Sveiki,

jau 6 metus kraujuoju tarp mėnesinių. Tai tarsi niekada nesibaigiančios mėnesinės visus šiuos metus, kurios baigia sugriauti mano asmeninį gyvenimą. 

Tepliojimai paprastai vyksta 10 dieną nuo pirmos mėnesinių dienos ir trunka iki kitų mėnesinių. Kraujavimai įvairūs - kartais rudi, kartais kraujingi, gelsvi, kartais identiški mėnesinėms, kartais vos tepa, kartais kraujuoju po 2 didelius šaukštus kraujo per dieną, kartais spazmuoja ir skauda kaip per mėnesines, kartais ne. Buvo, kad pusmetį kraujavimai buvo dingę nieko nedarant.

Žinoma, susirgusi iškart apsilankiau pas gydytojus ginekologus. Iš viso buvau gal pas 10 ginekologų, buvau siųsta net į Santariškes, bet niekas nepadėjo. 

Buvo darytas įprastas tepinėlis, 2 kartus tyrė dėl gimdos kaklelio vėžio, tyrimas dėl lytiškai plintančių ligų (nors susirgau būdama visiškai nekalta), keletą kartų echokopavo išorėje ir viduje. Kadangi gydytojai iškart spėjo, kad man išsiderinę hormonai, paprašiau hormonų tyrimų, bet jį man atsisakė daryt, nes ale neverta. Tada už savo pinigus pasidariau visus hormonų tyrimus prieš 6 metus- visi rezultatai idealūs. Nuėjus pas gydytoją ir parodžius rezultatus, gydytoja pasakė, kad gal tie idealūs tyrimai mano organizmui netinka, ir man reik blogų tyrimų, kad organizmas būtų sveikas ir pasiūlė gert kontraceptikus (negėriau). Tai visi man daryti tyrimai per šiuos metus.

Gėriau antibiotikus (spėjo, kad infekcija, nors tyrimų dėl infekcijos nedarė), vartojau betadine žvakutes (sumažino kraujavimą kuriam laikui, arba tiesiog sutapimas, bet gydytoja negalėjo paaiškinti, nuo kurios ligos juos jam skyrė, žodžiu spėjimo būdu, tikriausiai nuo LPL, bet aš juk nekalta būdama susirgau ir tyrimai geri...).

Gydytojai spėliojo, kad man endometriozė ir siūlė gert kontraceptikus be pertraukų visų gyvenimą arba dėtis spiralę (atsisakiau, prašiau laporaskopijos, tada nusiuntė į Santariškes, ten echoskopijos metu pasakė, kad tikrai ne endometriozė).

Gydytojai spėliojo,kad man LPL, bet mano tyrimai geri. Susirgau kraujavimais būdama visiškai nekalta ir tikriausiai patys suprantat, kad kažkokių sekso partnerių ieškoti visą laiką kraujuojant nėra aktualu...

Gydytojai spėliojo, kad man hormonų disbalansas. Kaip minėjau, pačios padaryti mokami tyrimai tai paneigė.

Taigi, galit įsivaizduot, koks beviltiškumas apima, kai eini eini pas gydytojus, ir jokios pagalbos... Visą laiką turiu nešioti menstruacinius paketus ir tikriausiai įsivaizduojat mano privatų gyvenimą visą laiką tarsi sergant mėnesinėmis... Košmaras tikras...

Kol kas vienintelis dalykas, kurį man siūlė ir kurio kol kas atsisakiau yra kontraceptikai... Jų atsisakiau, nes anksčiau daug rūkiau (baimė dėl trombozės), o dabar baisu, kad tai pakenks vaisingumui, visgi man jau 33 metai... Taip pat juk mano hormonų tyrimai geri buvo bent jau prieš 6 metus... Bet jei niekas nepadės, matyt teks gert...

Nesu tikra, ar mane gydytojai pilnai ištyrė, ar tiesiog  užtaikiau ant prastų gydytojų... Forume skaičiau, kad kitas moteris tiria dėl hormonų ar kažkokio geltonkūnio, infekcijų... Bet aš nežinau, ar toki tyrimai man būtų aktualūs, ar ne...

 

Taigi, gal kažkam panašiai buvo ir jei taip, kokia liga jums nustatė, kas padėjo išgyti?... Arba gal kažkas žinot gerą ginekologę Vilniuje, kuri man galėtų padėti? Arba gal šiaip turit idėjų, kaip pasveikti?...

 

Dėkui :)