Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Ingridut, lengvos procedūros. Prisiduok mums, kai jau galėsi  :4u:  :4u:  :4u: 

Luety, Sesė jau grįžusi. O tuomet net gėlių negalėjo auginti. Nebūtų buvę džiaugsmo, jei žydinčios gėlės po tinkliukais būt tupėjusios. Buvę šeimininkai ten buvo labai netvarkingi, kiemas buvo užgriozdintas, tos kaimynų katės ten gyveno, įprato viską daryt. Sesers šeima viską iškuopė, sutvarkė gražių gražiausiai, bet va žalumynus augino namuose, verandoj.

Minkštas klimatas ten, angliški sodai labai gražus, daug žalios masės ir žiedų.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 30, 22:16)
Pas mus girioje auga,plėmais.


Pagooglinau. Jei tokie, tai yr ir pas mus smile.gif tik kad jie nekvepia. Bet google rodo juos visokių spalvų bigsmile.gif pas mus tik geltoni. Rašo - invazinis.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas.Tai ka ,nebus pavasario ir sekancias dvi savaites.
Sia savaite buvo tokios salnos ,kad visi pasodnikai suejo i namus,saturnelis net kaula uzkase vienoje paprikos pasodniku dezeje.Mazai dar ten sudyge ,velnias neims.Bet savaitgali jau butinai didziuosius pomidorus sodinsiu laukan.
Aisku vel dangstymas.Praktiskai grizau i pradine padeti ,kas Lietuvoje nervavo.Tas begalinis visko klojimas agropleve.Kai cia atvaziavau dar nieks tos pleves nezinojo.Dabar jau apsisviete ir net tiekima organizavo.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 03 31, 06:51)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Ingridut, lengvos procedūros. Prisiduok mums, kai jau galėsi  4u.gif  4u.gif  4u.gif </p><p>Luety, Sesė jau grįžusi. O tuomet net gėlių negalėjo auginti. Nebūtų buvę džiaugsmo, jei žydinčios gėlės po tinkliukais būt tupėjusios. Buvę šeimininkai ten buvo labai netvarkingi, kiemas buvo užgriozdintas, tos kaimynų katės ten gyveno, įprato viską daryt. Sesers šeima viską iškuopė, sutvarkė gražių gražiausiai, bet va žalumynus augino namuose, verandoj.</p><p>Minkštas klimatas ten, angliški sodai labai gražus, daug žalios masės ir žiedų.</p>


Labas rytas,

nepasiseke sesei.Man tik vienoj vietoj,kur gyvenom buvo sodelyje toks kampas apzeles,kai emem ji valyt,tai ir vezimelis vaikiskas imestas per tvora is gatves ir apzeles zplem,toliau matrasas baisus,o jau toliau nebeziurejom,nesiruosem ten gyvent su visam,tai palikom viska,apaugo ta kampa,po grazia juka geruogem ir tiek ziniu.Prasiau seimininko sutvarkyt,sake pats negali,o samdyt nesiruosia.Nu ir galvoju tegul.O ktus kampus betvarkydama radau ir roze labai grazia po akmenim dygstancia is zemes,atlaisvinau,patresiau,buvo nuostabi zydejo,dziugino.Po to nupirkau levandu i kampa prie akmenu,kitokiu geliu,kad paciai but smagu,tai ,kai issikelem dar sutvarkem buta,atidavem grazu,svaru,seiminikas padekojo su asarom akyse,sake pirmas butas,kur galiu isnuomot sekanciam zmogui,nepridedant nei kapeikos ir grazindamas depozita,pridejo £100.
Su katem vargsta daugelis merginu,moteru,kiek skaitau,kas gyvena prie kokio parko,tai voveres iskasa,ialauzo viska,ziedus nuskabo,o ir pauksciai savo prideda.Sunku cia su darzininkyste,bet imanoma.Katem ,kad neisokt i sodeli ant tvoru deda besisukanti pagali apie savo asi,Kai kate soka ant tvoros,jis sukasi ir ji nukrinta.Po keliu meginimu nebebando.Kol kas vienintelis dalykas,gelbstintis nuo kaimynu kaciu invazijos..


