Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety ką mezgi ?
Pou aš per tą parkelį į sportus einu - pirmyn atgal . Du kartus savaitėj mažiausiai . Gražiai sutvarkė . Dabar Baltijos gatvėje statybos - tokias ale prekybos vietas daro. Gražias. Garažus uždengs , nuo gatvės nesimatys .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 birželio 2022 - 11:27
Iš karto,nesijuokite,apie biologiją nenusimanau.Bet man paaiškinkite kaimynai nebe ravi daržų?Atėjo vakar kaimynė,pamačiųsi kad knisuosi gėlyne,klausiu kaip daržai,grįžųs iš ligoninės?Sako neinu,nupurkštas daržas,jau gelsta. bigsmile.gif Tai ką ravėti nebe reikia?Bet man paaiškinkite kaip nenusipurškia bulvės,burokai,morkos? bigsmile.gif Man ji visą pavasarį burbėjo,kodėl aš kasu rankioju žoles?Tai gi nupuršk ir bus gerai.AA,neskaityk jei nepatinka,bet neįsivaizduoju iš ko jie įperka nuodus?Įtariu vienas kaimynas saugo bendrovės nuodus,tai jaučiu pasidalina. ax.gif
Aš ir galvoju vis knisuosi su tomis žolėmis,o nematau,kad kas ravėtų šiais laikais? bigsmile.gif

EX,tai gi palauk,kitais metais bus pilna braškių.Bijojau paukščių,buvau pasiruošųsi irgi agroplėvelę dengti.Matau skraido jau pulkai,bet prie kaimyno vyšnių.Vakar jau su oriniu pleškėjo,baidė. ax.gif Kol kas neliečia mano braškių.Mieste jau būtų nulesę. bigsmile.gif
Atsakyti
Net paz\iurejau ,gal ka jotainiuose pazistu.Turbut ne.Teks ingrida tau drona pirktis,bo z\iuronai matau netempia tiek toli,kad suz\inot.As viena bulvese radau ,tai dabar be sunu teritorijos nepalieku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 06 29, 13:39)
Net paz\iurejau ,gal ka jotainiuose pazistu.Turbut ne.Teks ingrida tau drona pirktis,bo z\iuronai matau netempia tiek toli,kad suz\inot.As viena bulvese radau ,tai dabar be sunu teritorijos nepalieku biggrin.gif

Na tai man įdomu pasidarė aš kabu kabu darže. blink.gif O žmonės moka gyventi,nupurškė ir bambas išvertę guli.Nemoku gyventi. ax.gif
Visą dieną ant saulės,raunu raunu našlaites,kasu tulpes,reiks kažkaip protingiau rudenį susodinti.Vėl nemoku gyventi?Ech,įlendu su visais rūbais į baseiną ir toliau kasu......... mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
https://www.part.lt/...176b855164.JPEG
Pažiūrėkite ir slyva ir žiedai.Ir taip trys kekės žiedų.Šiemet slyvos užpiltos vaisiais.MB juokiasi gaminsime "slyvovicą" biggrin.gif biggrin.gif Nepurkštos tai ir gyventojų bus. ax.gif
Vakare reikia patikrinti grybus. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Man tik kavos . Anksti pabundu ,anksti šviesu ... O atsigulti ankščiau nepavyksta.
Dėkui Ingrida 4u.gif
O slyva ko tai nublūdusi ... Vis tiek nespės subrandinti vaisių rolleyes.gif
Muka kaip mašiniukas ? Jau rieda ?
Vakar po treniruotės vos "galų neatidaviau ". Pasiutusi trenerė buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir pati juokėsi , kad kankina visus ... Bet man tinka smile.gif Ypač smagu su savimi vakarykšte pasilyginti mirksiukas.gif
Ingrida apie purškimus nieko neišmanau. Tiksliau išmanau tiek - kas žudo augalą, vabalą tas žudo ir mane ... Todėl mano daržas auga šiene, storai užmulčiuotas. Galėsiu nufotografuoti . Visas kaimas ( kuris už 3 km ) pradžioje labai stebėjosi . Bet tik mulčo pagalba aš sugebu savo žemėse užsiauginti dažovių . Kitaip reiktų pirkti derlingą žemę , daryti pakeltas lysves ir tt. O pakeltos lysvės reiškia nuolatinį laistymą. Tam neturiu nei laiko, nei sveikatos . Ir dažovės taptų labai jau brangios...
Gal vakare pasibaigsiu megztinio rankovę. Gavosi toks pliumpis , bet gal dabar tokie į madą ? Moteriškė senyn ir durnyn... Kai pasitraukusios apimtys tai gal ir fainas. Bet dar reiks šeimos pasiklausti ar nejuokingai atrodau . Turiu kitos spavos tokių siūlų reiks ant greičio dukrytei numegzti pliumpį. Jai ant 50 kg viskas gražiai atrodo tongue.gif
Gražios dienos, nesukaiskit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 birželio 2022 - 07:33
Labos smile.gif

