Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Gerai lietus gelems. Mano bijunai jau pradejo kaltis is po žemių. .
Pasirodo juos reikia giliai sodinti ir pradeda zydeti jie I antrus metus tik.As pernai is 5 krumu turejau tik 1 žiedą biggrin.gif .tikekimes siemet daugiau bus.

Priminei, einu tulpiu idomuu pasidairyti, nes jau ju pirkimo bumas praejo, gal gausiu normalia kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 kovo 2023 - 09:15
Rimtai giliai reik? Negaliu labai giliai.. katinas trn uzkastas..
Atsakyti
Giliai bijūnų sodint NEGALIMA. Nežydės. Tą klaidą jau esu padarius, tai mano nabagas gal tik į ketvirtus metus atsigavo. unsure.gif Ir visi sodininkai sako tą patį. Geras drenažas, trąši žemė ir nelaidot kaip nabašninko biggrin.gif
Psio einu pazyliot, varau kai arklys rolleyes.gif
Atsakyti
Vnz, isikau negiluai ;) kokua zeme nezinau ;) zole gerai auga smile.gif Biski i duobe ipyliau gero dirvizemio..
pasirodo as ten gavau viska, ka uzsisakius buvau smile.gif bijunus, vynuoge ir visterija ;) viska susidinau, tegu tik pabando neaugt smile.gif

Zole dar tuo paciu nupjoviau ;) pienes biski paravejau.. kaip greit jos uzsiveisia pievoj.. Dabar sedziu pavesinej, kaifuoju;)

Atsakyti
O aš grįžau iš dailės Uzbonas done...per 4 pamokas ax.gif pas mus nėr dar ko ravėt...šalta, brrr... blink.gif
Žadėjau žuvį rytdienai keptis, oa pamiršau iš kameros išsitraukt doh.gif tai turėjau dar šmotą lašišos file kameroj-a lia sūdymui, bet išsiėmiau-ryte išsikepsiu... ax.gif
Atsakyti
Labukas

Vel lyja.. nu kada tas siltas pavasaris. Draugu gimke balandzio 11 ir 12( dabar dar ur ju anuko balandzio 10) jau eidavau trumpom rankovem 😉

Pas mus gi neuzsala.. tai zole gali istisus metus pjaut.. Ziema leciau auga, bet auga ;) nuo nauju metu as jau kokius 3-4x pjoviau ;)
Rozes jau su pilnais lapais.. pumpuru dar nemaciau.. zemuoges jau zydi;)


Skaneris vel neuzsikroves.. Musu menegeris grizes, bet kazko miega smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

labas rytas 4u.gif
pagaliau penktadienis rolleyes.gif lyja, niūru, noriu miego, kava nepadėjo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 03 31, 10:25)

Rozes jau su pilnais lapais.. pumpuru dar nemaciau.. zemuoges jau zydi;)
Skaneris vel neuzsikroves.. Musu menegeris grizes, bet kazko miega smile.gif

rožės mano kelios iššalę-įdomu, atsprogs ar ne...dar kol kas nesimato net pumpurai. Būtų gaila, jei žuvo - ten tokios įdomesnės... ax.gif
Atsakyti
Nu bet tikrai...neatsimenu kada buvo toks prastas lietingas pavasaris.

Vazinesiu siandien per miestelių 'plant nurseries' ieskosiu raudono barbariso krūmo. .

Bet zinokit prikalbejot rožėms biggrin.gif
Nusiziurejau zemauges. Iki 60 cm aukscio, i ploti 1m.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 31 kovo 2023 - 10:03
Tik saldainius barbarisus zinau ;) o kaip krumas atrodo, net neisivaizduoju smile.gif

Bijau pradet dziaugtis, gal stebuklingas anksciau isvaziuosim smile.gif tik keliu truksta ir iskrovimas jau i paba;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 03 31, 11:02)
Tik saldainius barbarisus zinau ;) o kaip krumas atrodo, net neisivaizduoju smile.gif

Bijau pradet dziaugtis, gal stebuklingas anksciau isvaziuosim smile.gif tik keliu truksta ir iskrovimas jau i paba;)

Macius tu juos, macius.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rožės tai gėlė, vedanti į maniją... biggrin.gif gražiai žydi, jei teisingai prižiūri - kelis kartus, darbas-pakarpyt, UK net dengt nereikia, amarus nupurkšt. Jei veislė atspari ligoms - irgi jokios bėdos, patręšei ir džiaugiesi wub.gif
Atsakyti
Na jo, as rinkausi atsparią ligoms, nes noriu kuo maziau priziureti biggrin.gif
Atsakyti