QUOTE(saintlina @ 2023 03 31, 07:10)
Pagooglinau. Jei tokie, tai yr ir pas mus smile.gif tik kad jie nekvepia. Bet google rodo juos visokių spalvų  bigsmile.gif  pas mus tik geltoni. Rašo - invazinis.
vartotojo įkelta nuotrauka


Taip,tai tie patys zuikiakrumiai,bet cia,jie didesni uz mane net,auksti,veslus,neziurint,kad auga pajury,kur vejai ir daug salciau,ziedai labai dideli ir kazkodel labai kvepia.Kai zydes butinai nufotkinsiu,o ir nezydincius taip pat,kad susidarytumet vaizda.
Jukos cia visos medziu formos ir ziedus leidzia medzio virsunese,kvepia irgi skaniai.O magnolijos man buna ruzavos,violetines esu macius net juoda parke vienam.Baltos krumines buna ir medzio pavidalo.Krumines man negrazios,lapai mazuciai.
Pas dukra yra kamelija,tai siuo metu sake zydi,kaip isprotejus,bet jau i pabaiga,jos pradeda zydet sausio pabaigoj,vasario menesi ir zydi,kol atsyla.


QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 31, 07:44)
Labas rytas.Tai ka ,nebus pavasario ir sekancias dvi savaites.
Sia savaite buvo tokios salnos ,kad visi pasodnikai suejo i namus,saturnelis net kaula uzkase vienoje paprikos pasodniku dezeje.Mazai dar ten sudyge ,velnias neims.Bet savaitgali jau butinai didziuosius pomidorus sodinsiu laukan.
Aisku vel dangstymas.Praktiskai grizau i pradine padeti ,kas Lietuvoje nervavo.Tas begalinis visko klojimas agropleve.Kai cia atvaziavau dar nieks tos pleves nezinojo.Dabar jau apsisviete ir net tiekima organizavo.


Kaip keista,atrodo Bulgarija,netoli Turkijos,taip silta,silciau nei UK,turetumet jau lauke viska sodint,o se tau,salnos.Siemet pas mus nebuvo,nes niekas nenusalo,nors mano braskes dar nezydi,tik siltnamyje.
Sudygo mano ridikai,salotos,morkos,spinatai lauke,parsnipai dar ne.Is rudens sejau,tai lio tik 4 gyvi kazkodel.
O siandien lyja,kaip is kibiro ir rodo lis visa diena,tai mano svajone iseit i gamta,soda,nukeliama neribotam laikui.Gaila.
Atsakyti

Labas rytas.Tai ka ,nebus pavasario ir sekancias dvi savaites.
Sia savaite buvo tokios salnos ,kad visi pasodnikai suejo i namus,saturnelis net kaula uzkase vienoje paprikos pasodniku dezeje.Mazai dar ten sudyge ,velnias neims.Bet savaitgali jau butinai didziuosius pomidorus sodinsiu laukan.
Aisku vel dangstymas.Praktiskai grizau i pradine padeti ,kas Lietuvoje nervavo.Tas begalinis visko klojimas agropleve.Kai cia atvaziavau dar nieks tos pleves nezinojo.Dabar jau apsisviete ir net tiekima organizavo.

O kokie pas jus orai db?🤔

Mes per Velykas skrendam į Atėnus, tai pažiūriu į prognozes ir nesuvokiu, ką reik įsidėti iš rūbų, tokie permainingi atrodo orai

Atsakyti
Labas rytas :4u:

 Lagaminai sukrauti, viskas sudeta. Po darbo varau namooo:yahoo: :yahoo: 



Pagaliau vel kazkokia rutina gyvenime atsiras, nes jau nusibodo but varle keliauninke :D 


Siandien ejau i darba su naujais akiniais :flirt2: 


