Įkraunama...
Įkraunama...

Intoksikacija... Ne skirtingose barikadų pusėse...

Kvepėjo rytas lietumi,
o mano oda Tavimi.
Rasa skaidri,
o aš basa.
Nuoga,
jautri,
pažeidžiama.
Ne išore,
o vidumi.

Išoriškai esu labai stipri.

Skaidri ta rytmečio rasa,
Bet viduje - klampi tamsa.


(VR. Intoksikacija)
2020-07-12


Jautru, taiklu,100 procentų atitinka dabartinę mano būseną.Ir netiesa,kad laikas gydo.Jis negydo, tik apneša dulkėmis, ir nugludina aštrius kampus.

Atsakyti
Rytoj pat nusipirksiu šunį. Arba geriau pasiimsiu iš prieglaudos.
Nors kiek dėkingumo turės. Ir pavadinsiu Šunsnukiu.
Iškart vesiu jį pasivaiksčioti. Paleisiu be pavadėlio pasilakstyti.
O kai nubėgs toli, tai garsiai garsiai jį šauksiu : ,,Šunsnuki! Šunsnuki!!!"
Ar bent įsivaizduojate kiek šunsnukių atsigręž???


(VR. Intoksikacija)

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 12, 10:52)

netiesa,kad laikas gydo.Jis negydo, tik apneša dulkėmis, ir nugludina aštrius kampus.
</p>


Lisitėja2, gal irgi vertėtų tokį šunelį įsigyti?
Atsakyti



Lisitėja2, gal irgi vertėtų tokį šunelį įsigyti?

Oi, ne,savo du turiu,vienas globinukas, ir katinai du, abu iš namelių.Viskas ok pas mane, momentinis ištižimas užėjo.Va,paimsiu žoliapjovę į rankas, ir visą liūdesį kaip vėjus nupūs.

Atsakyti
Atsigręš, ne atsigręž.
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2020 07 12, 10:08)
Rytoj pat nusipirksiu šunį. Arba geriau pasiimsiu iš prieglaudos.
Nors kiek dėkingumo turės. Ir pavadinsiu Šunsnukiu.


Bloga ideja.
Turejau kale.
Jokio dekingumo nejaute, po to pabego. (jau ispasakota istorija)
Nors bent butu turejus zmogiskumo.

Ka matau? Esi egoiste, isigilinus tik i save, kitu zmoniu nematai, tai vargu ar sugebi juos mylet.
Tokie jausmai gali buti baisus. Sakysim banditui uzejo gerumas, tai uzlauze senutei ranka ir pervede i kita gatves puse... Neklause ar jai to reikia... Bet matyt buvo nepatenkintas kad jam nepadekojo.

Ka rasai - matau tik isigilinima i save.
Atsakyti


Ka matau? Esi egoiste, isigilinus tik i save, kitu zmoniu nematai, tai vargu ar sugebi juos mylet.

Jei būtų rengiamos egoizmo varžybos, tavęs neaplenktų niekas.Pirma vieta garantuota.Didesnio egoisto nesu mačiusi.O mačiau jau nemažai.

Atsakyti
Visą gyvenimą mokiausi jausti mažiau.
Dabar - galėti gebėti jausti!


(VR. Intoksikacija)

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 07 12, 12:52)
Atsigręš, ne atsigręž.

... dekoju už pastabą... kaip tik šiuo metu ieškau kalbos redaktoręs. Matau, kad pravers Jūsų kompetetingas žodis.

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 12, 13:02)

Ka rasai - matau tik isigilinima i save.

... nemylint savęs---- neišmoksime mylėti aplinkinių.
Atsakyti
Amour-propre...
___________________
Niekas tiksliai nežino ir negali pasakyti, kur prasideda ir pasibaigia meilė.
Lygiai taip pat, kaip niekas negali paaiškinti, kur ta riba, kai meilė sau tampa perdėta, sukoncentruota tik į save ir virsta egoizmu.
Bet argi nuodėmė mylėti save? Tik kai pamilstame save patys, mus pradeda mylėti aplinkiniai. Nepastebėjote?
Gyvenimo patirtis ne kartą patvirtino meilės sau naudingumą.
Apsidairykime aplink: ką mes mylime labiausiai? Ogi didžiuosius savimylas ir egoistus.
Ir tai logiška ir paaiškinama. Altruistus mes vertiname, apie juos saldžiai suokiame ir ditirambus dainuojame.
Bet argi galima nuoširdžiai mylėti tuos, ant kurių mes jojame? Altruistais mes tiesiog dėkingai naudojamės. O mylime egoistus. Ir tai natūralu. Juk tam, kad sektum bibliniu priesaku mylėti artimą savo kaip save, pirmiausia turi pamilti pats save.
Auklėdami savo vaikus dažnai jiems bandome įdiegti altruizmo dvasios. Ir mane taip auklėjo. Bet kuo toliau, tuo labiau suvokiu, kad tame yra užslėptas pavojus. Svarbu išmokti ne tik dalytis su draugais viskuo, net paskutiniu saldainiu, bet išmokti ir nepamiršti savęs: pasilikti ir tą skanų saldainį, ir laisvo laiko sau, ir - svarbiausia- teisę norėti ko nors būtent sau.

Patikėkite, tik iš meilės sau auga meilė kitiems žmonėms. Tas, kuris nemoka mylėti savęs, nežino, kaip mylėti kitą.

Meilės ir laiko sau!!!
Pradėkime dieną aromatingos kvapnios kavos puodeliu ir maloniomis smulkmenomis sau. O darbai- darbai palauks, niekur jie nepabėgs, vistiek juos nudirbti privalėsime.

Su meile,
V.


(VR. Gurkšnelis kavos kasdienybėjė...)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2020 07 12, 12:34)

... nemylint savęs---- neišmoksime mylėti aplinkinių.


Esme - sugebejime suprasti kito pasauli.

Save suprasti ku kas paprasciau.
Egoistai daznai tiesiog patogiai supranta tik save.

Meiles topas yra issireiskimas:
"Veziai myli buti dedami i verdanti vandeni"
(Jie tada man skaniausi, reiskia ir jiems tai geriausia).
Atsakyti
Sveka sugrizus, Varinija smile.gif . Taip miela buvo skaityti tave minciu perluose ir perliukuose wub.gif .


Idomuc, gal netersk cia.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 12, 14:32)
Sveka sugrizus, Varinija smile.gif . Taip miela buvo skaityti tave minciu perluose ir perliukuose wub.gif .
Idomuc, gal netersk cia.


Aisku, beprasmiska.
Jus irgi panasios, tik nemokat to taip tiksliai isreiksti.
Ypatingai, tave Cambala traukia visokie shunsnukiai, tai jau pasimegauk draugija
Atsakyti
Artefaktai...
___________
Guliu lovoje. Bandau užmigti. Į galvą lenda visokios mintys.
Nuo egzistencinių ,, ir kaip aš dabar gyvensiu ir išgyvensiu" iki ,, kodėl aš tave myliu? "
Tada suprantu. Todėl kad tiesiog patinka galvoti.



(VR. Intoksikacija)

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 07 12, 15:32)
Sveka sugrizus, Varinija smile.gif . Taip miela buvo skaityti tave minciu perluose ir perliukuose wub.gif .
Idomuc, gal netersk cia.

... laba... miela, kada laukia... ačiū
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 12, 15:14)
Esme - sugebejime suprasti kito pasauli.

Save suprasti ku kas paprasciau.
Egoistai daznai tiesiog patogiai supranta tik save.

Meiles topas yra issireiskimas:
"Veziai myli buti dedami i verdanti vandeni"
(Jie tada man skaniausi, reiskia ir jiems tai geriausia).

... IDOMUCIA, panašu, kad Jus pati sau prieštaraujate. Nes, net nepabandžiusi suprasti manojo pasaulio, iškart pradėjote konfrontuoti. Beje, labai įdomios jūsiškės mintys. Priimu bet kokią kritiką. Man svarbus atgalinis ryšys. Ar galiu norėti, kad pasiliktumėte temutėje? mirksiukas.gif
Atsakyti