Įkraunama...
Įkraunama...

Intoksikacija... Ne skirtingose barikadų pusėse...

QUOTE(given444 @ 2020 07 13, 11:57)
Varinija bando filisofiškai ir poetiškai praskiesti jūsu pykciu permerktas, visur patvinusias temas....

aš ją suprantu.

Kad tu pati labai intensyviai dalyvauji visose pykciu patvinusiose temose. Ka tai sako apie tave?
Mano dėdė rašytojas....o priplaukeeeeeeees, kaip su juo mano teta sitiek metu isgyveno - nesuprantu. Ppezija gyvenantys yra visi priplaukę. Nesakau, kad tai blogai, bet tam yra rasytoju sajungos, bureliai....jei taip nori pasirodyti - eik savanoriauti su vaikais, seneliais, negalia turinciais zmonwmis; renk jiems vakarus, porzijos popietes, o ne cia juokink svieta sakydama 'as isskirtine, tokiu kaip as daugiai nera'
Svieto pabaiga.
Papildyta:
QUOTE(Varinija @ 2020 07 13, 12:39)
Jau seniai seniai Madam...
Kukū pas kiekvieną savas. Tuo ir įdomus įvairūs pasauliai, netgi jeigu jie iš tolo neprimena mūsiškius.
Na ir bambeklė Jus, - burbanti-. Nepavargstate? mirksiukas.gif
IDOMUCIA, ką turite prieš senus filmus? Bijote savas raukšles veidrodyje išvysti? mirksiukas.gif
Bijau net pagalvoti, kad turėčiau dabar, lydekai paliepus ir Jums panorėjus, atsikratyti tų ,,prostitutiškų" kojakelnių. Nes,  ax.gif , patinka jos man.

Cigaretės. Vizualizacija. Nerūkau. Bet moku. Kaip ir atskirti falšą.
Akcentas. Čia gramatikos liapai? Pasitaiko. Gėda. Bet gal ir nelabai, nes nežinote mano istorijos (josios ir neatskleisiu).
Įdomūs pastebėjimai dėl eilių. Net nutariau kai ką pakeisti tekste. Ačiū už įžvalgas. Ir už supratimą atskiras AČIŪ.
Moonte, tas- miela Varinija- tiesiog kaip raminantis balzamas ant žaizdos. AČIŪ... 4u.gif
Daugiau parašysiu pasvarstymų apie Jūsų komentarus vakare po darbų.  Tikrai įdomių ir vertingų minčių radau.
Dėkavoju, Listėja2, Jus ištikima bendražygė. Senoji, užgrūdinta gvardija. Visada gera jausti palaikantį petį į kurį galima atsiremti. Nors jau tam esu ,,didelė mergaitė".
Įdomi Jus asmenybė, cambala, dar nuo perliukų neperkandau pačios, tikiuosi dabar turėsiu galimybę pažinti artimiau.
VISOMS AČIŪ.
Apkabinu,

Varinija.


Oooooo...pagaliau žmoniu kalba pradejai rašyti. Žemai lenkiames ir sutinkame jumeis su duona ir druska, kad susimylejote i mumeis atkreipti savo dieviska zvilgsni.
Bet kaip keli sakiniai is tu nežmoniško kiekio trydų isduoda zmogaus esmę biggrin.gif "jus nezinote mano istorijos, bet as jums jos ir neatsklwisiu, jums as tik pabarstysiu kelis manos kruopelytes is savo aukstybiu, ten....kazkur kitapus realybės'

Papasakok, Varinja, kodel savo tiradas uzbaigei taip pompastiskai, dirbtinai pabrėzdama savo niką? Mes ir taip zinom kad tu esi Varinja - eilinis mamku personazas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 liepos 2020 - 12:59
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 12, 07:52)
netiesa,kad laikas gydo.Jis negydo, tik apneša dulkėmis, ir nugludina aštrius kampus.


laikas nieko negydo.
žmogus arba gydosi, arba ne (laikui begant.)
kitiems, nesigydantiems, net kampai nenusigludina.
prisiminimai sprogsta kūne kaip vakar.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 07 12, 10:15)
Didesnio egoisto nesu mačiusi.O mačiau jau nemažai.


gal jis tik dedasi toks, nes deklaracijos baisios. (no sugar coating.)
o kiek yra tylių, ir su gražiais žodžiais (netgi poezija) - ir tikrai ŽYMIAI baisesnių už Idomučią.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 07 12, 12:14)

Meiles topas yra issireiskimas:
"Veziai myli buti dedami i verdanti vandeni"
(Jie tada man skaniausi, reiskia ir jiems tai geriausia).


Oho, kas prakaalbo? brunette.gif
O dar varai prieš veganus.
Atsakyti

Iš esmės sm niekad nieko nerašau, tik perku. Atsitiktinai pamačiau šitą temą ir nesupratu, kodėl tetos čia taip urzgia? Galvoju gal erzina, kad pačių nuobodžioje buityje pasipainioja po akimis kažkas kas drįsta mąstyti kitaip? Tikrai yra skaudu nuo minties, kad kažkas gali būti kažkuo daugiau negu aš :D Tai reikia tą baltą varną būtinai užkapoti, kad toliau ramiai būtų galima plepėti apie MB ir kugelius :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauriel: 13 liepos 2020 - 18:23
QUOTE(Tauriel @ 2020 07 13, 18:23)
<p>Iš esmės sm niekad nieko nerašau, tik perku.

