Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2022 01 14, 12:39)
Muo 9 ryto darzelis smile.gif tuoj jau iseis smile.gif atsibodo multikai smile.gif o visumoj jau virs metu eina smile.gif
15h man pasiimt, nez siandien ir marti dirba.

a, čia laikas biggrin.gif O tai ir pasimečiau, galvoju-lyg ir vedei, bet kažkaip sušvietė paskui - o gal ne tongue.gif
Nu bet sekasi klausyk tavo martelei, tokią anytą turėt wub.gif ir nuveda, ir pabūna, ir šokiai ir pokiai... atominė močiutė thumbup.gif
Atsakyti
Na jei ne as, turetu arba darba keist arba kokios aukles ieskot.. gerai, kai as dazniausiai 15h bunu pasibaigus darbus.. siaip extra atveju dukra vaziuoja pasiimt, bet jai ir toloka ir nelabai patogu..

Prisisakiau siandien is amazono sepeti i tulika ir mazi zaidima, if viska turi siandien atvezt smile.gif
Na o kad jau as namie, einu kokia kauke ant plauku uzsitept.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 01 14, 13:16)
Na jei ne as, turetu arba darba keist arba kokios aukles ieskot.. gerai, kai as dazniausiai 15h bunu pasibaigus darbus.. siaip extra atveju dukra vaziuoja pasiimt, bet jai ir toloka ir nelabai patogu..

Prisisakiau siandien is amazono sepeti i tulika ir mazi zaidima, if viska turi siandien atvezt smile.gif
Na o kad jau as namie, einu kokia kauke ant plauku uzsitept.

nuostabus grafikas, jei ką...aš irgi norėčiau 15 val darbą baigt biggrin.gif
Niekaip nepradedu dirbt nuo ryto, tai tas, tai anas...dabar eisiu pietaut tongue.gif ryt varysiu į Dailės Akademiją, jau susiskambinau tongue.gif
Savaitgalį reikės pasiruošti pristatymui, tai užims laiko rolleyes.gif
Aš visokius niekniekius iš aliexpress užsisakinėdavau, bet dabar uždeda muitus, tai nafig man reik rolleyes.gif
O, aš irgi gavau iš kirpėjos Kalėdom dovanų kaukę, tai reiks šiandien užsidėt ax.gif
Atsakyti
Patinka ir man anksti darba baigt smile.gif realiai mano beveik visi darbai neturejo apibrezto grafiko smile.gif na tik kai parde turejom.. bet ir tdn- tingiu dirbt, pardavejai paskambinu ir vualia smile.gif

Robotas baigia issiurbt grindis smile.gif Antram aukste paliksiu kad ir isplautu, pirmam noriu su dulkiu valikliu isvalyt- tada blizga grindys ir maziau dulkiu buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 01 14, 14:09)
Patinka ir man anksti darba baigt smile.gif realiai mano beveik visi darbai neturejo apibrezto grafiko smile.gif na tik kai parde turejom.. bet ir tdn- tingiu dirbt, pardavejai paskambinu ir vualia smile.gif

Robotas baigia issiurbt grindis smile.gif Antram aukste paliksiu kad ir isplautu, pirmam noriu su dulkiu valikliu isvalyt- tada blizga grindys ir maziau dulkiu buna smile.gif

aš vėl prabėgom grindis prašluosiu ir užteks tongue.gif neturėsiu laiko savaitgalį... rolleyes.gif Dar vadovė skambino, supasakojo, ką kalboje dar reikėtų sakyt rolleyes.gif Turėsiu ką veikt...
dar su systra turim minčių palėkt iki Birštono kokį savaitgalį...su visom procedūrom, gal ir neblogai kokį kovo gale pasitūsint būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Na, jei siandien dirbciau, tai ir nelabai tvarkycisud:)

Mes vakar vel kruizus apziurejom smile.gif dar bilietus i Ispanija, bet vel nieko nenusprendem smile.gif
Drauge toki restoraneli uzrode, kazkada senai buvau jsme, nors uzmusk neprisimenu kaip viduj attodo smile.gif atseit susimoki tik uz maista, o gerimai tavo.. Nes kitam , kur noreciau svest, tai jokio savo gerimo negalima atsinest.. o pirkt ten vietoj, tai zinai kokios kainos..
Vnz, vis dar svarstom ka cia daryt.. ryt gsl uzleksim paziuret..
Atsakyti
nu jo, jei gali gėrimus atsinešt-tai jau gerai... rolleyes.gif
Buvau pasivaikščiot, nors vėjas baisinis. Bet saulė išlindo, tai sėdėt iki 18 val kadangi reiks, biškį reik ir prajudėt rolleyes.gif
Nemune bangos kai jūroj...pilna pakrantė ančių sėdi biggrin.gif reiks dar kavos įkalt, bet dabar pavalgiusi - nelabai norisi ax.gif
Atsakyti
O as ziuredama tv uzmigau smile.gif
Ijungiau savo nindze, sriuba jau verda smile.gif einu peskom mazosios pasiimt is darzelio;) su paspirtuku, grisim pro parka, nes oras pasakiskas:)
Atsakyti
Pas mus jau tamsu, vėjas... rolleyes.gif Oro gerumas tai labai šiaip sau... rolleyes.gif
Atsakyti
Vyras senai jau nori I kruizus, tik as vis spardausi.

Giega, koki ziurit? Karibus ar Mediterranean?

Atsakyti
nu ką.Pšyšla biggrin.gif darbas apgintas, kažkoks liūdesėlis, kad mokslai baigės. Fliansas žvengia, kad varyt reik toliau studijuot, bet nuuu...LT nėr, o IT, tai tik itališkai rolleyes.gif
Reik knygą dar bibliotekon nuvežt poryt, nes ryt nespėsiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 01 17, 19:43)
nu ką.Pšyšla  biggrin.gif  darbas apgintas, kažkoks liūdesėlis, kad mokslai baigės. Fliansas žvengia, kad varyt reik toliau studijuot, bet nuuu...LT nėr, o IT, tai tik itališkai  rolleyes.gif
Reik knygą dar bibliotekon nuvežt poryt, nes ryt nespėsiu... ax.gif

Sveikinimai, sveikinimai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti