Įkraunama...
Įkraunama...

Intoksikacija... Ne skirtingose barikadų pusėse...

be pabaigos...
_____________
Tik aš nuspręsiu- kam gyventi,
kam dovanoti,
ką pakarti,
kam audiencijos,
kam indulgencijos,
kam anafema ir kartuvės,
kam šalto dušo tik praustuvės.
kam pragaro kančias sukelti,
kam rojaus vartelius atverti...

ką tik prie kojų prisileisti
o ką į širdį įsileisti

ką man mylėti,
ko norėti,
kame ištirpti,
o ką tik skaudžiai
,,paturėti"

tik aš nuspręsiu-
kam atsiduoti.
šaltam kare kam pasiduoti.
ir baltą vėliavą iškelti,
taikos balandį gal nušauti
o gal išleisti (?) ...
ar man Asolės
raudonas bures pakelti.

neapsigaukite:
zefyriškumu prisidengus
ir savo skaudulius atvėrus,
pabūsiu meilės drugeliu
paliesiu švelniai sparneliu.

paleisiu fluidus apžavų

trumpam...

po to vėl grįšiu į skaistyklą,
į savo nuodėmių saugyklą,
į savo sosto tą sakyklą,
pamokslų aido genama,
saldžių troškimų vedama,
papilsiu Anuškos aliejaus
sukelsiu drugio aš efektą

ilgam

užliesiu devynta banga
lašelį sau palikdama

to mazochizmo vedama...


(VR. Intoksikacija)
2020-07-13

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 13 liepos 2020 - 08:58
QUOTE(-burbanti- @ 2020 07 12, 22:43)

Cia gi ne jos mintys


Na ir kas. Bet grazu, dera fotkes su paveiksliukais.
Viskas vienoje vietoje. Tokia tema ar kaip perlu perliuku sm kaip gurksnis skanios kavos per pertraukele.
Cia net nebutina kazka rasyti, uztenka paskaityti.
Atsakyti
tie repeatai galvoje...
_______________
Ar pažįstate tą jausmą, kai norite peržaisti gyvenimą? Bent paskutinį žvilgsnį, prisilietimą, glamonę, apkabinimą, bučinį, ištartą žodį ar frazę.
Paskutinę naktį.
Juk suprantate ką turiu omenyje?
Pradžioje, toji paskutinė akimirka atrodo tokia logiškai teisinga.
Kad būtent taip, o ne kitaip ir turi būti, kad viską padarėte nepriekaištingai gerai.
Ogi ne.
Po kurio laiko, prasukę nuo keliolikos iki keliasdešimties galimų siužetų ir scenarijų savo galvoje, suprantame, kad mintis buvo kažkaip neteisingai pateikta.
Kartais man atrodo, kad būtent tai ir palaiko visus tuos beviltiškus, apleistus, prarastus, sergančius ir kenčiančius...
Nes ne meilės praradimą jie nori ištaisyti, o pabaigą, kurioje taip ir nesugebėjo reikiamoje vietoje padėti teisingo taško.

__________________
Tie repeatai galvoje... Kodėl mokykloje mus taip prastai išmokė kada ir kaip padėti praleistus privalomus ir galimus gyvenimo scenarijaus skyrybos ženklus?
_______________
Jau pabaiga. Atėjo metas
Sudėti visus taškus.


(VR. Intoksikacija)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nepatinka,praeik.Tiesiog ignoruok.

Man labai miela skaityti jos mintis.Gal ir daugiau yra tokios nuomonės.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 13, 11:19)
<p>Nepatinka,praeik.Tiesiog ignoruok.</p><p>Man labai miela skaityti jos mintis.Gal ir daugiau yra tokios nuomonės.</p>

Jos mintys tik apie save. Dazniausiai keturiu zodziu eilutės.
Minciu perliukuose tai tikrai tinka, bet ne temoje, kurioje ji kiecia zmones komunikuoti su ja.
Sunku suprasti skirtumą tarp temų?
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2020 07 11, 19:14)
[font=Courier]
1.Aš bejėgė tave pamiršti.


2.Palieku realybę nakčia
Ir skubu per raudonas šviesas
pas tave.
Ir nors viską žinau,

1. nebūtinai. visgi cia - pasirinkimas.
2. dar suprantu, jei meilužis skuba, braunasi. bet jei moteris pas ji - nu tai žemiau manęs....vadinasi.... rolleyes.gif

-burbanti-,
Varinija bando filisofiškai ir poetiškai praskiesti jūsu pykciu permerktas, visur patvinusias temas....
aš ją suprantu.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 07 13, 10:39)
biggrin.gif  tai klajoklė....tai toli nusiklajojo -  is vienos temos i kita  biggrin.gif
Nejuokink tu ančiukų.,  madmuazele

Jau seniai seniai Madam...
Kukū pas kiekvieną savas. Tuo ir įdomus įvairūs pasauliai, netgi jeigu jie iš tolo neprimena mūsiškius.
Na ir bambeklė Jus, - burbanti-. Nepavargstate? mirksiukas.gif


QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 13, 12:48)
Vien cigaretes ir prostitutiskos kojines fotkese.
Kaip is sabloniniu filmu. Senu filmu...

Dabar priklauso kasiakas akcente

IDOMUCIA, ką turite prieš senus filmus? Bijote savas raukšles veidrodyje išvysti? mirksiukas.gif
Bijau net pagalvoti, kad turėčiau dabar, lydekai paliepus ir Jums panorėjus, atsikratyti tų ,,prostitutiškų" kojakelnių. Nes, ax.gif , patinka jos man.

Cigaretės. Vizualizacija. Nerūkau. Bet moku. Kaip ir atskirti falšą.
Akcentas. Čia gramatikos liapai? Pasitaiko. Gėda. Bet gal ir nelabai, nes nežinote mano istorijos (josios ir neatskleisiu).

