Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 21, 14:44)
Mes bent gramatiką mokam, o tu nei gramatikos, nei logikos, nei ko kito pas tave nerasta tarp ausų. Geriausia, tai kai gauni daug skaniai pavalgyti - viską pasako apie tavo galvos turinį ir poreikius biggrin.gif
Papildyta:

Oi apsišikus melagė. Mane puldinėjai ir dar po visur ciokinai kompromato ieškodama.  biggrin.gif

Tai va kad bent, pasidziaukim ir del to. As daug ka ir be jos moku tongue.gif Kad nerdai pas mane nei vienos logines klaidos, ir niekas nerado, o kai atsakau jum logiska argumentuota zinute, tai prasideda adhominem varymas arba nukritimas iki visisku absurdu. Kaip ir dabar pvz prie ko cia tas maistas? Tu ka badauji? blink.gif

Kalbant apie masita, vis tebevalgau veganiskai, dziaugiuosi savim, valgau skaniai ir visai nieko nepasigendu. Issikepiau vakar namines rugines duonos su raugu, rauga pasidariau pati tongue.gif

o del ko ji taip dare, jau pamirsai? Kodel tu taip niekad saves nematai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 21, 14:47)
Nebuvo už ką, tai ir nepapasakosiu. Gi esi isterikė, savo pasakojimais patvirtinai ne kartą. O isterikų keliai nežinomi.  biggrin.gif

ach nebuvo už ką? parazitė tu neraliuota. Tai priminsiu. Įbėgdavai kaip jaunas mėnulis, sušikdavai diskusijų temas, parašydavai kažką visiškai iš lempos, išjuokdavai kokią nors mintį nė neįsigilinus į ją. Pati esi prisipažinusi, kad diskusijų neseki tuo metu, tai kokio debilumo reikia būti, kad taip elgtis? komentuoti iš lempos nesekamą diskusiją?
Dabar tiesiog skyni savo vaisius ir skinsi, kol čia būsi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 21, 14:20)
Akys viska pasako apie žmogų. O visa kita -  tufta.

Tas,  kas bijo parodyti savo akis -  daug negeru paslapciu turi.

akys man pas zmogu svarbiausia, buna protingos, buna visai bukos, piktos , geros ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 14:49)
Tai va kad bent, pasidziaukim ir del to. As daug ka ir be jos moku  tongue.gif Kad nerdai pas mane nei vienos logines klaidos, ir niekas nerado, o kai atsakau jum logiska argumentuota zinute, tai prasideda adhominem varymas arba nukritimas iki visisku absurdu. Kaip ir dabar pvz prie ko cia tas maistas? Tu ka badauji?  blink.gif

Kalbant apie masita, vis tebevalgau veganiskai, dziaugiuosi savim, valgau skaniai ir visai nieko nepasigendu. Issikepiau vakar namines rugines duonos su raugu, rauga pasidariau pati  tongue.gif

Apie savęs matymą tau labiausiai reiktų patylėti.
Niekam neįdomu, ką tu valgai ir ką kepi.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 09 21, 14:51)
ach nebuvo už ką? parazitė tu neraliuota. Tai priminsiu. Įbėgdavai kaip jaunas mėnulis, sušikdavai diskusijų temas, parašydavai kažką visiškai iš lempos, išjuokdavai kokią nors mintį nė neįsigilinus į ją. Pati esi prisipažinusi, kad diskusijų neseki tuo metu, tai kokio debilumo reikia būti, kad taip elgtis? komentuoti iš lempos nesekamą diskusiją?
Dabar tiesiog skyni savo vaisius ir skinsi, kol čia būsi tongue.gif

Na tai kaip ir sakiau, nėra už ką.
Pati kalta, šūdmuse, kad nemoki naudotis SM funkcijomis. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 21, 15:16)
Na tai kaip ir sakiau, nėra už ką.
Pati kalta, šūdmuse, kad nemoki naudotis SM funkcijomis.  tongue.gif

jei tau nėra už ką atsiprašyti, tai man nėra dėl ko tavęs pvz. neišviešinti biggrin.gif
a, tai čia vadinasi tu gali degtis iš žmonių, gadinti diskusijas, o aš nieko negaliu kaip tik tave ignoruoti? norėtum, bjaurastie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 13:49)
Tai va kad bent, pasidziaukim ir del to. As daug ka ir be jos moku  tongue.gif Kad nerdai pas mane nei vienos logines klaidos, ir niekas nerado, o kai atsakau jum logiska argumentuota zinute, tai prasideda adhominem varymas arba nukritimas iki visisku absurdu. Kaip ir dabar pvz prie ko cia tas maistas? Tu ka badauji?  blink.gif

