Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2022 06 28, 16:57)
As tai buciau net nesnekejus su kazkokiu korespondentu is kazkokio nezinomo laikrascio.Maza ka prikurs paskui.
Balti salavijai turetu but kazkas wau.

Kaip išsiaiškinau kaimynė prirodė(kaimynė seniūnės sekretorė,tai visus pažysta). ax.gif Ai tegul rašo ką nori,aš tokį laikraštį pirmą kartą girdžiu. mirksiukas.gif Sūnus kodėl nebe duoda interviu,vis verslo žinios prisistatydavo,vieną kartą parašė ne tą ką jis sakė,viskas padėjo kryžiuką interviu. ax.gif
https://www.part.lt/...52864d1854.JPEG
Spėkite kas pas mus naujai apsigyveno.Ir svarbiausia skraido dieną.Gyvena vietoje varnėnų obels drevėje. wub.gif Turėjome tą rūšį,bet buvo juodi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2022 06 28, 17:01)
Laba,
Luety,
Kelintą kartą apie sugadintą dangų paskaitau.
Kas ten jį gadina? Ar čia aš kažką praleidau, ar pas jus kažkas vyksta?
Ar čia kokie slaptažodžiai. biggrin.gif


Ate,jei as jums papasakosiu apie chemtrailus,jus gi sakysit,kad man ne visi namie.Jei jus nejauciat skirtumo nuo to koks dangus buvo anksciau ir koks jis yra dabar,nejauciat skirtumo nuo npaprasto keleivinio lektuvo ismetamu medziagu ,uodegos ilgio,nuo specialiai sejamu cheminiu medziagu danguje,ar verta cia ka sneket.Kas nori,tas randa medziagos beje labai daug,skito,domisi,daro isvadas.As turiu savi poziuri.Daugiau cia neberasysiu.
O vyksta ne tik pas mus,bet ir Lietuvoj ir visam globaliam pasauly..
Ateikit i telegrama,imesiu linku,yra visa grupe,is viso pasaulio,kur tai nagrineja,nepasikliaukit vien mass medija.
Atsakyti
Ate , tu apatnyku firmos agent provocateur atstove?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Užtvinote?Ačiū dievui,pas mus dar nuo anos liūties šlapia. ax.gif Gerai vakar tik autobusą ištraukėme,mb juokiasi galėsi daryti dar vieną gėlyną išarėme visą pievą.
Pasaulio pabaiga.slyvos viena šaka sužydo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 06 28, 18:31)

Spėkite kas pas mus naujai apsigyveno.Ir svarbiausia skraido dieną.Gyvena vietoje varnėnų obels drevėje. wub.gif Turėjome tą rūšį,bet buvo juodi. mirksiukas.gif

Ingrida, koks fainas Jūsų nuomininkas! biggrin.gif wub.gif
Prieš kokias dvi savaites toks pats išdykėlis pas mane pro atvirą langą įskrido naktį, ir tyliai skraido ratais virš galvos, užuolaida trukdė atgal išskrist. Šviesos nejungiau, kad neišgąsdinčiau, kėliausi išprašyt naktinį svečią lauk.

Palijo, bet nekažką vėsiau. Šilta ir drėgna kaip kokioj pirty.
Džiaugiuosi, kad braškes tinkliuku dengiau, tai dabar visos uogos tik mano. Paukščiams leidžiu braškių uogomis tik pasigrožėt. Kaip muziejuj..
Braškyną plėsiu. Neprivalgau niekaip tų uogų bigsmile.gif
Net nežinau kiek ploto reikia jų užsodint, kad bent sočiai atsivalgyt. Ar aš čia tokia be dugno?