QUOTE(given444 @ 2020 07 13, 12:57)
1. nebūtinai. visgi cia - pasirinkimas.
2. dar suprantu, jei meilužis skuba, braunasi. bet jei moteris pas ji - nu tai žemiau manęs....vadinasi.... rolleyes.gif
Varinija bando filisofiškai ir poetiškai praskiesti jūsu pykciu permerktas, visur patvinusias temas....

aš ją suprantu.

Įdomūs pastebėjimai dėl eilių. Net nutariau kai ką pakeisti tekste. Ačiū už įžvalgas. Ir už supratimą atskiras AČIŪ.

QUOTE(Moonte @ 2020 07 12, 21:51)
Miela, Varinja

Bet Jus visiskai neteisi. Prisiminkite save mazute ir dabartine... Jus gi senai isaugote vaikystes "marskinelius". Vaikas gi zmogus. Ir is pauglystes jus isaugote, susiformavote i asmenybe.

Mes visi darome klaidas, igauname patirti, o patirtis, velgi ismoktos pamokos, daro mus ismitingesniais. Diduma musu nebekratoja padarytu klaidu.

Gerai pagalvojus, kas butu jei zmones butu statiski, nesiektu harmonijos, neturetu lukesciu, nesivystytu...

Cia panasiai kaip su beganciu vandeniu, kol jis bega, savo gaiva teikia gyvybe kitiems, tol jis gyvas, jei vanduo sustoja, nera sroves, virsta bala, kuri su laiku susmirsta.

Moonte, tas- miela Varinija- tiesiog kaip raminantis balzamas ant žaizdos. AČIŪ... 4u.gif
Daugiau parašysiu pasvarstymų apie Jūsų komentarus vakare po darbų. Tikrai įdomių ir vertingų minčių radau.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 13, 12:19)
<p>Nepatinka,praeik.Tiesiog ignoruok.</p><p>Man labai miela skaityti jos mintis.Gal ir daugiau yra tokios nuomonės.</p>

Dėkavoju, Listėja2, Jus ištikima bendražygė. Senoji, užgrūdinta gvardija. Visada gera jausti palaikantį petį į kurį galima atsiremti. Nors jau tam esu ,,didelė mergaitė".

QUOTE(cambala @ 2020 07 13, 13:11)
Ir ka tu supranti...

Nu ok, pabandyk dabar tu sudominti - ikelk kokia kazkieno minti suderines su kokia fotke.
Jei deres ir bus grazu - tikrai pasakysiu.


Įdomi Jus asmenybė, cambala, dar nuo perliukų neperkandau pačios, tikiuosi dabar turėsiu galimybę pažinti artimiau.


VISOMS AČIŪ.


Apkabinu,

Varinija.
Atsakyti

Kas cia per cirkas sita tema?  :hmm: 

Kokiu reikia buti nukvakusiu, kad rasinet tokias nesamones, o dar labiau  nukvakt ir negailet laiko, kad butu idomu skaityti.... :D

Zmogui demesio trukumas ryskus. Ir jau daug metu... 

Atsakyti
Dar viena pikta teta. Na Aimeja, ar kas vercia skaityti?

Aciu, Varinija, bet giliau pazinti manes nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2020 07 13, 12:54)
<p>Kas cia per cirkas sita tema?  hmm.gif </p><p>Kokiu reikia buti nukvakusiu, kad rasinet tokias nesamones, o dar labiau  nukvakt ir negailet laiko, kad butu idomu skaityti.... biggrin.gif
</p><p>Zmogui demesio trukumas ryskus. Ir jau daug metu... </p><p></p>


Demesio trukumas - per daug standartine fraze. Nieko ji nepaaiskina.
Tiesiog zmogui stogas paplaukes. Biski. Ne tiek kad rekdama begtu per laukus.

Kaip rase:
QUOTE
Artefaktai...

Tai yra vaizdiniai kurie atsiranda del defektu.
Kompiuteryje, jei yra programines klaidos ar sugedusios mikroschemos, tai vaizde atsiranda detaliu kuriu originalioje informacijoje nera. Gali but ivairus kvadrateliai linijos taskai geometrines figuros. Kuo sudetingesnis kompiuteris tuo imantresni tie neegzistuojantys elementai.
Bet tai elementarios klaidos.

Zmogui perkaitus galva, turint smegenu defektu, stipriai susitrenkus ar isgerus haluciogeniniu preparatu- galvoje generuojasi klaidingi objektai. ZMogus gali reget angelus ar demonus, kiskucius arsnypsciancia gyvates, tunelius, vandeni ka tik nori, ar net vaizdinius kuriu neimanoma apibudinti.

Anglai pries 60 ar kiek ten metu, laike pramoga vykti i psichiatrines ligonines ir stebeti pacientu elgesi
Atsakyti
Zekit kaip bus - neuzilgo dar viena atbegs isvarvejusiom akim pakritikuot.
Varinija nebekreips demesio i bambeklius, rasys ir delios fotkes toliau. Ir tai gerai.


Idomuc - taip niek9 grazaus ir nesugebi? Na kokia minti, moteriskes foto su burkom. Kad deretu viskas tarpusavyje.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2020 07 13, 12:54)
<p>Kas cia per cirkas sita tema?  hmm.gif </p><p>Kokiu reikia buti nukvakusiu, kad rasinet tokias nesamones, o dar labiau  nukvakt ir negailet laiko, kad butu idomu skaityti.... biggrin.gif
</p><p>Zmogui demesio trukumas ryskus. Ir jau daug metu... </p><p></p>

Gslvojau čia man vienai taip atrodo😆
Atsakyti