Įkraunama...
Įkraunama...

Kam blogai

QUOTE(Maja Di @ 2020 09 22, 21:03)
Lygtai tu buvai biggrin.gif . Bet aš vienos pilnatinės postus matau kai tik ją pacituoja kažkas (kam tą negatyvą skaityt ax.gif ), tai galbūt ji apie tave pasakas irgi buvo sukūrus norėdama pasišaipyt. O tu gal paironizavai biggrin.gif . Gal pasakė, kad tarp alkoholikų užaugai ar pan, o tu ir parašėi, kad su broliu vaiknamy užaugai. Man tada įstrigo, pagalvojau, kokia šaunuolė. Tik žavėtis tokiais žmonėmis reikėtų, kurie iš asocialių šeimų išėjo ir kažką pasiekė. Bepigu kai ant lėkštutės viskas padėta.
O dėl parodos, vis vien super wub.gif . Kad ir ne vaiknamio vaikas esi biggrin.gif

Aaaa....teletabes skaitei biggrin.gif tai jos cia tipo man nori i šikną ikasti ir is kantrybes isvesti su savo pasakomis apie mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 20:27)
o tai, kas ten 2004m dar su lelem zaide? ar tu iki 18 su lelem zaidei?  biggrin.gif

Nu tu tai su p1mpaliuku žaidei. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:26)
Mylimukei tapkes nešioji,  kad atsakineji už ją?

Mylimuke,  tau patinka ploksčios moterys?  biggrin.gif

Ne, man patinka figūringos moterys. Su papais ir šikna, ir liemeniu wub.gif tu man į poras netiktum. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 21:09)

Ne, man patinka figūringos moterys. Su papais ir šikna, ir liemeniu  wub.gif  tu man į poras netiktum.  biggrin.gif

Oi ne...as normali - guliuosi i patalus tik su vyrais
Atsakyti
Nu tu tai su p1mpaliuku žaidei.  biggrin.gif
Papildyta:

Ne, man patinka figūringos moterys. Su papais ir šikna, ir liemeniu  wub.gif  tu man į poras netiktum.  biggrin.gif

Tau moterys patinka biggrin.gif ?
O nėra SM temos apie koronos psichozę? Be asmeniškumų kad būtų, vien verygą pakeikti kad galima būtų. Užkniso su savo bauginimais, dar nėra skiepų, o jau gąsdina sankcijomis tuos, kas nesiskiepys, dabilai.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 09 22, 21:14)
Tau moterys patinka biggrin.gif ?
O nėra SM temos apie koronos psichozę? Be asmeniškumų kad būtų, vien verygą pakeikti kad galima būtų. Užkniso su savo bauginimais, dar nėra skiepų, o jau gąsdina sankcijomis tuos, kas nesiskiepys, dabilai.

Man patinka vyrai.
Bet jei kokia gera pasitaikytų.... rolleyes.gif

Jo, skaičiau. Aš nežadu skiepytis, tegu apsikakoja. cool.gif
Atsakyti
Nu tu tai su p1mpaliuku žaidei.  biggrin.gif

kada 2004? as jau buvau senai istekejusi, tai taip zaidziau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2020 09 22, 21:14)
o jau gąsdina sankcijomis tuos, kas nesiskiepys, dabilai.

rimtai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 19:26)
Mylimukei tapkes nešioji,   kad atsakineji už ją?

Mylimuke,   tau patinka ploksčios moterys?  biggrin.gif

Klysti. Eik i tema apie menkystas Didziulius.
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 19:31)
Aik aik? Į burbančią pažiūrėjus nepasakyčiau. Nukvakimas totalus, neduokdie tokios senatvės

Chuinia. Ji savo sena mama musa...
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 19:43)
Tu esi visom prasmėm šlykšti, nelaiminga, pagiežinga boba, ką tu bandai apgaut? Savęs neapgausi. Sm'as liko vienintelė vieta, kur tu gali neršt, dar spėju, eini į delfio komentarus trydų pavaryt, ten tokio plauko marozai susirenka, vienintelė pramoga tavo nuobodžiam gyvenime

Delfio komentuose vistgaidis nersia.

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 19:57)
Paliete ir mane, bet nei apie tave, nei apei mane, ji nieko neprikure net panasaus, ka cambala yra privariusi apie mane ir mano visa seima. Burba nemciau, kad apie mirusius seimos narius, ka kurtu, tyciotusi, nesitycioja is vaiku mirciu, is zmoniu ligu, neniekina netekejusiu moteru, o ir nevaro dienu dienom paskui narius po visa foruma su savo pasakom. Tau tiktai pasako gana teisingas pastabas. Gal persudo su zodziais, bet esme dalis tiesios tikrai yra ir nera tau ko ant jos pykti, ji tau tike ilgai su meile viska rase, bet kaip sakoma , nezarstyk kaiulem perlu....esi visai nesupratinga ir nedekinga ir labai neaptikima  persona...

o tu dabar kiek varai ant Burbos tai yra na toks blusos lygis... tai tavo pasirinkimas. Slykstu man kai taip zmones elgiasi, Burba, nei apie tavo isvaizda, nei apie tavo vaiku nei puse zodzio ka bloga nepasake, o tu neturi prie ko daugiau prie jos prikibti, blyn is zmogau isvaizdos tyciotis nu toks zemas zemas zemas vabaliuko sokinejimas...