Kalbant apie masita, vis tebevalgau veganiskai, dziaugiuosi savim, valgau skaniai ir visai nieko nepasigendu. Issikepiau vakar namines rugines duonos su raugu, rauga pasidariau pati  tongue.gif

Visa tavo rašliava juoką kelianti, niekas argumentuotai su tavimi ir nediskutuoja, tik šaiposi. Apie kokią logiką tu kalbi, kai, anot tavęs, ovuliacija kas mėnesį yra negerai, o va ovuliacija kelissyk per metus-vaisingos, sveikos moters požymis?
Tai tik vienas pavyzdys.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 21, 15:19)
Visa tavo rašliava juoką kelianti, niekas argumentuotai su tavimi ir nediskutuoja, tik šaiposi.
Apie kokią logiką tu kalbi, kai, anot tavęs, ovuliacija kas mėnesį yra negerai, o va ovuliacija kelissyk per metus-vaisingos, sveikos moters požymis?
Tai tik vienas pavyzdys.

Tie nariai, kurie kartoja si sakini, nei vienoje diskusijoje, nei su niekuo nera dalyvave ir zodis argumentas jiem nepazystamas biggrin.gif Todel reikia pasidergti is kito, pasiteisinant savo nesugebejima.

Dar labiau iskraipyti manominciu negalejai, kad tik teisesne pasijaustum? biggrin.gif Bet ir tai velgi tik parodei savo nesugebejima logiskai masyti ir argumentuoti. Net jei as buciau taip sakiusi, tai butu tik mano teorija, jokiu alogiskumu joje nera. mirksiukas.gif

is esmes nuolat saiposi tik tie zmones, kurie ir nesugeba kitaip bendrauti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 14:24)
Tie nariai, kurie kartoja si sakini,  nei vienoje diskusijoje, nei su niekuo nera dalyvave ir zodis argumentas jiem nepazystamas biggrin.gif Todel reikia pasidergti is kito, pasiteisinant savo nesugebejima.

Dar labiau iskraipyti manominciu negalejai, kad tik teisesne pasijaustum? biggrin.gif Bet ir tai velgi tik parodei savo nesugebejima logiskai masyti ir argumentuoti. Net jei as buciau taip sakiusi, tai butu tik mano teorija, jokiu alogiskumu joje nera. mirksiukas.gif

is esmes nuolat saiposi tik tie zmones, kurie ir nesugeba kitaip bendrauti. mirksiukas.gif

Eilinis vartymasis, neee, aš taip nesakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 21, 15:32)
Eilinis vartymasis, neee, aš taip nesakiau biggrin.gif

Na eilinis jusu triedimas, tas jau nei nestebina, nezinau, ko tikiesi mane itikinti ar save? Is esmes nesvarbu, tu nepamatei visu kitu svarbesniu akcentu mano zinuteje, kaip visada, bandai nukreipti tema nuo saves i savo trydas ir vel nieko naujo biggrin.gif Nuo to logikos neigausi, nezinau gal eik sachmatais pazaisti, sako lavina mastyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 14:43)
Na eilinis jusu triedimas, tas jau nei nestebina, nezinau, ko tikiesi mane itikinti ar save? Is esmes nesvarbu, tu nepamatei visu kitu svarbesniu akcentu mano zinuteje, kaip visada, bandai nukreipti tema nuo saves i savo trydas ir vel nieko naujo biggrin.gif Nuo to logikos neigausi, nezinau gal eik sachmatais pazaisti, sako lavina mastyma  mirksiukas.gif

Bla bla bla.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 09 21, 15:48)
Bla bla bla.

nuva cia bent logines klaidos nera lotuliukas.gif va ties tokiais sakiniais ir apsistok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 21, 14:50)
nuva cia bent logines klaidos nera lotuliukas.gif  va ties tokiais sakiniais ir apsistok  4u.gif

Po mėnesio tvirtinsi, kad šventes švenčiat? biggrin.gif
Atsakyti