Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Turi ir draskykle, ir zaislu, ir mazoji gerai nuniurko, bet energijos ir kalnus turi biggrin.gif

Eisiu siandien ir as i gyma.. Nebereik jau uzsisakyt, gali kada nori ateit mirksiukas.gif na tik i klases reik uzsisakyt, bet kad klases kol kas beveik visos ryte..
Atsakyti
atominis kašaras biggrin.gif
Į grupines galima ir nebesiregistruot - vasara, nebūna daug žmonių. Bet aš prisireginu navsiakij pažarnyj kai sako biggrin.gif
noriu medžiaginių batelių iš e.avalynės...nu nėr mano dydžio, nervuoja unsure.gif Man taip tiktų prie tos marškininės suknutės... ax.gif
Atsakyti
Oaš!!! O aš!!!! Vel dirbu rolleyes.gif rolleyes.gif nu negaliu pasakyti ne, nes rugpjuti atostogas dave, ko mes negalime prašyti net, nes biziakas rugpjuti, net kontrqkte parasyta - jokiu atostogu rugpjuti biggrin.gif , rugseji vel prasyti laisvu, nes kitakalbiu grupeje (cia ta prie savivaldybes kuri) prasideda visokie eventai, tai reikia dqlyvauti. Ranka ranka plauna, visdelto.Prasys kitas laisvas padirbti - teks padirbti rolleyes.gif
Tiek, kad sian tik 4 val., uz valandzikes su draugute susitinkam kavuko.
Atsakyti
4 valandos-nedaug, galima kentėt biggrin.gif
aš tai jau namo noriu...pakeitė monitorių valdžia į normalų, tai dabar kaip ponia sėdžiu, akis blizgiju...ir rodo geriau, ir ryškiau ax.gif
Diedas pasisiūlė kaiman nuvežt. Ką aš žinau, kol mašinkos neturiu, gal ir neblogai...ne kiek manim rūpinas, o nori kažkur išsivilkt per karščius - pamaniau, gali vežt. Kambarių kaime bent 4, o šiaip man ir darbų lauke sočiai yra rolleyes.gif dar systrą reik prisigriebt...
nebijokit - žmogus aš nepiktas, taigi nelaikau akmens užanty, bet atmintim irgi nesiskundžiu rolleyes.gif
Atsakyti
Bet geriau ir nepasakok,nes mums pyktis verda biggrin.gif biggrin.gif
Is tikro neprisileisciau nei per kur..Nevaziuociau i kaima,vaziuociau viesu transportu,bet i jo masina nesesciau..KAda nors vis tiek prikis,kad be jo neissiverti...

As siandien 4h dirbau biggrin.gif NA neskaitant,ka depe praleidau,en dar kokia 2h bet vien vaziavau 4h mirksiukas.gif
JAu namie..Norejau stabtelt duonos,bet tuo metu tooookia liutis buvo..Tiek to biggrin.gif Gal pries gyma uzleksiu,jei nepamirsiu biggrin.gif

Uzkaiciau perlines kruopas,bus zuviene biggrin.gif
Atsakyti
nu nėr ko virt biggrin.gif Amnezija nesergu, labai gerai pamenu, kaip elgėsi, kaip mane vadino - tai jokių sentimentų. O šiaip kodėl nepasinaudot, juk jis manim daug metų naudojosi ax.gif Viešasis važiuoja labai retai, be to 5km prie +30 su kuprine ant pečių-ne pats maloniausias dalykas. Parduotuvės ten nėra. O maistą vežtis reik. Įmanoma, žinoma. rolleyes.gif

Bet šiaip man pirmoj vietoj mašinos paieška rolleyes.gif Tai dar pažiūrėsiu, kaip man geriau.
Atsakyti
Linkiu greiciau masiniuka isigyt ir nieko is ex neprasyt 4u.gif 4u.gif Net jo siulomos pagalbos neimt mirksiukas.gif

Isviriau zuviene biggrin.gif Su lasisa ir krevetem mirksiukas.gif Bet dabar einu sportuot biggrin.gif
Atsakyti
Gelbiiiieeeeekit!!!!! Gelbiiiiieeeeekit!!!! biggrin.gif
Reikia lietuviško patiekalo, kuri gaminciau apie 30 min, recepto. Butent lietuviško. Dalyvausiu konkurse ,atstovaudama Lietuvą mūsų rajone, kokios tautos virtuvė pati geriausia biggrin.gif Cepelinams - ne, lašiniams su raugintu agurku - ne, o ir silke nelabai kam patiks biggrin.gif biggrin.gif
Neturėjo bobutė vargo - nusipirko oželį.

