Įkraunama...
Įkraunama...

Plauku slinkimas po Covid!!!Help!

Sveikos merginos, 

Kas susidure su sia problema,prasau papasakokit kaip viskas vystosi?

Zinau daug kas sako kad praejo savaime,bet neiseina nusiraminti,nes per menesi iskrito apie 25% tikrai, per 1 menesi😪be to pries15 metu turejau tokia problema net 3 metus(nenuplykau tik del do kad vartojau hormonus....

 

Zodziu ,sirgau spalio pradzioje,gulejau ligonineje. Lygiai nuo gruodzio pradzios pradejo baisiai  slinkti. Iki siol nemazeja,o net kartais atrodo kad dideja tas slinkimas+ galvos odoje tarsi skruzdeliukai kokie begioje,vietomis niezti((((

 

Ar jums taip yra/buvo? 

Buvau pas viena gydytoja  Kaune,140 euru ir nulis pagalbos. Eisiu Vilniuje i Hair clinic,bet nzn ar jie  pades...🙁

Atsakyti
as persirgau irgi bet spalio pabaiga lapkricio pradzia taciau plaukai neslenka...persirgau lengva forma...gal tai itakos turi
Atsakyti

Ne visiems buna...man.nepasiseke😔😔

Atsakyti
Ar pavyko suvaldyti slinkimą ?
Atsakyti
[quote=Munja,2021 12 28, 18:32]
O iš kur žinai, kad nuo Covid'o pradėjo slinkti? Po kiek laiko persirgus?
Man matai irgi labai slenka ir greičiausiai aš irgi sirgau Covidu, nes mano vyras tikrai sirgo. Man testukas nerodė, bet aš taip pat turėjau karščio. Tai va kažkur po mėn. prasidėjo slinkimas. Bet žiaurus, dar tiek niekada nebuvo slinkę plaukai. Gerai, kad pas mane plaukų daug. Niekaip nesupratau, tiek daug per dieną iškrenta, o galva vistiek pilna, bet vieną dieną kai išsiploviau galvą, vaikas net sušuko, mama kas tau. Pastebėjo išplikusią vietą. Ji vis didėjo. Jau 5 mėn plaukai dar vis slenka. Išslinko 2 trečdaliai mano plaukų. Paslėpti išeina tik susirišus į kasą, nes viršugalvis dar laikosi. Skydliakę išsityriau, nieko blogo, kraujo tyrimas nerodo trūkumų. Bet vėl kartosiu, gal kas pasikeitė. Niekas, absoliučiai niekas nepadeda, jokie papildai, jokios slinkimo priemonės. Dar eisiu tyrimukų darytis. Tai net nžn ar čia Covido pasekmė, nes apie tai tikrai daug rašo, oficialiai paskelbta, kaip po Covidinis reiškinys, ar tai stresas, ar dar kas nors. Labai nuotaikos nėra dėl visos tos situacijos, naktimis būna pabundu ir nebeužmiegu. Laukiu kada tai baigsis.
Atsakyti