniškai, nebent būtų apie save kažką asmeniškai parašęs, kas šokiruotų. Nepradėjau kabinėtis prie šeimynino statuso, klausti kur dirba ir tai išjuokti, prie vaikų skaičiaus ar šunų skaičiaus ir pan. Konfliktas išaugdavo tada, kai oponentas peržengdavo ribas.
Kada tai pagaliau įsisavinsi?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 14:13)
Bet kaip idomiai pastebejau, kad tos, kurios arsiai plesosi bliuskes del gramatiniu klaidu, visur kitur zinios labai slubuoja... unsure.gif
Na zinoma grazu man irgi, kai kas graziai raso, netingi, naudoja lietuviskas raides, bet tik tiek grazu, tai nenusako visai nieko apie zmogu.  biggrin.gif

Mes bent gramatiką mokam, o tu nei gramatikos, nei logikos, nei ko kito pas tave nerasta tarp ausų. Geriausia, tai kai gauni daug skaniai pavalgyti - viską pasako apie tavo galvos turinį ir poreikius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 21, 14:35)
tik priminsiu, kad aš nei vieno žmogaus čia nepradėjau pulti pirma asmeniškai, nebent būtų apie save kažką asmeniškai parašęs, kas šokiruotų. Nepradėjau kabinėtis prie šeimynino statuso, klausti kur dirba ir tai išjuokti, prie vaikų skaičiaus ar šunų skaičiaus ir pan. Konfliktas išaugdavo tada, kai oponentas peržengdavo ribas.
Kada tai pagaliau įsisavinsi?

Oi apsišikus melagė. Mane puldinėjai ir dar po visur ciokinai kompromato ieškodama. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 rugsėjo 2020 - 13:45
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 21, 14:43)
Mea bendt gramatiką mokam,

ar tikrai? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 21, 14:44)
Oi apsišikus melagė. Mane puldinėjai ir dar po visur ciokinai kompromato ieškodama.  biggrin.gif

tu apsišikus melagė, ne aš.
Pasipasakok kodėl tave pradėjau puldinėti. Na gi na gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 21, 14:45)
ar tikrai? smile.gif
Papildyta:

tu apsišikus melagė, ne aš.
Pasipasakok kodėl tave pradėjau puldinėti. Na gi na gi ax.gif

Nebuvo už ką, tai ir nepapasakosiu. Gi esi isterikė, savo pasakojimais patvirtinai ne kartą. O isterikų keliai nežinomi. biggrin.gif
Atsakyti