Ai...dar patiekalas turi buti iš sveikuoliškų, bet tradicine lietuviska virtuve nelabai ka sveikuolisko turi. Gerai bus ir nesveikas maistas biggrin.gif

Geliiiieeeeekit!!! Gelbiiiieeeekit! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 liepos 2021 - 18:43
O tau reiks gamint ar uztenka atsinest gatava?
Kokie bulviniai blynai-aisku nelabai sveikuoliska,nu bet grynai lietuviska biggrin.gif Jei dar farso i vidu mirksiukas.gif SAltibarsciai greit pasidaro,bet uzsinieciai bijo juos ragaut del spalvos biggrin.gif biggrin.gif
Jei viska pasiruostum,ta prasme issiverdi is anksto bulves,mesa,viska susimali,tik prie visu sulipdyt ir iskept pvz Zemaiciu blynus mirksiukas.gif
Arba is varskes ka-varskecius kokius iskept.Pvz tinginio-maziau terliones biggrin.gif Kepa orkaitej 30 min-kaip tik dabar kepa pas mane biggrin.gif
Zagareliai...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 07 28, 19:21)
O tau reiks gamint ar uztenka atsinest gatava?
Kokie bulviniai blynai-aisku nelabai sveikuoliska,nu bet grynai lietuviska biggrin.gif Jei dar farso i vidu mirksiukas.gif SAltibarsciai greit pasidaro,bet uzsinieciai bijo juos ragaut del spalvos biggrin.gif  biggrin.gif
Jei viska pasiruostum,ta prasme issiverdi is anksto bulves,mesa,viska susimali,tik prie visu sulipdyt ir iskept pvz Zemaiciu blynus mirksiukas.gif
Arba is varskes ka-varskecius kokius iskept.Pvz tinginio-maziau terliones biggrin.gif Kepa orkaitej 30 min-kaip tik dabar kepa pas mane biggrin.gif
Zagareliai...

Tai gi rašiau - gaminti biggrin.gif

Bulviniai blynai anglams ir indams su afrikieciais ir turkais? biggrin.gif Tikrai ne bulviu patiekqlai. Todel ir rėkiu - gelbiiiieeeekit!! biggrin.gif
Va lietiniai su varške, uogiene ir grietine- gal. g.gif
Atsakyti
NA bet cia musu tradicinis patiekalas biggrin.gif Ju marmalu ir ne visi valgo biggrin.gif

Blynai su visokieis idarais labiau rusiskas patiekalas...

Nors va straipsnis..Raso,kad lietuviskas patiekalas -blynai su idarais biggrin.gif
https://www.delfi.lt...e.d?id=12788805
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 28 liepos 2021 - 19:38
Jei sveikuoliškas-tai tik šaltibarščiai...koks tau svarbalas-valgys, nevalgys...jų bėdos biggrin.gif Balandėliai dar, bet jiem ilgiau, nei 30 min reikia.Nebent nusineši jau nuplikytius lapus, pasiruoštą įdarą ir tarkuotas morkas. Gali būt paprasčiausios pomidorų salotos (grietinė, pomidoras, svogūnas, pipirai), patiekt su rūkyta šonine ir juoda duona. Arba tradicinės salotos (svogūnlaiškiai, ridikėliai, salotos) irgi su lašinukais ir duona. Kukorai. Koldūnai, pvz Tiškevičiaus. Varškės apkepas. Spanguolių kisielius.Saldi sriuba. Grikių blynai.
Nu gyva bala, bet dauguma normalių-mėsos, žuvys reikalauja daug pasiruošimo.Juk lietuviška žuvis-ta būtinai įdaryta lydeka, višta irgi ilgai kepa.
Atsakyti