Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Nesulauksiy, parase, kad atiduos pinigus, nes kazkur isgaravo dpd sandeliuse. biggrin.gif
Matyt kazkam atitiko mano vyro dzinsu dydis biggrin.gif
Papildyta:
Tavo interviu apie ką? Apie tiki jie I Dievą ar ne ir kodel?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 26, 18:33)
Nesulauksiy, parase, kad atiduos pinigus, nes kazkur isgaravo dpd sandeliuse.  biggrin.gif
Matyt kazkam atitiko mano vyro dzinsu dydis  biggrin.gif
Papildyta:
Tavo interviu apie ką? Apie tiki jie I Dievą ar ne ir kodel?

biggrin.gif prajuokinai...šito klausimo nėra. Religija nėra tokia paviršutiniška, kaip atrodo netikintiems. Tai labai gili filosofija su daugelio prigimtinių ir dorinių dalykų analize. Mano tema apie laisvę, tai klausimai įvairiausi. Pradedant asmeniniu suvokimu ir baigiant įvairiausiomis ideologijomis.
Šiaip - tikrai kraupstu nuo apnuodytų jaunų protų, tikiuosi, kad vyresni vaikai šiandien kalbės kitaip.

O šiaip - jaučiuos pavargus.Nutrenkiau darbus į šoną, nors tikrai turiu ką veikt dar iki 18 val.Bet neveiksiu, nes makufelis užvirs. Tiesiog pablakinėsiu internete... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 11 26, 16:54)
biggrin.gif  prajuokinai...šito klausimo nėra. Religija nėra tokia paviršutiniška, kaip atrodo netikintiems. Tai labai gili filosofija su daugelio prigimtinių ir dorinių dalykų analize. Mano tema apie laisvę, tai klausimai įvairiausi. Pradedant asmeniniu suvokimu ir baigiant įvairiausiomis ideologijomis.
Šiaip - tikrai kraupstu nuo apnuodytų jaunų protų, tikiuosi, kad vyresni vaikai šiandien kalbės kitaip.

O šiaip - jaučiuos pavargus.Nutrenkiau darbus į šoną, nors tikrai turiu ką veikt dar iki 18 val.Bet neveiksiu, nes makufelis užvirs. Tiesiog pablakinėsiu internete...  ax.gif

Oi, mano jaunuoliui taip protelis praplautas, kad as tyliu. Sakau jam - palauk, palauk. Netgi didziausi tikejimo priesininka verkdami pradeda sauktis Dievo, kai labai blogai.

As tai siansien uzbaigineju kalediniu atviruciu rasymus biggrin.gif .Tuo paciu nuviriau kulśeles, darysiu kūgelį su kulšelėmis. Reiks tik kazkaip issikabarioti is namu nupirkti pieno su grietine. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 lapkričio 2021 - 17:03
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 26, 19:00)
Oi, mano jaunuoliui taip protelis praplautas, kad as tyliu. Sakau jam - palauk, palauk. Netgi didziausi tikejimo priesininka verkdami pradeda sauktis Dievo,  kai labai blogai.

As tai siansien uzbaigineju kalediniu atviruciu rasymus  biggrin.gif .Tuo paciu nuviriau kulśeles, darysiu kūgelį su kulšelėmis. Reiks tik kazkaip issikabarioti is namu nupirkti pieno su grietine.  rolleyes.gif

tai net ne tame. Kažkoki visi pirk/parduok lygyje. Abortai - gerai, pimpukų pjaustymas irgi cool, žmogus tiek supaprastinamas ir suprimityvinamas į daiktą ir daiktinius santykius, kad skauda širdį klausant. Kas dėl Dievo, tai jei tu jo neįsileidi - tu jo ir nepastebi. Bet kai įsileidi ir papuoli į aplinką, kur protingi, (ne tas žodis), apsiskaitę žmonės gyvena krikščionišką gyvenimą, ir pasiklausai apie jų patyrimus - žabtai atsidaro. Pradedant stebuklais ir baigiant tokiu akivaizdžiu veikimu, kad tik pakaušį pasikasyt gali...bet matai...žmogui duota laisvė rinktis (mano tema tongue.gif ) , ir jis renkasi. Jei negali nupirkt, pačiupinėt, nesinori įsipareigot, apsisunkinant sau gyvenimą - nu ir nafig biggrin.gif Kam man reik biggrin.gif
Ai žodž, baigiu, nes sakysi, kad visai atsišriūbavo medvaržčiai biggrin.gif

Kugelis tai liuks, bet labai tingisi. Aš dabar žiūriu, kaip pasigamint kuo greičiau. Tai arba sriubą greituoju būdu su mėsa, arba kokį viščiuko krūtiniuką su daržovėm ant petelnės, lašišos gabaliuką. Žiauriai neturiu laiko. O vakare išvis lašiako šmotas būna su agurku ar raugintais kopūstais. Blyn, pašnekėjau, valgyt užsimaniau tongue.gif
Atsakyti