Perkat SM? Ne, as nesikabineju, bet o kodel ne kokiam Vinted arba int pardese?
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 07 13, 18:19)

gal jis tik dedasi toks, nes deklaracijos baisios. (no sugar coating.)
o kiek yra tylių, ir su gražiais žodžiais (netgi poezija) - ir tikrai ŽYMIAI baisesnių už Idomučią.


Ajajai, kaip tu issilydei nuo Idomuc poezijos, kai jis ikele save su vaikisku vezimeliu. Tai buvo grazi poezija tavo akims, kad net pamirsai kaip jis dukrai pasiulytu virve...
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2020 07 13, 19:23)
<p>Iš esmės sm niekad nieko nerašau, tik perku. Atsitiktinai pamačiau šitą temą ir nesupratu, kodėl tetos čia taip urzgia? Galvoju gal erzina, kad pačių nuobodžioje buityje pasipainioja po akimis kažkas kas drįsta mąstyti kitaip? Tikrai yra skaudu nuo minties, kad kažkas gali būti kažkuo daugiau negu aš biggrin.gif Tai reikia tą baltą varną būtinai užkapoti, kad toliau ramiai būtų galima plepėti apie MB ir kugelius biggrin.gif</p>

Mes apie putes kalbam, ne kugelius, ma chérie.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 07 13, 19:34)
Perkat SM? Ne, as nesikabineju, bet o kodel ne kokiam Vinted arba int pardese?


Todel kad mamkose galima pigiau nusipirkti, nei second hand'e
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 liepos 2020 - 19:28
QUOTE(-burbanti- @ 2020 07 13, 19:30)


Todel kad mamkose galima pigiau nusipirkti,  nei second hand'e

O kur pardavimu skyrelis? Nes as vos ne perpus pigiau griebiau Tiziana Terenzi kilogramine zvake namu kvapams is skelbiu.lt.
Atsakyti

neliekit pagiežos, močiutės :D kokios dar putės, dar atsimenat kas tai yra? :D

Atsakyti
Idealiausia vieta pasislėpti nuo visokiausių negandų- aguonų lauke.
Tarsi Dorotėjai iš Ozo šalies burtininko.
Ir tada, kai likimo uraganai gerokai pataršo namo pamatus, neretai nuraudami kartu ne tik namo stogą, ir nebūtinai po gyvenimo kataklizmų,
o tiesiog smegenų pravedininimui ir akių pamaloninimui traukiu išsimaudyti gėlių jūroje.
Trauklapiai ant širdies, ramunėlės- į nervus raminančią arbatėlę, priskintų lauko gėlių puokštę į vazą… Ir vualia, balansas ir aplinkoje ir sieloje. Nelaukite, kad burtininkas Gudvinas jums tiesos kelią parodys. Pradžioje jis gerokai paklaidins, o galimai net ir nuklaidins…

Aplamai, laikykites nuo daug žadančių burtininkų kuo toliau. Kad tų trauklapių kuo mažiau prireiktų.

Bučkiai,
V.

-foto mano-

vartotojo įkelta nuotrauka-vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka-vartotojo įkelta nuotrauka


Nepavargote? Nuodų, žiū, nemažai serpentariume...
Ir aš jų turiu, tik tingiu dirgintis.
Taip kad jus smagikintės,
o aš darysiu tai kas reikalinga man.
Toksinus mažinsiuos. Egoistiškai, soriukas...

Šunys loja, o karavanas eina. Teisingai cambala numatė. Įžvalgi. Užskaitau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 13 liepos 2020 - 20:42
Attachment ...

Prie ko nors prisirišti pavojinga. Išprotėti galima kaip tai skausminga. Jame užkoduotas pasąmoningas skausmo troškimas.
Skauda vien iš baimės prarasti. Pradžioje bijai prarasti JĮ, vėliau supranti,
kad ženkliai baisiau prarasti pačią save.

Bijojau prarasti save prie ko nors prisirišusi.
Prieraišumas- tarsi skausmo spąstai, iš kurių bandant ištrūkti netenki dalelėmis savo sielos.
Taip ir atsitiko.

(VR. Intoksikacija)


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2020 07 13, 20:39)


Šunys loja, o karavanas eina. Teisingai cambala numatė. Įžvalgi. Užskaitau.

Ne taip. Man patinka veisliai sunys. Ypac aviganiai. Jie protingi. Nors sunys visiprotingi. Paimk beli ka - vizgins uodega pamates savo vedli.
Atsakyti
Varinija wub.gif , tas vardas asocihuojasi su vergais ir gladiatoriais, sukilelio meiluze/ zmona.

Tik is filmo Spartakas
Realiai istorijoje nera to vardo.
Man malonu skaityti suderamuma kaip minciu ir foto, bet ne daugiau.
Aguonu foto netikra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 13 liepos 2020 - 21:51
QUOTE(cambala @ 2020 07 13, 22:28)
Ne taip. Man patinka veisliai sunys. Ypac aviganiai. Jie protingi.  Nors sunys visiprotingi. Paimk beli ka  - vizgins uodega pamates savo vedli.

O jorkai patinka?😆
Atsakyti