Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 22, 16:45)

oi nenuplaus tavo nuodėmių šaltas eketės vanduo, nesistenk, tau tik egzorcizmo seansas padėtų biggrin.gif

Tai kad aš nesistengiu jų nuplaut, faina aš ir su visom savo nuodėmėm tongue.gif o eketės vanduo labai super, pabandyk mirksiukas.gif
Papildyta:
Bet tai kokia tu nuobodyla esi, siaubas, lotuliukas.gif eini ir eini į teletabių temą ciokint, nu kaip įdomu tau ten wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 22, 19:12)
kaip matai? su elfais skraidai?

nes aš pati esu ir psichiatras ir egzorcistas biggrin.gif matai kaip tavo velniai bušavoja, kai tave pakibinu ir tavo alkanus vaikus? biggrin.gif

Pati issidavei apie spermuotus ranisluoscius biggrin.gif .

Pilnatine vnz'o.
Atsakyti

o cia aptemtas sijonas aukstakulniai ,matyt kad galima butu sijona uzvesti.  ir partneriui patogu ......😂😂</p>


Siauras aptemptas sijonas yra pats nepatogiausias varijantas kai einama na bl***ki.Gražiausias-tai taip.

 

Moterim tinka,atrodo sexualiau . 😎.  Nu bet vyrui devet, -iskrypimas .Taigi cia grynai is erotiniu fantaziju ,o tipo sako kad ne 😅

Jo patinka ,cia vienai ant kitos vemt 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 22 spalio 2020 - 21:24
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 22, 20:50)
Tai kad aš nesistengiu jų nuplaut, faina aš ir su visom savo nuodėmėm  tongue.gif  o eketės vanduo labai super, pabandyk  mirksiukas.gif
Papildyta:
Bet tai kokia tu nuobodyla esi, siaubas, lotuliukas.gif eini ir eini į teletabių temą ciokint, nu kaip įdomu tau ten  wub.gif

Pažiba tiesiog, idolė, tik tavim ir sekam biggrin.gif
Aną žiemą mūsų dar bendroje temoje ratšei, kad maudaisi eketėse biggrin.gif Neužsikrėtei cambos atminties bėdom kartais? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 22, 21:07)
Pati issidavei apie spermuotus ranisluoscius biggrin.gif .

Pilnatine vnz'o.

Tai taip išeina, kai primetinėjai man abortą, pati išsidavei apie savo abortus? biggrin.gif

tikrai taip, visus žmones kažkiek veikia Mėnulis, tai moksliškai įrodyta, bet kad tu pastovi lunatikė tai jau mažai kas ginčysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 22, 21:48)
Pažiba tiesiog, idolė, tik tavim ir sekam biggrin.gif
Aną žiemą mūsų dar bendroje temoje ratšei, kad maudaisi eketėse biggrin.gif Neužsikrėtei cambos atminties bėdom kartais? mirksiukas.gif
Papildyta:

Tai taip išeina, kai primetinėjai man abortą, pati išsidavei apie savo abortus? biggrin.gif

tikrai taip, visus žmones kažkiek veikia Mėnulis, tai moksliškai įrodyta, bet kad tu pastovi lunatikė tai jau mažai kas ginčysis biggrin.gif

Tau primetinet ner ka - Viciuos Vici biggrin.gif - meme paliko isterike, kambarelis mazas , vaikui neliko vietos - abortas Vicious Vislci. Te, vargse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 22, 22:48)
Pažiba tiesiog, idolė, tik tavim ir sekam biggrin.gif
Aną žiemą mūsų dar bendroje temoje ratšei, kad maudaisi eketėse biggrin.gif Neužsikrėtei cambos atminties bėdom kartais? mirksiukas.gif

Aišku sekat, pastoviai metat kokį komentarą apie tai, ką tarp teletabių rašom gossip.gif
Bet tu labiausiai apgailėtina, nes jau visas temas perskaitei, kur aš kažką rašiau unsure.gif nemaniau, kad ant tiek tavo gyvenimas liūdnas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 22, 23:43)
Tau primetinet ner ka - Viciuos Vici biggrin.gif  - meme paliko isterike, kambarelis mazas , vaikui neliko vietos - abortas Vicious Vislci. Te, vargse 4u.gif

tikrai taip, nėra ką man primetinėti, švari aš kaip kristalas biggrin.gif
pedofilas tau vaiką užtaisė, dėl to abortinai?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 23, 09:09)
Aišku sekat, pastoviai metat kokį komentarą apie tai, ką tarp teletabių rašom  gossip.gif
Bet tu labiausiai apgailėtina, nes jau visas temas perskaitei, kur aš kažką rašiau unsure.gif  nemaniau, kad ant tiek tavo gyvenimas liūdnas tongue.gif

kokių teletabių? tai jūs teletabės iš tiesų? biggrin.gif eik tu sau, galvojau geriau save vertinat biggrin.gif
nu ok, pasakei, kad teletabės, tai dabar šventa 4u.gif
Oi žinok, daug Visatoje gerų žmonių, padeda, parodo, atneša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 23, 10:14)
tikrai taip, nėra ką man primetinėti, švari aš kaip kristalas biggrin.gif
pedofilas tau vaiką užtaisė, dėl to abortinai?
Papildyta:

kokių teletabių? tai jūs teletabės iš tiesų? biggrin.gif eik tu sau, galvojau geriau save vertinat biggrin.gif
nu ok, pasakei, kad teletabės, tai dabar šventa 4u.gif
Oi žinok, daug Visatoje gerų žmonių, padeda, parodo, atneša smile.gif