Žirnius nuėdė stirnos. Va taip, atėjo subines kraipydamos ir nuputo. Darbas, sėklos perniek. Gerai, kad nors bulves paliko ramybėj.
Atsakyti
Labas rytas,
Imu kavos , dėkui Ingrida. Pagal mane juoda ir stipri .
Kaune nei lašo lietaus. Toliau kepam . Buvau kaime tai agurkus palaistė pavakare. Ir žolę. Nekažką buvo to lietaus , nebent naktį. Tik Vilnius skęsta. Bet visi žinom , kad Dievas nemyli liberalų biggrin.gif , ty Vilnaius mero .
Vakar buvau kaime, vėl sukau medų . Kai kurios mergos dirba , kaip kurios tingi prisilakstę. Reikia galvoti , ką čia su tinginėmis daryti . Pomidorai pučias ne dienom o valandom . Agurkai šiltnamyje negausiai dera, gal įsivažiuos.
Muka, širdele, kaip laikaisi ? Atostogauji gal ?
Gražios dienos , einu dirbti ir gaisrų gesinti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 birželio 2022 - 07:34
https://www.part.lt/...2599f7ea924.jpg
Kaip gaila,kad trumpai žydi,o išlaikyti reikia per žiemą,dėl trumpo žydėjimo. ax.gif
https://www.part.lt/...34c42df9838.jpg
Va tokias suveltas ševeliūras nusipirkau.Mb neleidžia ant terasos vazonų dėti,tai kitoje ousėje yra du namukai vamzdžiams pakavoti,kaip tik tinka ševeliūros. bigsmile.gif

Tai pas mus juodi šikšnosparniai seniai gyvena,bet čia rudis atsirado,matyt iš miško. bigsmile.gif Ir toks naminis,prisileidžia arti. mirksiukas.gif

Nepamirškite pasveikinti Petrų,Povilų ,vardadienis.Mano sūniukas Petriukas. ax.gif Kaip aš nenorėjau to vardo,mb čia norėjo.Dabar atrodo net netiktų kitoks vardas-Uola tikras. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 29 birželio 2022 - 07:44

Sveikos, Merginos :)

Dusia, kaip tai nelyta, lyta, lyta :) Vakar vyrui rašau, kad pas mus vėtra prasidėjo, medžius lanksto, žaibuoja, dudena, vėjas gūsinis baisus, lietus šniokščia - Šilainiuose gi keli lašiukai pakrapyjo tik. Naktį taip pat mūsų krašte lijo, šviežios balos, aš naktį parpiau, negirdėjau, o jūsų kampe vėl tylu, ramu.

Ingrida, koks fainuolis, bet gal bijočiau gyvo ar ką...

Ex, suprantu tave, man braškės taip pat labai skanios uogos, vakar tris kg sukišau į šaldiklį, o du suvalgėm, liko šiandien vyrui prie blynų. Vyro brolis atvežė, o jau braškių didumas... Niam

Ingrida, įsivaizduoju, kad gražu sodyboj.

Muka, kaip tas tortas, a?

Atsakyti
Pou - vakar grįžau namo 22,30 nelyta mano Šilainių kaime, MB namie sėdėjo , sakė nei lašo ... Ryte atsikėliau 6 - asfaltas sausas. Tai matyt tie keli lašai nenukritę ant asfalto išgaravo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ore.
Pas mus kaime yra naktinių šikšnosparnių . Nebijau , geri gyvūnai .
Vakar grįžtu iš kaimo - per Žiemgalių gatvę ežiukas šlepsi . Prastai jie per asfaltą vaikšto , juokingai biggrin.gif Sustojau , praleidau . Dar pamirksėjau iš priekio atvažiuojančiai mašinai , ji irgi sustojo . Matyt į parką varė biggrin.gif naktinis tūsas smile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Na baliai pasibaigė prasidėjo nuotykiai 4u.gif Raktus darbe palikau atvažiavau 7 ir ką ku ku renkasi visi apie 9 blink.gif namo negaliu važiuoti mašina barškėti pradėjo taip kad rotušė skambėjo kaip įvažiavau. Na reziume į darbą intėjau arti 9 paskui lėkiua pas meistrą ačiū die pasiliko tvarkyti šiandiena pas okulistą, dar vakare pas gastro žodžiu ačiū die Bolt programėlę įsisavinau 4u.gif O visa kita vsio horošo prekrasnyji markizi.....
Tiesa tortas pavyko puikiai, nepraradau įgūdžių 4u.gif
Atsakyti

Dusia, mano anyta ten gyvena :) Toks gražus užkampiukas žalias.

Pas mus ir dabar šlapias asfaltas.

 

Muka, skanus tortas - liapota. 

 

Baliai išbalansavo :) Svarbu, viskas gerai baigiasi :)

Atsakyti
Labaryta,
kaip ir reikejo tiketis,siandien lyja.Lietaus reikejo.
Mezgimo diena bus,reik baigt pradetus.
Atsakyti