Įkraunama...
Įkraunama...

Antros skyrybos.. ar čia jau nuosprendis, kad su manimi kažkas blogai?

Sveikos mamytės :4u:   Išgyvenu jau antras skyrybas. Prieš daugiau nei mėnesį paliko  antras vyras - nebemyli... nebetokia...pasikeičiau... negatyvi... gyvenom 6 metus.   Pati esu VPA,  mažiukui 1.9 mėn., dukrai 15 m. Vyras daug dirbo, namie būdavome  daugiausia vieni, prie buities jis mažai prisidėjo,o ir pinigėlių mažiau buvo. Gal turite patarimų,  kaip nusiimti tą sunkų akmenį nuo širdies... Stengiuosi neverkti, bet nelabai išeina.. Kadangi jau antros skyrybos, jaučiuosi lūzerių lūzerė, ieškau problemos  savy, kodėl ? Ir vėl ?  Apie antrą vyrą negaliu pasakyti absoliučiai nieko blogo. Aš tikrai buvau labai labai laiminga, kol gyvenimas nesugriuvo per pusdienį.   Kaip išsilaižyti? Žinau, laikas  padeda, atbukina, tuojau anksčiau nei priklauso grįšiu į darbą, tūrėsiu veiklos bet  kaip nusiimti tą vargšės , nuo kurios bėga vyrai, etiketę? Kaip nusiimti tą skausmą  nuo širdies? Tą kaltinimą, kad čia aš, aš, aš?  

Skaudu labai kad lialių pamiršo irgi... Pinigėlių pervedė, bet sūnų matė per tą laiką tik tris kartus... po valandą.. nei  paskambina, nei pasidomi kaip jis laikosi...

Skauda, mamos, labai man...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AmIlInA: 31 spalio 2020 - 11:58
QUOTE(AmIlInA @ 2020 10 31, 12:48)
<p>Sveikos mamytės 4u.gif   Išgyvenu jau antras skyrybas. Prieš daugiau nei mėnesį paliko  antras vyras - nebemyli... nebetokia...pasikeičiau... negatyvi... gyvenom 6 metus.   Pati esu VPA,  mažiukui 1.9 mėn., dukrai 15 m. Vyras daug dirbo, namie būdavome  daugiausia vieni, prie buities jis mažai prisidėjo,o ir pinigėlių mažiau buvo. Gal turite patarimų,  kaip nusiimti tą sunkų akmenį nuo širdies... Stengiuosi neverkti, bet nelabai išeina.. Kadangi jau antros skyrybos, jaučiuosi lūzerių lūzerė, ieškau problemos  savy, kodėl ? Ir vėl ?  Apie antrą vyrą negaliu pasakyti absoliučiai nieko blogo. Aš tikrai buvau labai labai laiminga, kol gyvenimas nesugriuvo per pusdienį.   Kaip išsilaižyti? Žinau, laikas  padeda, atbukina, tuojau anksčiau nei priklauso grįšiu į darbą, tūrėsiu veiklos bet  kaip nusiimti tą vargšės , nuo kurios bėga vyrai, etiketę? Kaip nusiimti tą skausmą  nuo širdies? Tą kaltinimą, kad čia aš, aš, aš?  </p>
<p> </p>
<p>Skaudu labai kad lialių pamiršo irgi... Pinigėlių pervedė, bet sūnų matė per tą laiką tik tris kartus... po valandą.. nei  paskambina, nei pasidomi kaip jis laikosi...</p>
<p> </p>
<p>Skauda, mamos, labai man...</p>

Dauguma zmoniu nemoka kurti santykiu, tai rodo skyrybu skaicius, o tie, kur nesiskiria irgi ne dauguma gyvena ilgai ir liamingai, Tai jus tikrai ne vienintele. Klaidas savo apgalvoti butina, o grauzti save, ikristi i aukos role tikria nereikia. Nes kazin ar tikrai jau taip viskas gerai buvo, o eme ir isejo, kazkas visgi buvo ne taip tarp jusu. Vyras tikriausiai pas kita isejo?
o kas tas VPA?

