Įkraunama...
Įkraunama...

zmonos anonizmas

Sveikos ir sveiki visi. Labai daug nesiplesiu. Taigi, viena velu vakara kai jau su zmona suguleme miegoti kaip visada ilendame i telefonus pasiziureti kas kam idomu. Kadangi as keliuosi anksciau i darba tai ir uzmigau anksciau. Uzmigau, bet po kurio laiko prabudau. Tuo metu zmona dar ziurejo telefona ir glostesi imtymes vietas. Netrukgdziau ir toliau dejausi kad miegu. Beabejo miegoti tai tikrai nemiegojau ir vis kirbejo viena mintis, kodel ji tai daro kai as esu salia? Kodel atsisako ir atstumia myletis, bet tai daro? Tai labai kirto per pasitikejima kaip vyro. Sako jog patenkinu ir seksas jei geras. Mylimes retai, geriausiu atveju  karta i menesi nes ji nenori del visokiausiu priezasciu. Pradejau stebeti ir pastebejau jog ji tai daro vos ne kiekviena nakti!!  Bet myletis neturi noro. Beabejo as nesakiau kad zinau apie jos naktinius malonumus, bet mane tai labai neramina. Negaliu dabar uzmigti normaliai, miegu mazai. Jeigu galvojete jog bijo pastoti, tei tas tikrai ne. Nesuprantu kam tai daryti kai yra vyras salia ir gali patenkinti kaip ji teigia (nebent meluoja labai gerai)  bet vyra laikyti badu! 

Atsakyti
Na jum reikia su zmona sneketis, ne cia, kas ten zino, kas pas jusu zmona galvoje darosi, na nesveikai tai tikrai atrodo... pameginkit prisijungti, kai ji tai daro, ka tada sakys biggrin.gif
Atsakyti

Prisiskaiciau as visko internete apie tai ir kad moteris masturbuojasi kaip ir yra norma kai seimoje yra imtymus santykiai. Tai kaip ir papildo ir parodo jog moteris jauciasi seksuali. Nenoriu as jei sakyti dar jog zinau apie jos pasizaidimus. Bandau pirmiausiai suprasti kodel ji taip daro? kodel renkasi tai, o ne vyra. Isivaizduokite kaip jaustumetes jeigu jusu vyrai pareikstu jog nenori imtymumo nes toks dabar laikas, o kai uzmigtumete salia pradetu masturbuotis. Ka galvotumete?

Atsakyti
Visų pirma kalbėtis reiktų su žmona. Jai kažkodėl pasitenkint pačiai paprasčiau - gal jūs nesuteikiate jai klitorinio orgazmo ar išvis jokio orgazmo? O ji bijo pasakyti?
SM čia nepadės smile.gif
Atsakyti

Gerai, mastau kaip man tai pasakyti graziai, kad as zinau jos imtymia paslapti. Kad neuzsidarytu visiskai sioje terpeje. Kad del to nebutu pasekmiu. Visiskai del miego trukumo negaliu blaiviai mastyti. Mielos moterys jeigu taip darote ar darysite uzsidarykite bent jau duse. Kad netraumuoti vyru!

Atsakyti

kai buna ta sventi tai as ja patenkinu ir taip ir anaip. Bent jau ji man taip sako dabar galvoju. Nors ji man pasakytu jog ne. Tikrai ne tas zmogus kuris tyli. 

Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2020 07 23, 10:21)
<p>Sveikos ir sveiki visi. Labai daug nesiplesiu. Taigi, viena velu vakara kai jau su zmona suguleme miegoti kaip visada ilendame i telefonus pasiziureti kas kam idomu. Kadangi as keliuosi anksciau i darba tai ir uzmigau anksciau. Uzmigau, bet po kurio laiko prabudau. Tuo metu zmona dar ziurejo telefona ir glostesi imtymes vietas. Netrukgdziau ir toliau dejausi kad miegu. Beabejo miegoti tai tikrai nemiegojau ir vis kirbejo viena mintis, kodel ji tai daro kai as esu salia? Kodel atsisako ir atstumia myletis, bet tai daro? Tai labai kirto per pasitikejima kaip vyro. Sako jog patenkinu ir seksas jei geras. Mylimes retai, geriausiu atveju  karta i menesi nes ji nenori del visokiausiu priezasciu. Pradejau stebeti ir pastebejau jog ji tai daro vos ne kiekviena nakti!!  Bet myletis neturi noro. Beabejo as nesakiau kad zinau apie jos naktinius malonumus, bet mane tai labai neramina. Negaliu dabar uzmigti normaliai, miegu mazai. Jeigu galvojete jog bijo pastoti, tei tas tikrai ne. Nesuprantu kam tai daryti kai yra vyras salia ir gali patenkinti kaip ji teigia (nebent meluoja labai gerai)  bet vyra laikyti badu! </p>

