Įkraunama...
Įkraunama...

Teorija - Kriptovaliutos bus priimtos į bankus ir jų vertė labai padidės.

Sveiki,
esat girdėję apie tai, kad bankai pereina į naują technologinę sistemą (DLT(distributed ledger technology) ir blockchain) ir dėl to kai kurių kripto valiutų vertė(pvz XRP, XLM) gali labai stipriai padidėti?
Kiek pasidomėjau man pasirodė kad gali būti tiesa, o jeigu tai pasiteisintu, tai galetu buti gyvenimo investicija(kad ir nuvalkiotai skamba).
Yra apciuopiama tikimybe, kad investicija i XRP (bei dar galimai i XLM ir pora kitu kripto valiutu) gali atsipirkti desimtis, simtais ir gal net tukstanciais kartu.
 
Labai idomi informacija apie tai(nemokama, ten nera jokiu affiliate link'u, nieko nepardavinejima, tik informacija pasidalinta is geranoriskumo):
https://www.facebook...128577625338531

Ka jus manote? Esat kazka tokio girdeje?
Atsakyti
labai abejotina, kad bankai prisiims tokias rizikas smile.gif bet jums svajonės nemokamos smile.gif
Atsakyti

labai abejotina, kad bankai prisiims tokias rizikas smile.gifbet jums svajonės nemokamos smile.gif

nelabai zinau apie kokias rizikas kalbi. Bet kuriuo atveju labiausiai siulyciau atkreipti demesi i simbolizma aprasyta duotame link'e. Tas simbolizmas biski neitiketinas ir tai man duoda optimizmo, kad tai gali buti teisinga (zinoma ir kiti tikri ivykiai kaip bandymai su bankais ir t.t).

Atsakyti
Rekomenduoju dar karta zvilgtelti i teorija, kad gal XRP, XLM ar dar kokia kita kriptovaliuta(-os) gali buti naudojamos centriniu banku.
Kai tokios naujienos atsiranda, nepasakyciau, kad toks scenarijus butu neimanomas:
Atsakyti

Kažkokia beprotybė su tais bitkoinais jau prasidėjo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustinukeP: 20 vasario 2021 - 15:51