Au au - peasau tau Burba tavo tapkes🐶🐕🐩
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 19:57)
Paliete ir mane, bet nei apie tave, nei apei mane, ji nieko neprikure net panasaus, ka cambala yra privariusi apie mane ir mano visa seima. Burba nemciau, kad apie mirusius seimos narius, ka kurtu, tyciotusi, nesitycioja is vaiku mirciu, is zmoniu ligu,

O Mandaverte tyciojasi is vaiku mirciu. Ir ka? Ir ligu. Tu baisiuju - Onko.
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:07)
Aaaa....teletabes skaitei  biggrin.gif  tai jos cia tipo man nori i šikną ikasti ir is kantrybes isvesti su savo pasakomis apie mane  biggrin.gif

Nu aiskiai ir glusai majai di i musu tema negalima biggrin.gif . Teisingai supratai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 22 rugsėjo 2020 - 20:45
QUOTE(lutuke123 @ 2020 09 22, 20:57)
Paliete ir mane, bet nei apie tave, nei apei mane, ji nieko neprikure net panasaus, ka cambala yra privariusi apie mane ir mano visa seima. Burba nemciau, kad apie mirusius seimos narius, ka kurtu, tyciotusi, nesitycioja is vaiku mirciu, is zmoniu ligu, neniekina netekejusiu moteru, o ir nevaro dienu dienom paskui narius po visa foruma su savo pasakom. Tau tiktai pasako gana teisingas pastabas. Gal persudo su zodziais, bet esme dalis tiesios tikrai yra ir nera tau ko ant jos pykti, ji tau tike ilgai su meile viska rase, bet kaip sakoma , nezarstyk kaiulem perlu....esi visai nesupratinga ir nedekinga ir labai neaptikima  persona...

o tu dabar kiek varai ant Burbos tai yra na toks blusos lygis... tai tavo pasirinkimas. Slykstu man kai taip zmones elgiasi, Burba, nei apie tavo isvaizda, nei apie tavo vaiku nei puse zodzio ka bloga nepasake, o tu neturi prie ko daugiau prie jos prikibti, blyn is zmogau isvaizdos tyciotis nu toks zemas zemas zemas vabaliuko sokinejimas...

Glušių gluše, tau tik tylėt, ar tu galvoji kažkas skaito tavo paklodes? Radai vieną "draugelę" bent virtualiai, neriesi iš kailio bandydama subinen sulįst, geriau eitum vaikams dėmesio skirtum ar tiesiog pačiulptum diedui

Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 20:58)
Nemaisyk manes, brangioji,  su savimi. As daugiau laiko  beprasmiam rasymui negaliu sau leisti,  nei leidziu mamkose. Visas kitas laikas pas mane yra užmuštas prasmingais darbais. Cia dabar sedziu, nes pavargus,  nieko daryti nenoriu,,  buvo itempta diena labai. O kuo tavo diena buvo ipatinga?

O, teisintis pradėjai. Nesiteisink, neverta, visiems juk px
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 09 22, 21:17)
Jo, skaičiau. Aš nežadu skiepytis, tegu apsikakojacool.gif

O koks tikslas skiepytis, iš kur žinot, kad nepersirgai? Ir išvis, kaip galima verst skiepytis, debilai
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 09 22, 21:51)
Chuinia. Ji savo sena mama musa...

Delfio komentuose vistgaidis nersia.

Čia rimtai?

Po kokiais straipsniais? Manau, kad ir po straipsniais apie gyvūnus reiškiasi, grynai jo marazmai
Atsakyti
biggrin.gif jo, as mušu savo mamą, dar ir kaiminkai užvožiu, kai nuotaikos nėra biggrin.gif

Kad cambala psichine, tai niekam ne naujiena, bet kad tu - babūnia esi durnelė, tai cia naujiena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 rugsėjo 2020 - 22:00
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 22:58)
biggrin.gif  jo,  as mušu savo mamą,  dar ir kaiminkai užvožiu,  kai nuotaikos nėra  biggrin.gif

Kad cambala psichine,  tai niekam ne naujiena,  bet kad tu -  babūnia esi durnelė,  tai cia naujiena  biggrin.gif

Tavo nuomonė lygiai tokia pat svarbi, kaip šuns šūdas ant šaligatvio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 09 22, 23:05)
Tavo nuomonė lygiai tokia pat svarbi, kaip šuns šūdas ant šaligatvio biggrin.gif

Ar cia isvis kas kam rūpi? Manau ne. Taip kad maziau keikis kaip sapožnikė iš kaimo mamkose ir mokinkis buti lady-like biggrin.gif

O is kokio tu Lietuvos kaimo atvaziavai i Airija?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 09 22, 21:58)
biggrin.gif  jo,  as mušu savo mamą,  dar ir kaiminkai užvožiu,  kai nuotaikos nėra  biggrin.gif

Kad cambala psichine,  tai niekam ne naujiena,  bet kad tu -  babūnia esi durnelė,  tai cia naujiena  biggrin.gif

Ir musei savo Mama, kada ji vedziodama tavo suni nedaziurjo nuodu...
Atsakyti