Visi forume žino, kad tavo mėgstamiausias užsiėmimas ciokint narius biggrin.gif matosi, kokį "gerą" vyrą turi ir mylimą šunį, kuriuos iškeiti į ilgiausių temų skaitymą kompromatui ieškot biggrin.gif durniukė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 23, 10:20)
Visi forume žino, kad tavo mėgstamiausias užsiėmimas ciokint narius  biggrin.gif  matosi, kokį "gerą" vyrą turi ir mylimą šunį, kuriuos iškeiti į ilgiausių temų skaitymą kompromatui ieškot  biggrin.gif  durniukė tongue.gif

parašė neciokinanti ir po senus nikus nesiknisanti biggrin.gif tavo net geriausia, ginama forumo draugutė tokia, net to neslepia. O su kuo sutapsi, tuo tapsi. Vadinasi jau tapai oficialia ciokintoja biggrin.gif
O kai vyras tikrai geras, tai jis didumą reikalų ir sutvarko. Paprasta kaip 2*2 smile.gif

Ir dar. 100 kartų rašiau. Būkit normalūs žmonės, elkitės normaliai, niekas jūsų neskalbs.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 23, 09:14)
tikrai taip, nėra ką man primetinėti, švari aš kaip kristalas biggrin.gif
pedofilas tau vaiką užtaisė, dėl to abortinai?
Papildyta:

kokių teletabių? tai jūs teletabės iš tiesų? biggrin.gif eik tu sau, galvojau geriau save vertinat biggrin.gif
nu ok, pasakei, kad teletabės, tai dabar šventa 4u.gif
Oi žinok, daug Visatoje gerų žmonių, padeda, parodo, atneša smile.gif

Tai ne tik nuo ano memes valeisi, bet dar ir nuo to pedofilo, kuris i tave 12 amete seilejosi?
Nekazka tevukai buvo, kad dukos neziurejo, leido gultis po visais.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 23, 09:14)
tikrai taip, nėra ką man primetinėti, švari aš kaip kristalas biggrin.gif
pedofilas tau vaiką užtaisė, dėl to abortinai?
Papildyta:

kokių teletabių? tai jūs teletabės iš tiesų? biggrin.gif eik tu sau, galvojau geriau save vertinat biggrin.gif
nu ok, pasakei, kad teletabės, tai dabar šventa 4u.gif
Oi žinok, daug Visatoje gerų žmonių, padeda, parodo, atneša smile.gif

Tai ne tik nuo ano memes valeisi, bet dar ir nuo to pedofilo, kuris i tave 12 amete seilejosi?
Nekazka tevukai buvo, kad dukos neziurejo, leido gultis po visais.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 23, 09:47)

O kai vyras tikrai geras, tai jis didumą reikalų ir sutvarko. Paprasta kaip 2*2 smile.gif

Ir dar. 100 kartų rašiau. Būkit normalūs žmonės, elkitės normaliai, niekas jūsų neskalbs.

Tai kad tu ji pririsus barake laikai, jis net neuzdirba ant geresnio busto.
Daug vakar vakare pridroze i ranksluoscius? Skalbimo daug turi?

Prasai, taves neerzinti? biggrin.gif Neee, idomu tave tampyt 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 23, 11:07)
Tai ne tik nuo ano memes valeisi, bet dar ir nuo to pedofilo, kuris i tave 12 amete seilejosi?
Nekazka tevukai buvo, kad dukos neziurejo, leido gultis po visais.

Tai kad tu ji pririsus barake laikai, jis net neuzdirba ant geresnio busto.
Daug vakar vakare pridroze i ranksluoscius? Skalbimo daug turi?

Prasai, taves neerzinti? biggrin.gif  Neee, idomu tave tampyt 4u.gif .

Aha, dirbu parazitų valytoja, apmažinu po truputį biggrin.gif 4u.gif

Tikrai taip, išrengiu, aprišu kaspinais ir laikau kaip dovaną, vis išbučiuoju, apžiūriu biggrin.gif

Prašau, kad savęs neerzintumėte, nes po to verkiat kamputyje, kai tarakonai pabyra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2020 10 22, 16:03)
<p>Joo aukstakulniai itariu patogu 😂. man vistiek kazkur nuklydo jo gyvenimo savieiga ,dabar net kerzai madoj o ne aukstakulniai . </p>
<p>Suprasciau kad butu patogu , pvz nudistu pliaze atsiguli isiskieti ir degini jaiciene su chalatu , o cia aptemtas sijonas aukstakulniai ,matyt kad galima butu sijona uzvesti.  ir partneriui patogu ......😂😂</p>

cia man atrodo liga pas zmogu unsure.gif
Atsakyti