Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Lygiai tokį katiną kažkada turejau

Atsakyti
Sveikos, dėl šuniukų,man neteko matyti pikto jorko, visi mano sutikti meilybės įsikūnijimai, maniškė, tai visai be proto dėl vaikų, moterų. Pamato ir bėga draugauti, bet va su šunim nenori, loja ant jų. Madam operuojama, įdomu kaip sekasi, lauksim žinių.
Atsakyti

As irgi piktu jorku nemaciusi. Bet svelniu toiciku irgi nemaciau.

Madam vysks bus ok. 

Atsakyti
QUOTE(Greiskeli @ 2021 04 20, 09:54)
<p>As irgi piktu jorku nemaciusi. Bet svelniu toiciku irgi nemaciau.</p><p>Madam vysks bus ok. </p>

Toičikų švelnių ir nemačiau, gal šeimininkams tik jie labai meilūs? Berods Anidanda turi, gal papasakotų.
Atsakyti
Labas rytas,

kaži, kaip Madam 4u.gif
QUOTE(Anidanda @ 2021 04 19, 22:52)
<p>Ania? 🙄 nei vieno nematau aplink</p><p>Aš jo noriu dėl to kad nesiseria ir yra protingi. Na ir mažas, nes nenoriu didelio šuns </p>

Dar man didelis pliusas, kad neturi specifinio šuns kvapo. Tikrai labai protingi. Vaikystės veislė, prieš 30-35 metus l. daug kas augino pudeliukus, dabar vėl populiarumo banga auga.

QUOTE(Greiskeli @ 2021 04 19, 23:06)
<p>Mylet as galiu bet kokios veisles suni, jei jis yra  mielas.</p><p>Bet vizlai, jaip ir visi kiti, kabanciais zandais, man tiesiog negrazus.</p><p>O kaip gali kazkam buti grazus suplotasnukiai, tai net nesuprantu.</p><p></p>

Matyt, priklauso nuo šuniuko. Sesuo turi Prancūzų buldogą. Žiauriai faina "pindosė". Išknisa viską, konkreti daržininkė, bet labai miela ir draugiška.

Daug kam ir taksai nepatinka, o aš auginau ir atrodo pati nuostabiausia veislė.

Aš tai džiaugiuosi, kad daugėja žmonių, auginančių šunis, kates ar kitus gyvūnus. Ir šiaip, keičiasi požiūris į jų mitybą, vet. priežiūrą, dresūrą, galų gale, veisimą.

Atsakyti
Jo ,dabar veterinarai kalti kad prikelimo is numirusiu dar neivalde, o as siaip smulki niekse su polinkiais i wrong turn.
Kad visos sitos gyvunu myletojos tiek zmones myletu.
Ponia pou ,sita tema mane tiek skaudino ir smerke temoje ,kad tebejauciu ituzi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 balandžio 2021 - 09:27

Specifinio kvapo mano nei viena dvarniaska neturi/neturejo. Maudomi ziema kas du men., o vasara kas 3 savaites. 

Atsakyti

Toičikų švelnių ir nemačiau, gal šeimininkams tik jie labai meilūs? Berods Anidanda turi, gal papasakotų.

tai jau sake, kad dabartinis durnas :D

Tikras suo yra didelis suo :) Auksiniai retriveriai man labai grazus. Kitaip geriau katinas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 20 balandžio 2021 - 09:40
QUOTE(Acqua Alta @ 2021 04 20, 10:26)
Jo ,dabar veterinarai kalti kad prikelimo is numirusiu dar neivalde, o as siaip smulki niekse su polinkiais i wrong turn.
Kad visos sitos gyvunu myletojos tiek zmones myletu.
Ponia pou ,sita tema mane tiek skaudino ir smerke temoje ,kad tebejauciu ituzi.

Alta, aš apie pakitusį požiūri, nes anksčiau niekas negalvodavo, kad augintinius reik nukirmėlint, skiepyt ar susirgus vežti pas veterinarą. Kaime daugiau visi rūpindavosi gyvuliais, kurie nešė naudą. Šuo dažniausiai buvo laikomas kaip sarginis, katė turėjo gaudyti peles, nes kitaip ji "neužsidirbdavo" maistui.

Dėl meilės žmonėms. Nežinau, gal daug kas nukentėjo santykiuose? Gyvūnas retai kada įskaudina ar išduoda.
QUOTE(Greiskeli @ 2021 04 20, 10:35)
<p>Specifinio kvapo mano nei viena dvarniaska neturi/neturejo. Maudomi ziema kas du men., o vasara kas 3 savaites. </p>

Kiti tai labai stiprų kvapą turi. Nesakau, kad tai yra blogai, bet man mieliau, kai tas kvapas silpnas. Kai katinas pradeda žymėti teritoriją, va čia tai kažkas tokio blink.gif
Atsakyti

iskastruoji ir nezymi... :)

Atsakyti

Man mūsiškė irgi atrodo jokio kvapo neturi (išskyrus kai šlapia, tada tai standartinis šlapio šuns kvapas). Bet kitas gal užuostų, aš gal tik pripratus 🙂

Atsakyti

tai jau sake, kad dabartinis durnas :D

Tikras suo yra didelis suo :) Auksiniai retriveriai man labai grazus. Kitaip geriau katinas :)

Bet itin meilus mums. Pats mieliausias šuo iš visų kiek turėjom. Visiškas kūdikis. Bet svetimų nemėgsta o kitų gyvūnų nekenčia, tikrai agresyviai reaguoja. Namie - švelnumo įsikūnijimas 

Atsakyti