Man asmeniskai padeda gilinimasis i save, savo vyra, mokymasis nuolatinis, nes tu ziniu tikrai mazuma is musu gavo, kaip issirinkti vyra,kaip kurti santykius ir t.t.
Ieskokit, tai kas tinka , patinka jum, siais laikais tikrai begale psichologu, psichoterapiautu, iv literaturos apie yrus, moteris, santykius
Asmeniskai man labai patiko sios paskaitos, labai daug taskeliu ant i sudejo, daug kas pasidare aiskiau. Gal ir jum patiktu? jusu situacijai aktualiausi:

https://www.youtube....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 01 lapkričio 2020 - 17:46

As manyciau jums pirmiausia reikia islaukti kol praeis skausmas. Jusu reakcija, savigrauza ir t.t. visiski naturali. Analizuokite savo santykius tada, kai jau pradesite jaustis gerai. Dabar dar tikrai ne metas.

Ir laikykites :4u:

Atsakyti
QUOTE(AmIlInA @ 2020 10 31, 11:48)
mažiukui 1.9 mėn.,

Apie antrą vyrą negaliu pasakyti absoliučiai nieko blogo.

Kazkas cia nesueina ar slepiama.

Net vyras apie kuri daug blogo galima pasakyt, nelabai paliks zmonos su kudikiu.

Yra matyt labai rimtos priezastys, kurios nutylimos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 11 01, 19:10)
Kazkas cia nesueina ar slepiama.

Net vyras apie kuri daug blogo galima pasakyt, nelabai paliks zmonos su kudikiu.

Yra matyt labai rimtos priezastys, kurios nutylimos

o kodėl ne? kaip tik gali užknisti kūdikio auginimas, verksmai naktimis, sauskelnės, sysiukų kvapai, moters padidintas dėmesys viakui, numažintas vyrui ir pan. Iš esmės juk tai moterims daugiau reikia vaikų, ne vyrams. Labai klysta tos moterys, kurios galvoja, kad per vaikus prisiriš vyrus. Dalį - taip, o kitą dalį kaip tik atbaidys.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 01, 19:16)
o kodėl ne? kaip tik gali užknisti kūdikio auginimas, verksmai naktimis, sauskelnės, sysiukų kvapai, moters padidintas dėmesys viakui, numažintas vyrui ir pan. Iš esmės juk tai moterims daugiau reikia vaikų, ne vyrams. Labai klysta tos moterys, kurios galvoja, kad per vaikus prisiriš vyrus. Dalį - taip, o kitą dalį kaip tik atbaidys.

Per menesi atsibodo kudykis tiek kad issiskyre? Juokaauji
Atsakyti

Ačiū, tikrai perklausysiu.

Atsakyti

Kad nėra ko skėpti - ryte myliu tave mažute, vakare noriu skirtis. Bam. Aš net minčių niekada netūrėjau kad taip nutiks, visi laikė mus idealia pora. Kiekvieną dieną myliu tave mažulyte ir tt, esu laimingas. O pasirodo jam alia kažkas kaupėsi jau metus ir va prašom. Ne iš tų kur kalba.

Atsakyti

Na, rišti  jo man nereikėjo su vaikeliu, jis mums po trijų santuokos metų Dievulio duotas buvo. Ir taip, paskedau aš buity, su lialium,  namų ruoša, o ir pinigėlių mažiau buvo, man antri  vaiko priežiūros atostogų metai. 

Vyras labai daug dirbo, taip kad buities jam nekroviau.  Ir kai paskutinį kartą kalbėjome,  kažkokios durnai menkos priežąstys skyryboms, apart kad nebemyli.

