Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Pasiimat skėcius ir po pakrantę vaikstineti galit biggrin.gif

As taip rasau, nes man patinka vaikscioti per lietų vasarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 05 24, 16:11)
Pasiimat skėcius ir po pakrantę vaikstineti galit  biggrin.gif

As taip rasau, nes man patinka vaikscioti per lietų vasarą  biggrin.gif

uoj ne.Per lietų galima miegot, skaityt knygą, valgyt, sėdėt prie židinio-viskas šiltuos jaukiuos namučiuos. rolleyes.gif
Gastrolės kai šilta, gražu ir saulė šviečia biggrin.gif
Atsakyti
Atsigavo siaip taip sm smile.gif
Man lietus nepatinka.. as ir sedeciau namie ir niekur neiciau smile.gif bet net vietiniai stebis, kad taip isilijo.. Nebudinga tokiam laikui ;)

Mb po darbu i puba uzsuko, bendradarbio gimtadienis smile.gif as ant supynes lauke guliu smile.gif galvoju eit i gyma ar neit smile.gif realiai uz sav bel neisiu, tai gal ir dabar tinget smile.gif
Atsakyti
sutinku su tavim, giega biggrin.gif oj, aš po savaitės ėdimo ir nieko neveikimo įdomu, ką gyme darysiu bigsmile.gif nors vaikščiojom nemažai.
Faina ta kavinukė ant kampo, kur ukrainietė su ispanu turi.Labai abu gražūs, ir vaikiukai labai gražūs rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 24 gegužės 2023 - 21:34
O seip gamta patiko?
Man vien tos palmes siltuose krastuose antra ikvepima duoda biggrin.gif . Del to ir pas mane namie dvi auga. Viena jau didelė, senai sodinta, kita tik pries kokius 7 metus iš augliuko.
Giega, vakar juką nusipirkau, ziuresim ar augs pavesyje. rolleyes.gif biggrin.gif

Cia caizdas is miegamojo antrame aukste. Atsikeliu...ir is karto matau palmes. Nezinau kodel, bet tas ryrinis vaizdas man tiek pozityvo duoda

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 gegužės 2023 - 11:06
Labukas

Jo, palei pakrante palmes auga ;) bet miestas tai plikas smile.gif namai gatves smile.gif yra parkas kazkur netoli, bet kad per ta lietu nelabai kur pavaiksciot jos galejo..
imesiu i fb toki puslapi, ten is vienos picerijos tiesiogine transliacija musu pagrindinio pliazo ;) kai nuo namu iseini i pliaza, tai patenki mazdaug kur desinej pusej ten tokia ilanka ir baltas toks pastatujas, ten kavinuke.

Na ka, nesenai atsikelem:) planavau i carbotke, nu bet smile.gif) varom kur link juros smile.gif
Atsakyti
As I carbutkę vqrysiu kitą sekmadieni - turiu daug visokio nereikalingo niekalo.
Atsakyti
Man mažai žalumos mirksiukas.gif Nors ta, kuri yra - įspūdinga, žydi ir visaip kaip biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Vakar palei jura pasivaiksciojom, bet vejas toks nemazas, tai pasitiesem dekuti uz molo, net karsta buvo smile.gif Eilini karta isitikinom, kad akmenuoti pliazai mums labiau patinka smile.gif va net namie pilna smelio smile.gif o tik mazutis dekutis smile.gif)

Siandien irgi galvojau link juros, tiksliau link Temzes ziociu, bet rodo dar didesni veja.. tai tiek to, yra ir namie darbeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 05 29, 12:09)

Vakar palei jura pasivaiksciojom, bet vejas toks nemazas, tai pasitiesem dekuti uz molo, net karsta buvo smile.gif Eilini karta isitikinom, kad akmenuoti pliazai mums labiau patinka smile.gif va net namie pilna smelio smile.gif o tik mazutis dekutis smile.gif)

Siandien irgi galvojau link juros, tiksliau link Temzes ziociu, bet rodo dar didesni veja.. tai tiek to, yra ir namie darbeliu smile.gif

Tabarca saloje nusileidom padrybsot-tai jūroj slidūs akmenys, bet ant kranto tie akmenys apnešti sudžiūvusiom jūržolėm - tai kaip ant čiužinio biggrin.gif Tik paskui nusipurtyt reik.

Mūsų konstruktorius Turkijoj buvo, tai irgi pilnas įspūdžių, labai nusisekė ir su viešbučiu, kažkokias ekskursijas ėmė po kanjonus, nu žodž biggrin.gif

Aš šiandien namus tik su drėgnu skuduru pralėkiau, bet šiaip jovalas visur. Nes iš oro uosto variau mašinkos iš dažytojo pasiimt, paskiau į darbą-bendradarbė pomidorų daigų atvežė, pardę ir tiesiai į kaimą pomidorų sodint. Tai tas dienas pratupinėjau darže ir gėlynuose. Nes šviežiai suartas sklypelis - tai kiek žolių blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Turkija man labai patinka ;) Green kanjone esam buve, wow ;)
Turim draugeli, kuris i metus kokius 3-4x varo i Turkija smile.gif bis i kita viesbuti smile.gif is pradziu juokemes- nu tiek saliu, ko i ta Turkija:) bet kai nuvarem patys, o vaziavom labai pesimistisjai nusiteikia, nu tik pliusiuka uzsidet- ir mes buvom Turkijoj smile.gif bet wow wow, kaip patiko smile.gif ir dabar suprantu ko tas draugas tiek varo ten smile.gif kanos kokybes santykis idealus smile.gif Turkija netoli, jura silta, pamatyt- kalnai, 3 skirtingos juros, maistas ..vnz tikrai idealu.

Tvarkau koridoriaus spintas, nesu zieminius rubus batus i palepe smile.gif
Paskui iki pardziu nuleksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 05 29, 14:34)
Turkija man labai patinka ;) Green kanjone esam buve, wow ;)
Turim draugeli, kuris i metus kokius 3-4x varo i Turkija smile.gif bis i kita viesbuti smile.gif is pradziu juokemes- nu tiek saliu, ko i ta Turkija:) bet kai nuvarem patys, o vaziavom labai pesimistisjai nusiteikia, nu tik pliusiuka uzsidet- ir mes buvom Turkijoj smile.gif bet wow wow, kaip patiko smile.gif ir dabar suprantu ko tas draugas tiek varo ten smile.gif kanos kokybes santykis idealus smile.gif Turkija netoli, jura silta, pamatyt- kalnai, 3 skirtingos juros, maistas ..vnz tikrai idealu.

Tvarkau koridoriaus spintas, nesu zieminius rubus batus i palepe smile.gif
Paskui iki pardziu nuleksim smile.gif

jo, sakė rudenį vėl varys į tą patį viešbutį. Nu reik pabandyt pataupyt - jam ten 580 kainavo su skrydžiu ir AI, dar pirkosi vietoj ekskursijas į kanjonus ir pirtis su masažais. Tai ta pirtis gal 30 eur.
Vistiek remontui nesutaupysiu - tai nafig spaust tongue.gif

Mano spintos dar pusiau tvarkytos - tai irgi reik žiūrėt, ką palikt, ką išmest biggrin.gif
Atsakyti