Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas,
noriu miego tongue.gif Vakar nusprogo telefas, fliansas skambino, negalėjau pašnekėt...be ryšio unsure.gif
atšaukė pratybas-tai nei į sportą ryte nuėjau, nes jau darbe buvau sutarus kad ateisiu anksčiau, nei ką gero padariau...totalus nusivylimas unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Palaidojom vakar Kiti..isipylem vyno.. mb sake- daugiau jokiu jokiu gyvunu.. Net ir sita Molly atiduotu, kol labai nepriprates..nors jau nebeatiduotu 🙂 Tik taip sako smile.gif bet po jos tikrai daugiau jokiu..

Skaneris vel neuzsikroves, menedzeris vel kitas smile.gif nu kas per bardakas ten pas mus smile.gif
Atsakyti
jo jo...jokių gyvūnų biggrin.gif Klausimūūūks-ar pats neparsineštų kokio katuko biggrin.gif
Kiek ilgai tempėt po pirmojo katuko? Mėnesius du? Ar daugiau ? biggrin.gif

Kas gyvūną turėjo, vistiek galiausiai vėl turi rolleyes.gif Jei ne mano užimtumas, seniai būčiau ciūciką pasiėmus. Bet negaliu kankint gyvūno, nu ne žaislas. Šuo socialus gyvūnas, jam reikia ir fizinės, ir protinės iškrovos, ir kad su juo bendrautų. O ne pusę paros vienas, nemyžintas nešikintas, kai šeimininkė grįžta tik pamiegot... unsure.gif
Atsakyti
Beveik 3 metus smile.gif Ir rai daugiau mazajai emem ta katina smile.gif mb myli, bet apseitu be gyvunu..
Atsakyti
As ir del uzimtumo daugiau nieko neimsiu ir del to, kad nenoriu daugiau verkti istisai, kai jie miršta. Po Rokio mirties praejo 3 metai, o as dar vis braukiu ašaras.
Atsakyti
ale tu matai, kaip laikas eina bigsmile.gif Tai augintiniai tuo ir blogai, kad jų amželis trumpas ... unsure.gif
Atsakyti
As jau po darbu ;)

Lutute, o bijunai auga labiau seseliuotoj vietoj? Lt bute lygtai augo siaurinej pusej, ten saules praktiskai niekad nebudavo..
Ir kuek ilgai auga visterija?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 03 21, 19:28)
As jau po darbu ;)

Lutute, o bijunai auga labiau seseliuotoj vietoj? Lt bute lygtai augo siaurinej pusej, ten saules praktiskai niekad nebudavo..
Ir kuek ilgai auga visterija?

nu aš irgi, bet parsiradau prieš 20 val , kol pavalgiau, kol su exo systra pašnekėjau...mat jo brolio (žuvusio) žmonos dabartinis vyras staiga mirė. Turgely, žuvį pirkdamas...širdį trombas užkišo. unsure.gif

Bijūnai pas mane kaime ant saulės. Jie sauliamėgiai, jei nėra ištisinės, tai reiktų stengtis, kad nors rytinės-pietrytinės saulės gautų. Šiaip didžioji dalis gėlių yra saulės arba lengvo pusšešėlio mėgėjos rolleyes.gif Iš bėdos augs, bet mažiau žiedų bus.

Apie visteriją nežinau, reik pagūglint...jin LT nelabai, čia šiltesnio klimato mėgėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: [b!]Šiandien[/b!], 21:51
Ogo, dar ir taip buna.. baisu..

Nupirkau bijunu, visterija ir vynuoge smile.gif
Man reik vijoklinio augalo, idealu, kad greit uzaugtu smile.gif noriu krasta pavesines uzaugint smile.gif bijunus kisiu i ta seseli.. nors.. drauge sake, kad lidle alyvu buvo smile.gif va alyva ten irgi visai tiktu smile.gif tada bijuna kur kitur ikusciau ;)

Atsakyti