Atsakyti

Man kvepia kita moterimi.   Kažkaip netikiu, kad  mylėjo mylėjo ir va viskas. Na nebūna taip per pusdienį. Arba, veidmainis... aktorius geras. Paliko mums viską, išėjo su taše. Net daiktų nebereikia, nei automobilio, nieko.  Prašiau neišeiti -kategoriškai skyrybos.  Bet aš be apie tai.  Norėčiau  rimtų patarimų savivertės pasikėlimui -  mylima aš prievarta nebūsiu, o ir nenoriu, turiu dar likutį savigarbos.  Praėjus mėnėsiui jau šiek tiek šviesiau akyse, dėliuojuosi kažkaip  kažką, bet sunku labai.  Bijau nežinomybės dėl ateities, nepasitikiu savimi. Labiausiai skauda širdį dėl sūnelio. Nes vyrui irgi antra santuoka, iš pirmos turi dukterį, kuri jam visiškai nerūpi. Panašu, kad  tėčio neturės ir mano vaikas.  Per dvi savaites nei parašė, nei paskambino pasiteirauti kaip sekasi.

Išvis, šio naujo žmogaus aš nepažįstu. Kalba arogantiškai, pakeltu tonu, toks jausmas kad aš priešas nr 1. Niekaip negaliu suprasti.

Sakyčiau, negaliu supranti aš viena, kaip kas čia nutiko - bet niekas nesupranta kaip va jis va taip va.  Tikrai, nebuvo jokių  ženklų, kad kažkas jam negerai. Toks jausmas kad užkniso viskas, nusibodo,  nukirto ir viskas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AmIlInA: 01 lapkričio 2020 - 22:07

Per menesi atsibodo kudykis tiek kad issiskyre? Juokaauji

Turbūt neteisingai nurodžiau amžių sūnelio, jam metukai ir devyni mėnesiai. Atsiprašau už klaidą.

Atsakyti
QUOTE(AmIlInA @ 2020 11 01, 22:46)
<p>Man kvepia kita moterimi.   Kažkaip netikiu, kad  mylėjo mylėjo ir va viskas. Na nebūna taip per pusdienį. Arba, veidmainis... aktorius geras. Paliko mums viską, išėjo su taše. Net daiktų nebereikia, nei automobilio, nieko.  Prašiau neišeiti -kategoriškai skyrybos.  Bet aš be apie tai.  Norėčiau  rimtų patarimų savivertės pasikėlimui -  mylima aš prievarta nebūsiu, o ir nenoriu, turiu dar likutį savigarbos.  Praėjus mėnėsiui jau šiek tiek šviesiau akyse, dėliuojuosi kažkaip  kažką, bet sunku labai.  Bijau nežinomybės dėl ateities, nepasitikiu savimi. Labiausiai skauda širdį dėl sūnelio. Nes vyrui irgi antra santuoka, iš pirmos turi dukterį, kuri jam visiškai nerūpi. Panašu, kad  tėčio neturės ir mano vaikas.  Per dvi savaites nei parašė, nei paskambino pasiteirauti kaip sekasi.</p>
<p> </p>
<p>Išvis, šio naujo žmogaus aš nepažįstu. Kalba arogantiškai, pakeltu tonu, toks jausmas kad aš priešas nr 1. Niekaip negaliu suprasti.</p>
Sakyčiau, negaliu supranti aš viena, kaip kas čia nutiko - bet niekas nesupranta kaip va jis va taip va.  Tikrai, nebuvo jokių  ženklų, kad kažkas jam negerai. Toks jausmas kad užkniso viskas, nusibodo,  nukirto ir viskas.

Man irgi, ir matyt gana aktyvia moterim. Bet visgi kazkas ir pas jus buvo ne taip, kitaip trecias neilys. Cia jau tik jus geriausiai zinot. Gal per mazai i jus investavo laiko, pastangu, demesio, per lengvai gavo, atsibodot, pasitaike geresne jo akim ziurnt ir t.t.

O tas jus nei kiek nejaudino, kai su juo kuret santykius? unsure.gif Niekad nesiulet vyrui pasiimti dukra, savaitgaliais, per atostogas?Jis buvo jau senai issikyres, kai jus pradejot santykius?

Del savivertes ne taip ir lengva, jei ji surista su vyrais, geriausia ismokti save myleti nepriklausomai nuo kitu zmoniu nuomones ar veiksmu. Siandien kaip tik skaiciau, patiko, gal padetu psichoterapija?

https://www.15min.lt...OGMYgzgyDtyH3HE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 01 lapkričio 2020 - 22:37