Įkraunama...
Įkraunama...

Pakalbėkim apei mirtį

QUOTE(arbuzas77 @ 2020 09 25, 23:13)
Esme ta,jei budams 10m lauksi mirties tai matyt tokiam gyvenimui pagimdytas ne kam daugiau . pvz gali kazk veikti rasyti,tapyti,megzti, bendrauti atrasti kas malonu ir gyventi o ne galvoti kaip numirti 😉

Tai tikriausiai tame ir esme, kad tame daryme norisi matyti prasme... nes liudna, jei viskas taip ir baigsis, isnyks ir musu nebeliks... Ar visgi musu tie darymai kazkur uzsiskaitys, tures prasme ir mes tobulesim toliau ir gyvensim, gal kitose formose...
Atsakyti

Blogai, manau, apibrėžta tema: pakalbėkim apie ką - mirtį, kaip procesą, mirtį, kaip būseną..? Kas tie ekspertai, kurie gali kažką apie tai parašyti..? Ar tai apie tai, kaip mes bijome... tame tarpe ir mirties?

Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 28, 07:08)
<p>Blogai, manau, apibrėžta tema: pakalbėkim apie ką - mirtį, kaip procesą, mirtį, kaip būseną..? Kas tie ekspertai, kurie gali kažką apie tai parašyti..? Ar tai apie tai, kaip mes bijome... tame tarpe ir mirties?</p>

Kiekvienas bijo skirtingai,kiekvienas mirtį apibūdintų vis kitaip.
Aš pvz bijau nežinomybės, artimųjų praradimo skausmo.Ir ilgesio, nenumaldomo ilgesio, tų, kurie išėjo.
Atsakyti

Visa apie ką jūs kalbate tai yra juslės, pojūčiai - o tai jau gyvybė...

Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 28, 08:08)
<p>Blogai, manau, apibrėžta tema: pakalbėkim apie ką - mirtį, kaip procesą, mirtį, kaip būseną..? Kas tie ekspertai, kurie gali kažką apie tai parašyti..? Ar tai apie tai, kaip mes bijome... tame tarpe ir mirties?</p>

Tai va ir kalbekit, ka norit is kurios norit puses, cia gi ne mosklinis darbas, visi esam tame tokie pat ekspertai biggrin.gif
Ka manot apie mirti, kas jum mirtis, laukiat, bijot, kas manot bus paskui ir kas tik sauna i galva ta tema t.t.
Faktas vienas - tai neisvengiama, idomu zmoniu mintys apie tai. Pati daug siemet masciau mirties kalusimais, nes daug buvo mirciu artimuju....
Papildyta:
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 28, 09:05)
Visa apie ką jūs kalbate tai yra juslės, pojūčiai - o tai jau gyvybė...

Tai gal kazkokios jusles ir liks po sio fizinio kuno mirties? As pvz manau, kad mes esam dvasines butybes ir su mirtim, mirs tik kunas, o mes keliausim tolyn, o va kur nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 28, 15:40)
Tai gal kazkokios jusles ir liks po sio fizinio kuno mirties? As pvz manau, kad mes esam dvasines butybes ir su mirtim, mirs tik kunas, o mes keliausim tolyn, o va kur nezinau  biggrin.gif

niekas nežino, tame ir visa paslaptis. Aiškiaregiams pavykę tik tiek pamatyti, kad ten kažkaip viskas daug greičiau, žmogus ten vos spėja suktis, labai daug durų, pasitranko gerokai į tas duris biggrin.gif Bet ar tai ta vieta, į kurią po mirties pateksim tai kas žino? Yra teigiančių, kad matė ten ir pvz. šunų, gyvūnų. Bet patikrinti to negalime ar tai nekliedesiai. Kiek pats sugebi išjausti, tiek. Aš sugebėjau susisiekti su močiute, gavau atsakymą į rūpimą klausimą, bet man viską uždengė, buvo visiška tamsa, nieko nerodė nei kur ji, nei kas kartu su ja.
Aš vis pagalvoju, kad nebelabai noriu atgimti šioje planetoje. Tiek užteršta, tiek tos perteklinės civilizacijos, tuoj nieko natūralaus nebebus.
Atsakyti

Papildyta:
Tai gal kazkokios jusles ir liks po sio fizinio kuno mirties? As pvz manau, kad mes esam dvasines butybes ir su mirtim, mirs tik kunas, o mes keliausim tolyn, o va kur nezinau biggrin.gif

Pojūčiai tiesiogiai susiję su receptoriais, bent taip teko skaityti... Tai fizinis dalykas. Juk ir sutuokia "..iki kol mirtis mus išskirs", bent Holivudo filnuose taip sako ;)

Aš vis pagalvoju, kad nebelabai noriu atgimti šioje planetoje. Tiek užteršta, tiek tos perteklinės civilizacijos, tuoj nieko natūralaus nebebus.

Tai, kad manau, kad nuo mūsų pačių tokie dalykai priklauso, ne nuo ko kito, kad "butas" atsiprašant pri***tas ;) O žmonės, kurie nori ir bando kažką pakeisti,  kad ir kaip Greta Thunberg, vis dar laikomi keistuoliais, nes prieštarauja monopolistų užgaidoms.

Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 29, 06:53)
Tai, kad manau, kad nuo mūsų pačių tokie dalykai priklauso, ne nuo ko kito, kad "butas" atsiprašant pri***tas ;) O žmonės, kurie nori ir bando kažką pakeisti,  kad ir kaip Greta Thunberg, vis dar laikomi keistuoliais, nes prieštarauja monopolistų užgaidoms.</p>

žinoma, kad nuo mūsų, bet keli tie mes? Greta, aš, jūs, Lutukė, dar keli. O visa likusi banda? Vienas lauke ne karys, visgi
Atsakyti
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 29, 06:53)
Juk ir sutuokia "..iki kol mirtis mus išskirs", bent Holivudo filnuose taip sako ;)


Lietuvoje meile iki mirties - labai daznas ir tikroviskas reiskinys porose, net nevedusiose.
Vienas sutuoktinis keliauja i kapus del sumusimo ar durio peiliu, o kitas - i kalejima. (jei nespeja pasikarti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 29 spalio 2020 - 10:26
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 28, 20:27)
niekas nežino, tame ir visa paslaptis. Aiškiaregiams pavykę tik tiek pamatyti, kad ten kažkaip viskas daug greičiau, žmogus ten vos spėja suktis, labai daug durų, pasitranko gerokai į tas duris biggrin.gif Bet ar tai ta vieta, į kurią po mirties pateksim tai kas žino? Yra teigiančių, kad matė ten ir pvz. šunų, gyvūnų. Bet patikrinti to negalime ar tai nekliedesiai. Kiek pats sugebi išjausti, tiek. Aš sugebėjau susisiekti su močiute, gavau atsakymą į rūpimą klausimą, bet man viską uždengė, buvo visiška tamsa, nieko nerodė nei kur ji, nei kas kartu su ja.
Aš vis pagalvoju, kad nebelabai noriu atgimti šioje planetoje. Tiek užteršta, tiek tos perteklinės civilizacijos, tuoj nieko natūralaus nebebus.

Jo ivairiu ideju yra, bet kaip bebutu tikekimes neisnyksim kartu su kunu, butu liudna biggrin.gif
esu tokiu mniciu girdejusi, ir net pareisikimu, sako viskas kita kart nebeatgimsiu zemeje biggrin.gif

Man logiskiausia siuo metu atrodo, kad tobulejam mes isikunije zemeje, arba zinoma degraduojam , ois to seka ir tolimesne butis...
Papildyta:
QUOTE(balta/juoda @ 2020 10 29, 07:53)
Pojūčiai tiesiogiai susiję su receptoriais, bent taip teko skaityti... Tai fizinis dalykas. Juk ir sutuokia "..iki kol mirtis mus išskirs", bent Holivudo filnuose taip sako ;)

Tai, kad manau, kad nuo mūsų pačių tokie dalykai priklauso, ne nuo ko kito, kad "butas" atsiprašant pri***tas ;) O žmonės, kurie nori ir bando kažką pakeisti,  kad ir kaip Greta Thunberg, vis dar laikomi keistuoliais, nes prieštarauja monopolistų užgaidoms.

Na taip kai turim kuna sunku atskirti, bet neau viska stik is kuno? pvz meile? as tikiu ir dvasiniais dalykais, nemanau, kad meile vien hormonu padarinys. Arba nuojata, mintys, suvokimai....

na santuoka gal, nes jei kunu nera, gal ir santuoku nereikia biggrin.gif

Is dalies nuo mousu is dalies nuo valdzios , istatymu, nes kartais vien atskiru zmoniu neuztenka, kadd vyktu didesni pokyciai, pvz kaip as uzdrausiu naftos pumpavima? net iseiti is tokios sistemos, kuri yra labai sunku..
bet esmeje gi ne monopilijos, ne verslai, esmeje musu vidus, gobsumas, pyktis, pavydas, jie buvo visada sioje planetoje, tik kitom formom. Sioje planetoje labai daug iv emociju, jausmu, potyriu nuo paciu graziausiu iki paciu baisiausiu, idomi vieta, idomu, kam mes joje gimeme, koks to tikslas.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 29, 11:26)
Lietuvoje meile iki mirties - labai daznas ir tikroviskas reiskinys porose, net nevedusiose.
Vienas sutuoktinis keliauja i kapus del sumusimo ar durio peiliu, o kitas - i kalejima. (jei nespeja pasikarti)

kai kas aiskina, kad mirtis sioje priesaikoje yra neisitikimybe...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 29, 12:02)
Sioje planetoje labai daug iv emociju, jausmu, potyriu nuo paciu graziausiu iki paciu baisiausiu, idomi vieta, idomu, kam mes joje gimeme, koks  to tikslas.

įvairių teorijų yra. Viena iš jų, kad Dievai žaidžia, mes jų žaisliukai smile.gif na ir kaip tai paneigti?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 29, 14:52)
įvairių teorijų yra. Viena iš jų, kad Dievai žaidžia, mes jų žaisliukai smile.gif na ir kaip tai paneigti?

manau galime tik vidum isjausti, kas teisybe ir kas ne ar bent panasu i teisybe biggrin.gif o gal visiem kitaip?
Atsakyti