Mezgimo fronte ramybe buvo, tikiuosi galesiu pamegzti. Maciau issiunte jau kojiniu knyga antra. Ir pamaciau advento kalendoriu kurio noresiu siais metais. Reiks tyliai pasislepus pirkt nuo vyro :blush-anim-cl:
Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 03 31, 08:20)
<div>Labas rytas 4u.gif</div><div>
</div><div> Lagaminai sukrauti, viskas sudeta. Po darbo varau namooo:yahoo: yahoo.gif </div><div>
</div><div>
</div><div>
</div><div>Pagaliau vel kazkokia rutina gyvenime atsiras, nes jau nusibodo but varle keliauninke biggrin.gif </div><div>
</div><div>
</div><div>Siandien ejau i darba su naujais akiniais flirt.gif </div><div>
</div><div>
</div><div>Mezgimo fronte ramybe buvo, tikiuosi galesiu pamegzti. Maciau issiunte jau kojiniu knyga antra. Ir pamaciau advento kalendoriu kurio noresiu siais metais. Reiks tyliai pasislepus pirkt nuo vyro blush-anim-cl.gif</div>


Parodyk nuoroda i kojiniu knyga,kokia ji,kas autorius,tu gi zinai,man rupi tongue.gif tongue.gif
O ir nuoroda i advento kalendorius,kur uzsisakai,ar jie verti ko?
Atsakyti

Parodyk nuoroda i kojiniu knyga,kokia ji,kas autorius,tu gi zinai,man rupi tongue.giftongue.gif
O ir nuoroda i advento kalendorius,kur uzsisakai,ar jie verti ko?

Knyga is Laine, man jos labai patinka, as beveik visas turiu apart nerimo ir dabar maciau isleidzia vaikams, tai tos tikriausiai ir gi nepirksiu.

https://www.ravelry....vol-ii/patterns

As tai neisivaizduoju nei vienu kaledu neisivaizduoju be siulu advento kalendoriaus  :D cia vidinis vaikas manyje labai dziaugiasi kekviena diena gruodi  :D  :D 

Esu turejus du is Elderflower stitches, viena is Norah George yarns, praeitais metais turejau is dandelion and dogwood. Siais metais ir gi is ju pirksiu. Idedu linka -

https://dandelionand...afe-advent-2023

Brangus malonumas, as nurasau kaip sau nuo saves gimtadienio dovana  :D  Siulu daug, man patinka. As kekvienais metais pradedu mezgini sau is jo. Esu skaras mezgus, vienais metais suknele mezgiau, praeitais metais megztuka mezgiausi ir dar visada aisku likuciu lieka, kojnems pvz kokioms. Dandelion and Dogwood gauni 23 sruogas po 20g, ir viena pilna 100g sruoga. Cia ranku dazymo siulai  :4u: svelnus, grazus  :wub: Kiti dar turi dovaneliu visokiu kartu  :4u: 

Lietuvoj maciau Apmezga praeitais metais dare, bet man spalvos nesusivibina kazkaip su ja. Man pastelines, rozines  :wub: 

Siais metais galvoju sparkly tuos imt pabandyt gal  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Luety, geras namukas buvo, didelė įstiklinta veranda, kur visi mėgo sėdėt, sodelis, parkas už gatvės, tai ir tvarkėsi. Sakė, kad kelis sunkvežimius šlamšto išvežė. Šeimininkai, kai jie atvažiavo, taip pat iš laimės šokinėjo, kad visus namus sutvarkė, perdažė, sodą išmėžė - neaugino žalumynų, bet aplinką sutvarkė, tvoras persidažė, vaikams sūpynes pastatė. Tiesa, vienintelis bijūnas ten iš Lietuvos bujojo. Gal sraigėms jis buvo neskanus?

Saintlina, yr, yr ir pas mus tų krūmų, mėgsta jie smėlėtas vietas, pamiškes. Va dėl kvapo, tai neatkreipiau dėmesio kaip ten.

