Įkraunama...
Įkraunama...

Antros skyrybos.. ar čia jau nuosprendis, kad su manimi kažkas blogai?

Taip, tikriausiai jis vienas ir supranta. 

Mes gyvenome viename  name su mano sese, bendras kiemas. Tai patikėkit, kas jau kas, o jau ji tai matė kaip mes gyvenam. 

As neplaku jo, nesu ir aš be nuodėmės, bet  čia tas atvejis, kai buvo bam.  O dabar jau ryškintis kas nutiko, ir kodėl parūpo naujas sijonas - manau beprasmiška. Jis juk nepasakys, o mane jūs prikalsit prie sienos, kokia aš nefaina buvau :)

Kiekvienuose santykiuose būna kalti abu, čia mano nuomonė.  O ir situacijos skirtingos,skirtingi ir žmonės.

Atsakyti

Kas yra vpa? vaiko prieziuros atostogos? Bet saket pradejot dirbti, tai jau gausit alga, tai palengves, nepajusit kaip tas menuo praeis.

O mediacija privaloma jau Lietuvoje ir butent pas konkretu mediatoriu turit eiti?

Taip, vaiko priežiūros atostogos. Mediacija privaloma nuo sausio 1, mediatorių skiria  valstybė. Maniškė serga.

Atsakyti

O bustas tavo ar bendrai igytas?

Mano.

Atsakyti
QUOTE(AmIlInA @ 2020 11 25, 12:36)
Taip, tikriausiai jis vienas ir supranta. 
Mes gyvenome viename  name su mano sese, bendras kiemas. Tai patikėkit, kas jau kas, o jau ji tai matė kaip mes gyvenam.
As neplaku jo, nesu ir aš be nuodėmės, bet  čia tas atvejis, kai buvo bam.  O dabar jau ryškintis kas nutiko, ir kodėl parūpo naujas sijonas - manau beprasmiška. Jis juk nepasakys, o mane jūs prikalsit prie sienos, kokia aš nefaina buvau smile.gif
Kiekvienuose santykiuose būna kalti abu, čia mano nuomonė.  O ir situacijos skirtingos,skirtingi ir žmonės.

Tikrai nebutinai, net ir su bendru kiemu viska zmones gali zinoti, ne vienoje lovoje su jumis gi miega. Mano puske, kai skyresi visi stebejosi, net jos tevai, kurie tame paciame name gyveno, tik kitam aukste. Sake kokia tu kvaila, toks geras vyras, nes jis taip atrode, niekas nezinojo, kas vyksta tarp ju dvieju ir tikrai toks ne vienas atvejas. Ji is vis is savo namu net isejo, ji ten paliko su savo tevais ant tiek visko buvo prisikaupe. O jam irgi buvo "siurprizas", kaip cia ji toki gera palieka, tipo viskas buvo gerai, seima islaike, ir gana neblogai, zmona nedirbo, rupinosi vaikais, namai naujusiom technologijom apstatyti, cia jau senais laikais, as pas juos pirma kart gyvenime pamaciau automatine skalbykle mikrobange ir t.t. vaikam viskas supirkta, i mokyklas geriausiais isleisti... atrodo nieko netruko, nesmurtavo, negere. Cia taip is isores atrode.

Niekas niekur jusu nenori kalti, ir ne fainume , nefainume esme. As aiskinciausi vietoj jusu del saves, ne del to vyro, ne del kitu, o del saves, nes turit dvi identiskas situacijas, su dviem skirtingais vyrais, tai arba nemokat vyro issirinkti arba gyvenant kartu kazka ne taip darot, nes ka galit itakoti, tai tik save ir savo elgesi, ne kitus zmones. Bet, aisku, cia jums paciai spresti, ko ir kaip norit is gyvenimo. Faktas, kad priezastis yra ir ji tikrai ne treti asmenys, tik klausimas ar jus norit zinoti tas priezastis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: [b!]Šiandien[/b!], 12:51
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 11:54)
Bet kai pradedi isterikuot tai pamirsti biggrin.gif .

pistas cambala, pistas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 25, 11:56)
Taip moki, kad nusišneki kirčiavimo mokydama?

nepatiko, kad aš pilnAtinė, o tu pilnatInė? na kas kaltas? keiskis, būk žmogus, o ne į vieną dūdą su debile pūsk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 25, 12:59)
Papildyta:

nepatiko, kad aš pilnAtinė, o tu pilnatInė? na kas kaltas? keiskis, būk žmogus, o ne į vieną dūdą su debile pūsk biggrin.gif

pilnatin4 forume viena-tu.
Atsakyti
Aš tai vis tiek netikiu, kad neįmanoma pamatyt jokių ženklų. Reiškia, santykiai nebuvo tokie jau artimi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 25, 12:59)
Papildyta:

Realiai cia visiem pofig, kad tu pilnAtine( bet apie save kita karta zinok kad teisingai kirciuojasi pilnatìne - kirtis ant i trumpoji) 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(AmIlInA @ 2020 11 25, 12:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72741568" data-time="1606300485"><div><p>O bustas tavo ar bendrai igytas?</p></div></blockquote><p>Mano.</p>

Nors tiek gerai.
Atsakyti

Aš tai vis tiek netikiu, kad neįmanoma pamatyt jokių ženklų. Reiškia, santykiai nebuvo tokie jau artimi.

O koks skirtumas jau, kas buvo ? Aš žiūrėsiu tik į priekį. Ir tik  į priekį. Soriukas, bet nevertas  mano grežiojimosi atgal,  ne aš iškeičiau šeimą į kitą moterį ir suverčiau visą kaltę ant žmonos. 

Mačiau jad dvi savaites kažkoks ne toks vaikščiojo. Bet klausiau, sakė  pavargęs, o ir sirgo. 

Lai būna laimingas. Ir aš būsiu. Mano laimė  nepriklauso nuo vyro buvimo/turėjimo.  Dabar mano laimė - sveiki vaikai. Čia mano prioritetas.

Atsakyti
QUOTE(AmIlInA @ 2020 11 25, 13:52)
O koks skirtumas jau, kas buvo ?

Toks, kad nebutu ir dar 3 tokio karto.
kodel jus viska i ta vyra projektuojat, o ne i save? kalba ne apie ji ir ka jis padare ar ne, o apie jus.
Atsakyti

Toks, kad nebutu ir dar 3 tokio karto.
kodel jus viska i ta vyra projektuojat, o ne i save? kalba ne apie ji ir ka jis padare ar ne, o apie jus.

Aš ŽINAU savo minusus. Be abejo,reikia gilintis į save.  Tačiau mano minusai nėra tokie, dėl kurių su manimi reiktų skirtis. Ir kuriuos,kalbant,galima padaryti pliusais.  

Ps.:) iš 80 puslapių kalba  neina apie mane  tris ketvirtadalius teksto:)))

Atsakyti