Susitaikyk su realybe - meluoja, kad patenkini. Faktas, kad nepatenkini todėl ir tenkina save.
Arba jai reikia daaaug daugiau, o Tau vienas kartas ir vsio, ant šoniuko ir miegot.
Papildyta:
QUOTE(algimantasss @ 2020 07 23, 14:15)
<p>Gerai, mastau kaip man tai pasakyti graziai, kad as zinau jos imtymia paslapti. Kad neuzsidarytu visiskai sioje terpeje. Kad del to nebutu pasekmiu. Visiskai del miego trukumo negaliu blaiviai mastyti. Mielos moterys jeigu taip darote ar darysite uzsidarykite bent jau duse. Kad netraumuoti vyru!</p>

Koooks jautruolis. L
Tavo žmona yra labai ir net labai normali jeigu ji masturbuojasi.
Esi pats nenormalus jeigu manai, kad besimasturbuojanti žmona yra kažkokia brokuota.
Jeigu tave traumuoja besimasturbuojanti žmona - manau pačiam reikėtų pas psichologą 🤔
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2020 07 23, 13:15)
<p>Gerai, mastau kaip man tai pasakyti graziai, kad as zinau jos imtymia paslapti. Kad neuzsidarytu visiskai sioje terpeje. Kad del to nebutu pasekmiu. Visiskai del miego trukumo negaliu blaiviai mastyti. Mielos moterys jeigu taip darote ar darysite uzsidarykite bent jau duse. Kad netraumuoti vyru!</p>

na, jei masturbaciją laikai trauma sau, nieko keisto, kad ji tai slapta daro.
Nupirk jai žaisliuką klitoriui, sexo metu parodyk, pabandykit kartu, kad ji tai darytų prie tavęs smile.gif
Atsakyti

kai prasdes atsisukit i ja ir paklauskit gal reikia pagalbos lotuliukas.gif ko cia traumuojates? Man asmeniskai tai keista, bet kalbetis reikia, jus nenorit jos traumuoti, ji gal irgi jusu ir abu nebezinot, kas darosi...
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 07 23, 15:46)
na, jei masturbaciją laikai trauma sau, nieko keisto, kad ji tai slapta daro.
Nupirk jai žaisliuką klitoriui, sexo metu parodyk, pabandykit kartu, kad ji tai darytų prie tavęs smile.gif

kokia dar slapta, salia gi atsigulusi biggrin.gif

dzyni, kam tie zaisliukai jie vyras normalus, pajegus, turi rankas, lupas, organus savo biggrin.gif

kazkokia keista labai moteris, ne vyrui ka sako, nei su vyru mylisi, pati su svaim, bet salia vyro....
Atsakyti
Negaliu sulaikyti sypsenos. Rimtai i tokias temas retai kisuosi, bet siuo atveju... Itariu diduma cia esanciu supras, ta mano rekacija i virsuje prasytus patarimus hihihi.gif
Atsakyti
Masturbuotis yra normalu, ir netgi normalu tai daryt poroje, ir nereiškia nei kad kažkam kažko mažai ar negerai. Masturbacija padeda pažinti savo kūną, jo poreikius ir malonumus, o vėliau visa tai galima ištransliuoti partneriui ir taip vienas kitam suteikti daugiau malonumo smile.gif
Bet jeigu masturbacija renkamasi vietoj sekso, tai galbūt kažkas yra negerai su jūsų seksu. O kas negerai, tai reikia kalbėtis.
Tik nesugalvok žmonos gėdinti ir kaltinti, nes galėsi atsisveikint ir su tuo kartu į mėnesį.
Geriausia bandyt, kai žmona geros nuotaikos. Gal ji turi kokių svajonių ir fantazijų, kuriomis bijo jus išgasdinti, o gal kažką darot netaip lovoj ir bijo pasakyti ir įžeisti? Deja, atrodo, nelabai mokat apie seksą kalbėtis, nes suprantu, tas kartas į mėnesį netenkina, o ir atbėgot į forumą, o ne žmonos klaust.
Bet vis tiek bandykit tik be kaltinimų, su smalsumu.
Geras dalykas tas, kad jūsų žmona turi seksualinės energijos, pasidžiaukit tuo, tik reikia ją tinkamiau nukreipti smile.gif

Papildyta:

Nesąmonė. Mano draugas žino, kad aš tai darau, o aš žinau, kad jis tai daro, ir viskas ok! Žinoma, pas mus ir sekso yra, bet čia kaip koks greitas užkandis, kai esi išalkęs, o vakarienė dar negreit biggrin.gif
Bet pas jus bėda manau ne masturbacija žmonos, o retas seksas tiesiog. Juk jei būtum sotus, tai koks skirtumas, ką ten ta žmona daro?

Nors žinai, jeigu ji tai daro taip atvirai, tai greičiausiai tai ženklas, kad nori būti "išaiškinta" mirksiukas.gif
Papildyta:
Prieš 4 metus jau kūrėt panašią temą, kad žmona vengia sekso, kaip suprantu, niekas nepasikeitė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 07 24, 22:11)
Tik nesugalvok žmonos gėdinti ir kaltinti, nes galėsi atsisveikint ir su tuo kartu į mėnesį.

Good one 😁
Atsakyti