Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai jubiliatei atleistina smile.gif
jetau, kaip bjauru tos vagystės blink.gif tai dabar ką-išskaičiuos kažkiek iš jo ? blink.gif

O aš pamiršau iš kameros mėsos išsiimt...nu bet nieko, turiu dar sriubos, man atrodo, dar kažkur kameroj yr zagatovkių - balandėlių ir lietinių su varške. Tai išsitrauksiu ir viens du bus pietūs rytdienai biggrin.gif
Kaip šiandien darbe šalta-tas šildytuvas kažkoks lievas, neprišildo patalpos... unsure.gif
Atsakyti
Bjauru.. pasirodo siandien net dviem is musu depo masinas pragreze..
Nezinau kaip jis tvarkysis.. as tik draudimo mokesti susimokejau, daugiau viska padenge.. ir masinos raisyma, ir pakaitine masina, ir tuos siuntinius.. O kaip jam, nezinau.. nes jei vis tiek iseina, ner tikslo nei masinos taisyt.. O siuntiniai.. nu draudimus visi mokam, ir imoketa tikrai nemazai.. gal taip ur paliks, gal nereiks jam susimoket to mokescio..

As vis ekspermentuoju smile.gif noriu ta plesoma kiauliena padaryt smile.gif ana sav viriau ant slowcokerio 3h, bet vis tiek toli grazu iki to byrejimo.. tada dar ijunguau presure, tada jau subyrejo.. siandien iskart ijungiau presure.. mesa kaip ir byra, bet ana karta sultingesne buvo.. vnz kita karta dar kitaip virsiu smile.gif
Atsakyti
ta byranti restoranuose tai per naktį paliekama ant labai mažos kaitros, kiek mačiau rolleyes.gif bet man tai be šansų-gi ant dujinės nakčiai nepaliksi, gaisrą tik sukelt gali biggrin.gif

blynų lietinių kameroj radau su varške-tai valio, valgyt daryt nereiks biggrin.gif ryt ryte ant keptuvės užmesiu ir vualia biggrin.gif

dabar prisiėdžiau šoninės su svogūnu-tai sportkluby tikriausiai arti manęs nieks stot nenorės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas saulytės biggrin.gif
mano fliansiukas varo į Kubą bigsmile.gif pamačiau žinutę ir išsižiojau biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Va Kuba manes visai netraukia.. visai nenoriu taryniniu laiku smile.gif geriau antra kart i Mexika varyciau ;)

O pas mane biziakas.. 150 stopu.. o as 14:45 turiu lazerius.. nebespwju ir nebegaliu keist..
Atsakyti
nu tai svarstė, kur varyt. galvojo apie Peru, bet matomai gal bilietai/sąlygos čia buvo geresnės rolleyes.gif Aš tai visur norėčiau pasimalt, bet pvz Peru man kur kas įdomiau tikriausiai būtų ax.gif
Atsakyti
Keliauti visur idomu, mes tik pradedame išpindėti su ta egzotika biggrin.gif
Atsakyti
nu iš manęs tokia keliautoja...ant vienos rankos pirštų suskaičiuočiau, kur buvusi. Kelionėms reikia finansų. Va Lietuvoj daug kur apvažiavus, nes važiuojam pasibaladot kiekvieną vasarą kažkur. rolleyes.gif
Žiauriai prastai miegojau. Tai darbinės nuotaikos nėra... tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Vakar 150 stopu, siandien 140 🙂

Neimant kokiu egzotiniu saliu, galima ir i uzsieni nebrangiai sulakstyt ;) va kaip dabar i Milana ;)
Kokia Lenkija- netoli, nebrangi ;) Vokietija ;)

As negaliu sakyt, kad daug keliauju smile.gif noreciau daugiau ;) Dar jei finansai ir isnesa, nevisada darbai leidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 11 29, 12:47)
Labukas

Vakar 150 stopu, siandien 140 🙂

Neimant kokiu egzotiniu saliu, galima ir i uzsieni nebrangiai sulakstyt ;) va kaip dabar i Milana ;)
Kokia Lenkija- netoli, nebrangi ;) Vokietija ;)

As negaliu sakyt, kad daug keliauju smile.gif noreciau daugiau ;) Dar jei finansai ir isnesa, nevisada darbai leidzia smile.gif

Nu žinai, tas nebrangiai tai man labai sąlyginai rolleyes.gif Vistiek viską sudėjus gausis apie 300 eur. Man tai nėra mažai. Bet įmanoma.
Lenkija dažniau autiku, man nepatinka...gal iš Vilniaus ir skrenda, nežiūrėjau. Vokietija berods irgi iš Vilniaus rolleyes.gif

Bet varai kai bėris prieš šventes biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Siandien jau tik 120 smile.gif bet
Jauciuos serganti.. tempos aisku nera.. paklausiu, jei sestad nebus labai daug, kad duotu man laisvadieni..Dabar einu ikalt kokiu vaistu ir i trasa smile.gif

Siandien -2.. prisirengiau bliusku, pedkelnes po kelnem uzsidejau..
Atsakyti
pas mane irgi kažkokia bacila užsiveisus, niekaip neišeina...bijau apsirgt ant kelionės...nes tai gerklę krebždena, tai lyg kažkokia sinusitinė sloga unsure.gif nesisnarglioju, bet nosį spaudžia.
Šiandien prabudau ir išsigandau, kad pavėlavau į darbą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes kažkaip susimaišiau su laiku-maniau, kad šiandien pažadėjau kolegei nuo 8 ryto ateit tongue.gif
Atsakyti