Įkraunama...
Įkraunama...

Perinatalinė depresija

Sveikos!

 

Esu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto 4 kurso psichiatrijos rezidentė. Rašau baigiamąjį rezidentūros rašto darbą apie pogimdyminę depresiją ir atlieku pogimdyminės depresijos paplitimo tarp nėščiųjų bei pagimdžiusiųjų tyrimą. Remiantis moksliniais duomenimis, pogimdyminė depresija yra reikšminga visuomenės sveikatos problema, sukelianti sunkumų tiek kasdieniam moters funkcionavimui, tiek naujagimio ir kūdikio raidai. Svarbus savalaikis ligos diagnozavimas ir tinkama pagalba.

 

TŲ moterų, KURIOMS ARTĖJANČIOMIS DIENOMIS (vasario pabaigoje / kovo pradžioje) jau NUMATYTAS GIMDYMAS, prašau užpildyti anketą. Taip pat panašią, tik dar trumpesnę, anketą tų pačių moterų prašysiu užpildyti praėjus ~2 - 4 sav. po gimdymo. Kiekvieną kartą neužtruksite ilgiau nei ~5 - 7 min. Tam, kad būtų užtikrinamas darbo tęstinumas, prašau Jūsų pateikti el. pašto adresą - juo atsiųsiu Jums anketą pakartotinai, kai prelimariai ateis laikas antrajam pildymui. Jūsų asmens duomenys bus saugojami ir nebus naudojami jokiais kitais tikslais kaip tik tyrimo atlikimui. Taip pat yra užtikrinamas surinktų duomenų konfidencialumas.

 

Norinčioms tyrimo dalyvėms BUS SUTEIKTAS TRUMPAS GRĮŽTAMASIS RYŠYS apie tai, ar jų patiriami simptomai yra kliniškai reikšmingi ir reikalaujantys tolimesnio kreipimosi į asmens sveikatos priežiūros įstaigą.

 

Jeigu pažįstate kitą greitai gimdysiančią moterį, kurios nėra šioje grupėje, prašau, pasidalinkite anketos nuoroda 🙂

 

Iš anksto nuoširdžiai DĖKOJU! Užpildžiusios padėsite sėkmingai užbaigti rezidentūrą 🙂

 

https://apklausa.lt/...54wmwh.fullpage

Atsakyti

Nerimas.online – šiuolaikiška ir jauki internetinė svetainė skirta žmogaus jausmų ir emocijų pažinimui.

Pagrindinės mūsų domėjimosi sritys – nerimo sutrikimai, emociniai sunkumai, psichologinė gerovė, santykiai, gyvenimo kokybė.

Atsakyti