Mums užpernai taip obelis žydėjo, bet obuolių neusbrandino ... O slyvos tai krenta ojojoi kaip nėr kada su jomis užsiimti verysad.gif reiktų papopinti kuom nors.
Mašiniukas rieda tongue.gif pas gydytojus su Bolt sulakstyta 20 pinigų tam reikalui palikta bet patogu tikrai ax.gif Reziume gleukoma pradinė stadija... na dar vienas tyrimas bus pirmadienį ir verdiktas ką toliau, akinių neišrašė naujų sakė dar laukiam visų tyrimų. Gastro uždegimo žarnyne nerado labai apsidžiaugė, bet dar liko ryti žarną ir echo žodžiu tech apžiūra bus gerai praeita biggrin.gif tik galiojimas neiašku koks bus hmm.gif Gal kuri turėjote bėdų su pelėsiu namuose? Iškvietėm meistrsu užsiprašė 1500 pinigų ir garantijos 0 ... mums vienos nuomotojos paliko "dovana" jau ir smilkiau ir deginau žvakes ... keistos moterys buvo.... ptfu ptfu ptfu ...
O aš nusipirkau kardiganą sodui šiltą tokį žinia su savo stolniku atrodau ne kažką ale kon dabar daryc nesulysiu gyva žemėn....
Atsakyti
Muka labai myliu kardiganus ! Turiu net kelis . Ir man dar labai patinka kai jie būna su kišenėmis smile.gif
Dėl tyrimų imk 4u.gif

Boltas man patinka . Kai kuro tokios kainos , o parkavimas centre brangus ... tai dažnai susikaičiuoji , kad Boltas pigiau . O jei dar ne vienas važiuoji .
Atsakyti
Labas rytas,


lietus,lietus,jpklmn,jau noriu saules,reik i soda,teks siandien vaziuot anyway,nes reik pomidorus paliet.
Net i google kreipiausi,kad issiaiskint,kas tas Boltas biggrin.gif biggrin.gif Pas mus tai uberis karaliauja.Drauge dirba su savo masina,gana gerai uzdirba su jais.Turbut panasi sistema,kai pg app uzsisakai,matai kokia atvaziuoja,kiek mokesi,ir nuskaito su app is saskaitos uz pravaziavima.
Pakeltos lysves grazu,svaru,bet liet reikia lyja ar nelyja,nes tikrai greiciau isdziusta.Tinka slapiom vietom labai.
Muka,ar nuomotojos paliko kvapa pelesio,ar kokius zenklus pelesio?Nesupratau.Nes siaip uzkrest pelesiu buto turbut neimanoma,namas arba turi ji arba ne?
Jei supelydino koki baldo apmusala,tai cia jau nieko neiseis padaryt,kokia firma nebandytu meluot ir pinigus griebt.Vonioj,duso pakrasciam as naudoju pirkta profilaktiskai skysti,purskiama,viesbuty budavo plyteliu tarpams pradedant pelyt,nupursko,palaiki ir nuplauni.O siaip,actas ir jo skiediniai.O kvapa nezinau kaip isnaikint.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 06 30, 11:57)
Labas rytas,
lietus,lietus,jpklmn,jau noriu saules,reik i soda,teks siandien vaziuot anyway,nes reik pomidorus paliet.
Net i google kreipiausi,kad issiaiskint,kas tas Boltas biggrin.gif  biggrin.gif Pas mus tai uberis karaliauja.Drauge dirba su savo masina,gana gerai uzdirba su jais.Turbut panasi sistema,kai pg app uzsisakai,matai kokia atvaziuoja,kiek mokesi,ir nuskaito su app is saskaitos uz pravaziavima.
Pakeltos lysves grazu,svaru,bet liet reikia lyja ar nelyja,nes tikrai greiciau isdziusta.Tinka slapiom vietom labai.
Muka,ar nuomotojos paliko kvapa pelesio,ar kokius zenklus pelesio?Nesupratau.Nes siaip uzkrest pelesiu buto turbut neimanoma,namas arba turi ji arba ne?
Jei supelydino koki baldo apmusala,tai cia jau nieko neiseis padaryt,kokia firma nebandytu meluot ir pinigus griebt.Vonioj,duso pakrasciam as naudoju pirkta profilaktiskai skysti,purskiama,viesbuty budavo plyteliu tarpams pradedant pelyt,nupursko,palaiki ir nuplauni.O siaip,actas ir jo skiediniai.O kvapa nezinau kaip isnaikint.

įleidom viskas tvarkoje nebuvo pelėsio jos labai drėkindavo butą su drėkintuvais įeidavai į butą kaip į pirtį o vėdint nevėdindavao turėjo labai daug gėlių...paskui išsikraustė ir pelėsis...
Atsakyti

Muka buna elektriniai drėgmės surinkėjai, gal padėtų? 

Atsakyti
Pas mus namuke tarp vitrinos ir rašomojo stalo apačioje,plaunant grindis pamačiau pradžią vos vos pelėsį.Papurškiau nuo pelėsio purškalą.Ir nebe matau.Nes pirtis drėgmė,o ten tokia alkūnė,veistis,nesivėdina,būtų atsiradęs tikrai.Užteko vieno karto papurkšti. ax.gif
Lauke pirtis. blink.gif
Atsakyti