Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

As irgi nemegstu dideliu mašinų.
Nuveziau mašiną MOT patikrinimui. Dabar atvariau I kavinę parymoti, nes stsiimti uz 2 val.
Atsakyti
O man visai patinka...tik įprast reik. Nes patogios didelės.Ypač, kur sėdėsena aukšta ir neguli, kaip bliūde biggrin.gif
Blyn, jau noriu atostogų. Taip nesidirba... unsure.gif
Atsakyti
Nuuuuu...sekanti masiniuke bus didesnė, paziuresim kaip vazinesis rolleyes.gif

Praejau MOT, jau ramu dabar biggrin.gif
Atsakyti
As uz didesnes masinas biggrin.gif Dideliu dzipu nereik, bet minivanu sudejimo-ideali masina mirksiukas.gif Labai patiko ford galaxy biggrin.gif aujstai sedi, viska matai biggrin.gif
lexus per maza biggrin.gif
Atsakyti
O mano vargšas fokusiukas ryt išvažiuoja į šiukšlyną verysad.gif
Atsakyti
Na ka, atostogos i pabaiga..
Mes su drauge jau lovytese,vyrai dar futbola dabaigineja.. ryt jau link namu.. Pakeliui dar zadam uzsukt i kelis miestus apziuret.. I viena labai noriu- Bath vadinas. Ten Romos laiku pirtys.. gaila, dabar jos dar uzdarytos del kovido.. bet siaip ten labai grazus miestas.. nuo to Bath iki namu dar 3,5h vaziavimo..

Siandien labai siaurinis vejas buvo, tai tik pasivaiksciojom, pasivazinejom.. skaniai pavalgem , skaniu kokteiliu isgerem biggrin.gif
Atsakyti
atostogos toks dalykas, kad greit baigiasi...bet labai gražūs vaizdai, labai. Turėjai biškį atitrūkti per tą laiką ax.gif
Atsakyti
Labukas

Man po atostogu reiks atostogu biggrin.gif Ypac nuo alhogolio biggrin.gif mb ir sake nebegers biggrin.gif iki sekancio savaitgalio biggrin.gif Gimke biggrin.gif

Taip. 9 reik atlaisvint karavana. Baigiam susidet daiktus, pusrycius pavalgyt ir varysim dar prie juros pasibut.. kokia 12 jau link namu trauksim, vis del to 5h vaziuot..
Atsakyti
a, nu jei vartot kasvakar, tai man sveikata neneštų...išvis nebepakeliu... tongue.gif jei geriu alaus, perkuosi 0,33 lengvo. Kažkaip nebesinori... ax.gif
Atsakyti
Mes ryt I rusu restoraną Londono centre einam. Noreciau kokio gero karbonado su grybų padazu ir svieziomis kopustu salotomis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 birželio 2021 - 21:56
Kokie kuklūs norai biggrin.gif Taigi tokį ir namie gali pasidaryt biggrin.gif
O aš varysiu turgun...paskui sportuot, tik nugarą blyn skauda...paskui prie karjero.Pietų išvis nedarysiu, nusipirkau vakar šaltienos ir gruzdintų bulvyčių...tai tik bulves pasišildysiu ir kvit. Nepamiršt mineralkės nusipirkt, nes karšta tai siaubingai šiandien... ax.gif
Atsakyti

Labukas

Pas jus karsciai, o pas mus kaip tik atveso biggrin.gif ir visa sav lietu rodo..
Einu skalbenke jungt, apsitvarkyt, paskui i parduotuves. dar reik masinai technikini pravaryt.. Tai pakeliui uzvaziuosim..
Atsakyti