Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 20:25)
ir ji mums visom ateis, ko tu taip jos bijai? niekini? senatve ismintis, patirtis, naturali musu gyvenimo dalis...

Aik aik? Į burbančią pažiūrėjus nepasakyčiau. Nukvakimas totalus, neduokdie tokios senatvės
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:30)

Aš į maisto pardę, o tu į sm tease.gif

Tau dar neatsibodo tiek metu...desimtmeciu sedeti namie?
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:31)
Aik aik? Į burbančią pažiūrėjus nepasakyčiau. Nukvakimas totalus, neduokdie tokios senatvės

Cia tavo izeista savimele kalba.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:31)
O kam dasiritai iki to,  kad Burbanti  pradėtų sekti apie tave kitokias pasakas?
Gi cia tavo pacios kalte. Tik tavo ir niekieno kito.

Sek tu ką nori, bile tau nuo to geriau pasidaro. Gal bent diedo nemuši sm'e išsikrovus?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:34)
Sek tu ką nori, bile tau nuo to geriau pasidaro. Gal bent diedo nemuši sm'e išsikrovus?

Be abejo mes cia visos sakom ka norim. Kiekvieno teisybe kitokia.
As itariu kas darosi tavo seimoje, bet nemanau ar reikia sakyti man savo itarimus.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:33)
Tau dar neatsibodo tiek metu...desimtmeciu sedeti namie?

Cia tavo izeista savimele kalba.

Tau neatsibodo būti klounu sm'e tiek metų?

Tau reikėtų susirūpint, oi vargs tavo vaikas su tavim
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:36)
Tau neatsibodo būti klounu sm'e tiek metų?

Tau reikėtų susirūpint, oi vargs tavo vaikas su tavim

Tai taip ir neatsakei supratai ar ne del ko Burbanti kitokia pasaka sekti apie tave pradejo?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:36)
Be abejo mes cia visos sakom ka norim. Kiekvieno teisybe kitokia.
As itariu kas darosi tavo seimoje,  bet nemanau ar reikia sakyti man savo itarimus.

Tu tikrai manai, kad tu ir tavo blevyzgos yra kažkam įdomūs?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:38)
Tu tikrai manai, kad tu ir tavo blevyzgos yra kažkam įdomūs?

Tiek pat idomios, kiek tu man.
Bet as is to tragedijos nedarau.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:38)
Tai taip ir neatsakei supratai ar ne del ko Burbanti kitokia pasaka sekti apie tave pradejo?

Tu esi visom prasmėm šlykšti, nelaiminga, pagiežinga boba, ką tu bandai apgaut? Savęs neapgausi. Sm'as liko vienintelė vieta, kur tu gali neršt, dar spėju, eini į delfio komentarus trydų pavaryt, ten tokio plauko marozai susirenka, vienintelė pramoga tavo nuobodžiam gyvenime
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:30)
Gluše, tau amnezija? Burbos pasakos gražios, kol tavęs nepaliečia biggrin.gif o tai ko kitų negražios, kuo skiriasi nuo storulės pasakų?

Paliete ir mane, bet nei apie tave, nei apei mane, ji nieko neprikure net panasaus, ka cambala yra privariusi apie mane ir mano visa seima. Burba nemciau, kad apie mirusius seimos narius, ka kurtu, tyciotusi, nesitycioja is vaiku mirciu, is zmoniu ligu, neniekina netekejusiu moteru, o ir nevaro dienu dienom paskui narius po visa foruma su savo pasakom. Tau tiktai pasako gana teisingas pastabas. Gal persudo su zodziais, bet esme dalis tiesios tikrai yra ir nera tau ko ant jos pykti, ji tau tike ilgai su meile viska rase, bet kaip sakoma , nezarstyk kaiulem perlu....esi visai nesupratinga ir nedekinga ir labai neaptikima persona...

o tu dabar kiek varai ant Burbos tai yra na toks blusos lygis... tai tavo pasirinkimas. Slykstu man kai taip zmones elgiasi, Burba, nei apie tavo isvaizda, nei apie tavo vaiku nei puse zodzio ka bloga nepasake, o tu neturi prie ko daugiau prie jos prikibti, blyn is zmogau isvaizdos tyciotis nu toks zemas zemas zemas vabaliuko sokinejimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 rugsėjo 2020 - 20:00
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 20:43)
Tu esi visom prasmėm šlykšti, nelaiminga, pagiežinga boba, ką tu bandai apgaut? Savęs neapgausi. Sm'as liko vienintelė vieta, kur tu gali neršt, dar spėju, eini į delfio komentarus trydų pavaryt, ten tokio plauko marozai susirenka, vienintelė pramoga tavo nuobodžiam gyvenime

Nemaisyk manes, brangioji, su savimi. As daugiau laiko beprasmiam rasymui negaliu sau leisti, nei leidziu mamkose. Visas kitas laikas pas mane yra užmuštas prasmingais darbais. Cia dabar sedziu, nes pavargus, nieko daryti nenoriu,, buvo itempta diena labai. O kuo tavo diena buvo ipatinga?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 19:40)
As kazkada rasiau,  kad vaiku namuose uzaugau?
Nu....daug as cia nesamoniu prirašius esu  biggrin.gif

Lygtai tu buvai biggrin.gif . Bet aš vienos pilnatinės postus matau kai tik ją pacituoja kažkas (kam tą negatyvą skaityt ax.gif ), tai galbūt ji apie tave pasakas irgi buvo sukūrus norėdama pasišaipyt. O tu gal paironizavai biggrin.gif . Gal pasakė, kad tarp alkoholikų užaugai ar pan, o tu ir parašėi, kad su broliu vaiknamy užaugai. Man tada įstrigo, pagalvojau, kokia šaunuolė. Tik žavėtis tokiais žmonėmis reikėtų, kurie iš asocialių šeimų išėjo ir kažką pasiekė. Bepigu kai ant lėkštutės viskas padėta.
O dėl parodos, vis vien super wub.gif . Kad ir ne vaiknamio vaikas esi biggrin.gif
Atsakyti