Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai atsiradus vaikams ir statant namą

 

Šiaip esu matęs tokių atvejų, kai sutuoktinis (vyras arba moteris) kitą pusę visiškai atriboja nuo jo draugų ir giminės.

Sako ,kai esi laimingas -nesigirk niekam .

Dazniausia :gimines arba draugai pradeda gyvent kitu(tavo) gyvenima,patarinedami ,klausinedami,platinti visas naujienas .Prakute verslininkai draugus renkasi is kito miesto,i baznycia eina ir kitam mieste. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 23 spalio 2021 - 09:32

Nerasit būtent tokios situacijos. Sėskit su žmona prie vyno taurės ir kalbėkit, ar pasirengę abu parduot tą namą ir keltis į butą arba jau įrengtą namą.

Nes šis namas pats nepasistatys, o šeima sugrius

Geriau parduot nama ,duot bobai  uz sexa ir valgi,ir susirast nauja boba .

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 10 23, 11:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72884884" data-time="1634918516"><div><p>Normalioj poroj niekam nereikia "persilaužti". </p></div></blockquote><p>Aha , trenke dvimetrinis tuparyla su kuloku  i stala (stalas sugriuvo)  bus taip ir ne kitaip, Iskart moterele pagriebe sluota -sulave siuksles i kibiriuka ir pastate kita stala😂😂😂</p>


Persilauzimo budas priklauso nuo sutuoktiniu sugebejimu ir mentaliteto. Kas kalbasi, kas trankosi, kovoja peiliais ar kandziojasi. Na kaip supranta bendravima. Jei kelbet sunku tai gal peiliai pades?
Atsakyti

Persilauzimo budas priklauso nuo sutuoktiniu sugebejimu ir mentaliteto. Kas kalbasi, kas trankosi, kovoja peiliais ar kandziojasi. Na kaip supranta bendravima. Jei kelbet sunku tai gal peiliai pades?

Jeicreikia kažkam persilaužt-tsi jau užprogramuota nesėkmė. Susitiko netinkantys vienas kitam žmonės 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 10 23, 19:32)
Susitiko netinkantys vienas kitam žmonės 

Nebutina tinkamu. Nesvaik cia pasakomis.
Buna nesugebantys prisitaikyti
Atsakyti

Nebutina tinkamu. Nesvaik cia pasakomis.
Buna nesugebantys prisitaikyti

Gaila man tavęs. Būna dar ir kaip. Nei man, nei mano vyrui laužytis nereikėjo.

Reikia žiūrėt su kuo tuokiesi, o ne galvot, aj pakeisiu tą aną ir gal bus tinkamas

Atsakyti

Gaila man tavęs. Būna dar ir kaip. Nei man, nei mano vyrui laužytis nereikėjo.

Reikia žiūrėt su kuo tuokiesi, o ne galvot, aj pakeisiu tą aną ir gal bus tinkamas

Nu pasiseke tau , kitiem visaip buna ..

Atsakyti

Nu pasiseke tau , kitiem visaip buna ..

Nes skuba. Nes užsidėję rožinius akinius. Nes mano, kad meilės gana ir kad žmonės lengvai keičiasi. Nes pradžioj kito žmogaus minusai atrodo nefideli, keičiami. O tuo tarpu jiems tinkantis žmogus visai kitur. Todėl tiek skyrybų.

Atsakyti

Nes skuba. Nes užsidėję rožinius akinius. Nes mano, kad meilės gana ir kad žmonės lengvai keičiasi. Nes pradžioj kito žmogaus minusai atrodo nefideli, keičiami. O tuo tarpu jiems tinkantis žmogus visai kitur. Todėl tiek skyrybų.

Teisingai. o kaip tu radai sau tinkama zmogu , rasei i pazinciu portala su punktais kokio ieskai?

Karuomenej ir balamuu visokiu prieina,kurie gyvenime ne vale tuliko,neskuto bulviu ,nesiskalbe ,nesiskuto ir t.t  ir visus padare kaip viena 😉

Atsakyti

Visada žinojau, kokio vyro norėčiau, nepuoliau tuoktis su pirmuoju tai siūliusiu :) kadangi greitai radau savąjį, tai buvo paprasta. 

Atsakyti

Visada žinojau, kokio vyro norėčiau, nepuoliau tuoktis su pirmuoju tai siūliusiu :) kadangi greitai radau savąjį, tai buvo paprasta. 

нетикиу ,кад паеме ир атсирадо.вистиек кажкур неатитикимас буво

Atsakyti
QUOTE(skalbiu @ 2021 10 22, 18:47)
<p>"Aš sugebėjau net jo sveikatą atstatyti, jei ką. Sugebėjau jį iš rėmų išlaisvinti, kokius jam buvo primetę jo giminė."
</p><p>Jūs medikė?
</p><p>Šiaip esu matęs tokių atvejų, kai sutuoktinis (vyras arba moteris) kitą pusę visiškai atriboja nuo jo draugų ir giminės. Todėl irgi būtų įdomu kitos pusės versiją išgirst... Ypač kokiais ten gydymais užsiimat. Nes yra kategorija, kur prigydyt moka smile.gif
</p>

Žiūriu tau niekas netinka. Jokia žmona nebūtumei laimingas, nebent ta, kuri skiedinio kibirus tampo. Bet žinok tokios labai nemoteriškos. Nepatiktų kas, kiaušus išspardytų, į šuns dienas išdėtų, tavo vyriškumą sutryptų ir vėl forume temas atidarinėtum su skundais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 10 22, 19:05)
Ji nustato, kaip jam rengtis. Kokiu balso tonu kalbėti. Su kuo bendrauti. Iš vienos msmytės pateko pas kitą vyrukas ir tiek.</p>

nebesvaik svaigike biggrin.gif jis pietietis, tokių lengvai neprivaldysi. Nebent aš tada labai kieta, todėl tu taip ir pavydi man. Vis sekioji ką kur rašau, norėtum būti manimi biggrin.gif
Atsakyti