Įkraunama...
Įkraunama...

Sergu be temperatūros

Sveikos Supermamos,

 

esu 35 metų vyrukas, bet daug girdėjau apie šio forumo galias, tad kreipiuosi.

 

Mano situacija:

 

jau kokie 2 metai kaip jaučiu, jog turiu temperatūros, kartais net laužo kaulus. Peršti akis. Lūpos karštos. Silpnumas šonuose ir rankose. Energijos trūkumas. Ypatingai paaštrėja rudenį ir pavasarį. Pojūčiai su laiku stiprėja. T.y. šį rudenį man lyg ir blogiau, nei buvo praeitą rudenį.

Gydytojai nieko nepasako, sako gal depresija. Keista.

Tyrimai, kuriuos pasidariau:

Skydliaukė - be pakitimų, hormonai normoje, mazgelių nėra.

Esu rūkantis - įtarė plaučių ligas. Rentgenas nieko neparodė, kvepuoju gerai, nedūstu lyg ir.

Širdis - normalu.

Kepenys, fermentai - normalu

Inkstai - normalu.

Kraujo bendras tyrimas - normalu. Tik gal kiek padidėjęs hemoglobinas, bet visvien normos ribose.

Kraujo biocheminis tyrimas - normalu visais parametrais. Kalis, magnis - norma.

Vitaminas D - buvo stoka, pradėjau gerti papildus - dabar norma.

 

Ką dar pasidaryti? Ar taip kam nors buvo?

Nors jaučiuosi tarsi peršalęs - temperatūros neturiu. Max - 37.4. Dažniausiai 36.6

 

Mane tai LABAI vargina ir sekina, esu mažiau darbingas. Prakaituoja kojos ir kakta. Nepernešu karščio vasarą.

 

Padėkit. Daktarai kaltina, kad apsimetu. Pyksta.

 

Dabar rašau ir jaučiu visus simptomus - akis peršti. Šonuose kažkoks diskomfortas. Jaučiu bangas kažkokias karščio.

Rytais atsikeliu patinęs lengvai, akių kampučiuose būna nedidelių pūlinukų.

COVID-19 testai nerodo užsikrėtimo. Testuojuosi kas 10 dienų.

 

Žmonės sako, kad mano karšti delnai ir kad atrodau nekaip.

 

Kokių veiksmų ėmiausi?

Nebevalgau miltų, labai sumažinau cukrų, stengiuosi miegoti ilgiau (bet būna nemigų), mažiau stresuoti (tai pavyksta, negaliu sakyti, kad aš daug stresuoju, tai nesisiję lyg ir). Valgau česnaką, nebegeriu kavos ir arbatos. Niekas nepadeda.

 

Kartais lyg ir geriau pasijaučiu, bet tik kartais. Toks jausmas, kad organizmas kovoja su kažkokiu virusu, bet per silpnai ir vis nepavyksta.

 

Kur ieškoti toliau? Ką partumėte? Gal kam tai yra buvę? Imuniteto liga? Kaip jį protingai stiprinti? Šalto dušo nesiūlykit. Tik dar blogiau būna.

Atsakyti

Sveikas,Juodas Katine. Esu sirgusi be temperatūros,bronchitą pripažino. Tai buvo prieš daug metų. Nuo tada karts nuo karto būna pojūtis, kai šalta, krečia drebulys, kad jau sergu ar sirgsiu.Pamatuoju temperatūra, o jos nėra. Priežasčių neieškau. Jei sveikatos sutrikimai būtų kaip Jūsų, tai tada bandyčiau. Juk kyla logiškas klausimas kodėl organizmas taip į kažką reaguoja

Blogas ženklas kai nei iš šio nei to pradeda kristi svoris. to nėra, reiškia Jūsų atveju organizmas kovoja, tik neaišku su kuo.

Na va parašiau postą palaikymui,tskant. Gal dar kas atsilieps,nors paskutiniu metu dauguma į fb nukeliavo.

Atsakyti

O skydliaukės tikrai visi tyrimai padaryti ir ATPO?

Atsakyti

Negali būti tokia mistika. Tavo vietoje kitoje įstaigoje dar pakartočiau visus tyrimus.

Atsakyti

Taip. Viskas ribose. Paskutinį kartą dariausi prieš metus

Atsakyti