Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė išgelbėjo santykius

Sveikos merginos. Vis karts nuo karto pasiskaitinėju jūsų intymias istorijėles ir sugalvojau pati užsiregistruoti ir parašyti savo  :D Taigi su vyru jau esame 12 metų, turime 2 nuostabius vaikus, bet paskutiniai 2 metai buvo tokie, kad ir atrodė jog bus paskutiniai. Santykiai buvo visiškai atšalę, apie lovos reikalus net minčių nekildavo, pasimylėdavom labiau iš reikalo tik per vienas kito gimtadienius.Einant prie reikalo viskas pasidarė blanku,supratau, kad atėjo metas skirtis, o ir jis abejoju ar būtų tam prieštarvęs. :unsure:  Apie savo norą skirtis papasakojau draugei, o ji man pasiūlė prabžioj pabandyti išeitį kuri jai padėjo pataisyti santykius t.y. kitas vyras... Buvau labai skeptiška tokiems dalykams, bet draugė įkalbinėjo ir davė numerį jauno vaikinuko (apie 24-28m) kaip ji pavadino "Santykių taisytojo" kelias dienas dienas abejujusi vis dėl to jam pasiskambinau (beja jei kuriai reikia parašykit man privačiai, pasidalinsiu numeriu :4u: ) Ėjau iš karto prie reikalo, kad draugė pasidalino numeriu ir parekomendavo jį neįpareigojančiai nakčiai. Einant prie reikalo vyrukas man nurodė nesidrovint pasifantazuoti savo svajonų naktį be jokių tabu, viską surašyti ir atsiųsti jam tą laiškelį. Vien tos nakties fantazavimas įžiebė ugnelę manyje, atgaivino senus prisiminimus, jausmus.

Žodžiu, susitikom, viena taurė, antra taurė ir į trasą. (vyrui pasakiau, kad palieku jam vaikus, nakvosiu šią naktį pas tėvus, sako ok... net nesuregavo). Mano svajonių naktį vaikinukas išpildė 11/10. Iki šios nakties jau buvau pamiršus ką reiškia kai kažkas geidžia tavo (tikrai prastai išsilaikiusio) kūno, daro viską kad tik tau būtų malonu. Jau buvau pamiršus, kad seksas tai net tik misionierius porai minučių, o ilgas iš daug dalių susidedanis sudėtingas, bet koooks malonus procesas :yahoo: .

Po šios savo neištikimybės labai savęs nekaltinau, tiesiog priėmiau kaip posukį suprasti ko trūksta. Tai buvo vienkartinis atvėjis. Net neįsivaizduojat kaip šios nakties įspūdžiai pakeitė santykius. Sekančią dieną atgaivinau seksą su vyru, mylimės bent porą kartų per savaitę, gryžo aistra, gryžo meilė, gryžo pliaukštelėjimai per užpakaliuką! :wub:

O kas jums padėjo atgaivinti sanykius? aistrą?

Atsakyti

Jei tai tiesa,kas parašyta,tai nuoširdi užuojauta.Nes tuoj sulėks forumo visažinės moralistės,ir pasiskaitysi savo adresu to,ko net pačiam baisiausiam košmare nesitikėjai. Tvirtai laikykis,sėkmės :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 20 rugsėjo 2021 - 05:27
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 09 20, 06:26)
<p>Jei tai tiesa,kas parašyta,tai nuoširdi užuojauta.Nes tuoj sulėks forumo visažinės moralistės,ir pasiskaitysi savo adresu to,ko net pačiam baisiausiam košmare nesitikėjai. Tvirtai laikykis,sėkmės 4u.gif</p>

fake tema biggrin.gif
Atsakyti

Įtariu, kad sėdi vaikinukas ir ieško, kuri gi prastai išsilaikiusi mamytė užkibs :)

Jei istorija būtų reali-išbandykite svingą, kodėl gi malonumai tau vienai turi būti? :) 

Atsakyti
QUOTE(NEšventoji @ 2021 09 20, 01:57)

kvaila ir netgi manau, kad netikra istorija. Nes kuo jau galejo padeti vienos nakties nuotykis? Tikrai niekuo. Nebent seksas su vyru butu super, o su tuo vaikinuku kosmariskas. Va tada tai moteriske dziaugtusi, kad erzila namie turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 13 spalio 2021 - 16:13