Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

O tu kaip?

Aš tai taip š...Apie save negalvoju jau, man vaikas svarbiau.

Atsakyti

kam tikrai reik, tai moka

Atsakyti

Jie ten paracetamoliu viską gydo, bo "labai" efektyvu.

Tegu važiuoja į priėmimą jei taip blogai. Tikrai paguldys ir gydys normaliai. Nėra ten bananų respublika, viskas normaliai tuo klausimu. Jau aš tai tikrai žinau. Bėdos pas juos su GP, šeimos daktarais, o ne su skubia pagalba

Atsakyti

Greiskeli, 17 Bal 2021 - 14:59, parašė: taigi xxx yra, kam tu ofisu? O ten pilna norinciu tik sekso.. ot gerai diedams siais laikais

kristij, 17 Bal 2021 - 15:13, parašė: ten pilna parduodanciu seksa..o vyrai moket nenori :D
Tai aišku,chaliavai visada gerai.😃 Ką jis durnas😃 Kam jam,yra geriau🤩
Atsakyti

Kažkaip nemanau. Kad taip dirbant galima kažką turėti tai faktas, labai patogu, bet nemanau, kad taip jau ir mėtosi ten tos, kurioms bakstelsi 😁 kai dirba vyrai ofisuose, tai būna kolegės vienas iš variantų arba sėdi pažinčių puslapiuose, o čia dirbant prie statybų...nežinau nežinau. Aišku įmanoma, bet irgi galvočiau, kad tada jau nebereiktų tų visų nesamonių grupinių 🙄🤭

Nu žinok viskas paprasčiau. Kabina tie meistrai klientes. Aš prieš 11 m vonią remontavausi 

 tada dar gyvenau viena su vaikais. Tai mano meistras (vedęs, simpatiškas biski gal už mane jaunesnis vyras) juodai flirtavo, kvietė visur, visaip kaip bandė suvilioti 🤣. Tik aš tuo metu per daug traumuota skyrybų dar buvau, tai net žiūrėt  į jokį nenorėjau 🤣. 

Įsivaizduoju kad jis ir kitas klientes taip kadrina. Ir turbūt yra tokių kur pasirašo. Nes o ko ne - gražus, raumeningas, vyriškas. Jei trūksta kekso, tobulas variantas. Dar gal nuolaidą remontams paskui duotų 😂

Atsakyti

I darba, is darbo.... gi ant saves dirba, kas patikrins, kur jis kada randasi? 

Plius dirbt gali, kad ir iki 10. Visokių susitikimų Nusišaučiau gaudydama tikrai 

Atsakyti


Madam, o ką sūnui siūlo toliau? O inkstų veikla kaip? Skauda pasiutusiai. Mano asmeninė patirtis. Bet kai akmens nelieka ar pasistumia į saugią vietą, neblokuoja, tuomet lyg niekur nieko.

Kol kas antibiotikai ir užsiregistravęs pas urologą. Jaučiu, kad man ir nedasako, bo žino, kad man labai sunku, jei jam blogai...

Atsakyti
QUOTE(Madam pareis veliau @ 2021 04 17, 15:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pou" data-cid="72815620" data-time="1618661012"><div><p>
Madam, o ką sūnui siūlo toliau? O inkstų veikla kaip? Skauda pasiutusiai. Mano asmeninė patirtis. Bet kai akmens nelieka ar pasistumia į saugią vietą, neblokuoja, tuomet lyg niekur nieko.</p></div></blockquote><p>Kol kas antibiotikai ir užsiregistravęs pas urologą. Jaučiu, kad man ir nedasako, bo žino, kad man labai sunku, jei jam blogai...</p>

Žinok stipriai pritarčiau Anidandai. Su šeimos grandim ten apskritai bėdų bėda. Slaugytojos ten daug galių turi, nes šeimistų tragiškai trūksta.
Akmuo judėdamas dažnai sukelia uždegimą. Bet man kai judėt pradeda, aš į priimamąjį važiuoju. Viską ištiria greituoju būdu.
Atsakyti

Madam, sveikatos jaunuoliui  :4u:  Jaunas, viskas bus gerai.

MB negaudau. Kol kas tikiu, kad ištikimybė tarp mūsų egzistuoja, o jei kils įtarimas, tada jau žiūrėsim, ar kam plaukus nupešt ar kam kokį organą nupjaut  :D 

Atsakyti

Žinok stipriai pritarčiau Anidandai. Su šeimos grandim ten apskritai bėdų bėda. Slaugytojos ten daug galių turi, nes šeimistų tragiškai trūksta.
Akmuo judėdamas dažnai sukelia uždegimą. Bet man kai judėt pradeda, aš į priimamąjį važiuoju. Viską ištiria greituoju būdu.

Na man tai belieka tik laukt geresnių žinių.

Pavargau jau per šį savaitgalį ir prisinervinau.

Atsakyti
QUOTE(Madam pareis veliau @ 2021 04 17, 16:19)
Na man tai belieka tik laukt geresnių žinių.</p><p>Pavargau jau per šį savaitgalį ir prisinervinau.</p><p></p>

Viskas bus gerai. Ne dykumoj juk. Blogės, dums į priimamąjį ir pasirūpins juo.
Atsakyti

Sveikos 4u.gif Oho, kiek prikalbėjot, vos įveikiau. Aš tai iš tų, kur mėgsta ir paglostyt, ir apsikabint. Gal tos empatijos net per daug. Anidanda, labai daug man artimų minčių pasakei apie žmonių santykius. Amadėja, mano manymu, kai viskas yra galima, atsiranda prėskumas. Tik iki tam tikro lygio įdomu, bet išbandai ir kas toliau? Juk greičiausiai tai ne dėl to, kad nori su keliais partneriais, o todėl kad tai neįprasta daugumai, tabu. Bet o kas vėliau tuos pojūčius padirgins, jei išbandai? Madam, o ką sūnui siūlo toliau? O inkstų veikla kaip? Skauda pasiutusiai. Mano asmeninė patirtis. Bet kai akmens nelieka ar pasistumia į saugią vietą, neblokuoja, tuomet lyg niekur nieko.

Apsikabinimų perdaug nebūna :)

 

Nes jos tis mintys yra ne šiaip mintys, o psichologinės žinios.

 

Visko niekada neišbandysi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 17 balandžio 2021 - 15:38