Atsakyti
QUOTE(Merginasumezginiu @ 2023 03 31, 08:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73060892" data-time="1680247565"><div><p>Parodyk nuoroda i kojiniu knyga,kokia ji,kas autorius,tu gi zinai,man rupi vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
O ir nuoroda i advento kalendorius,kur uzsisakai,ar jie verti ko?</p></div></blockquote><p>Knyga is Laine, man jos labai patinka, as beveik visas turiu apart nerimo ir dabar maciau isleidzia vaikams, tai tos tikriausiai ir gi nepirksiu.</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.ravelry.com/patterns/sources/52-weeks-of-socks-vol-ii/patterns'>https://www.ravelry.com/patterns/sources/52-weeks-of-socks-vol-ii/patterns</a></p><p></p><p>As tai neisivaizduoju nei vienu kaledu neisivaizduoju be siulu advento kalendoriaus  biggrin.gif cia vidinis vaikas manyje labai dziaugiasi kekviena diena gruodi  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p>Esu turejus du is Elderflower stitches, viena is Norah George yarns, praeitais metais turejau is dandelion and dogwood. Siais metais ir gi is ju pirksiu. Idedu linka -</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://dandelionanddogwood.co.uk/collections/aran-worsted/products/christmas-at-the-dogwood-cafe-advent-2023'>https://dandelionanddogwood.co.uk/collections/aran-worsted/products/christmas-at-the-dogwood-cafe-advent-2023</a></p><p></p><p>Brangus malonumas, as nurasau kaip sau nuo saves gimtadienio dovana  biggrin.gif  Siulu daug, man patinka. As kekvienais metais pradedu mezgini sau is jo. Esu skaras mezgus, vienais metais suknele mezgiau, praeitais metais megztuka mezgiausi ir dar visada aisku likuciu lieka, kojnems pvz kokioms. Dandelion and Dogwood gauni 23 sruogas po 20g, ir viena pilna 100g sruoga. Cia ranku dazymo siulai  4u.gif svelnus, grazus  wub.gif Kiti dar turi dovaneliu visokiu kartu  4u.gif </p><p></p><p>Lietuvoj maciau Apmezga praeitais metais dare, bet man spalvos nesusivibina kazkaip su ja. Man pastelines, rozines  wub.gif </p><p></p><p>Siais metais galvoju sparkly tuos imt pabandyt gal  rolleyes.gif​ </p>


As turejau nusipirkus viena knyga is tos serijos,bet nei vienu nemaciau vertu mano demesio,todel nutariau,jog geriau nusipirkt kokia viena kita schema patinkanciu,negu knyga su 52 kojiu schemomis ir nei vienos doros.Nu bet cia taip man.

O ta advento kalendoriu panagrinesiu,bet manau man bus per brangu.As gi pensininke.
Aciu uz nuorodas.
Atsakyti

As turejau nusipirkus viena knyga is tos serijos,bet nei vienu nemaciau vertu mano demesio,todel nutariau,jog geriau nusipirkt kokia viena kita schema patinkanciu,negu knyga su 52 kojiu schemomis ir nei vienos doros.Nu bet cia taip man.

O ta advento kalendoriu panagrinesiu,bet manau man bus per brangu.As gi pensininke.
Aciu uz nuorodas.

Kalendoriai dazniausiai buna su “pay in instalments” opcija. Gali issimoket per metus imokom. Brangus malonumas is tikro bet dziaugsmo kiek buna  :wub: 

o del schemu as turiu knygas, jei kada kuri sudomins sakykit - pasidalinsiu aprasymu nuotraukom  :4u: 

As daug kojniu is ten mezgus esu. Man seip labai patinka pagal aprasymus megztis. O ir planas namuose po remontu isirenkt savo darbo kambari su lentynom, kur tos knygos stoves  :wub: nu cia mano toks hobis  :D 

Atsakyti
Orai pas mus salti ,bjaurus ir dar ilgai tokie bus.Turkijoje irgi.
Is esmes augalai kazkiek prisitaiko ,isskyrus tuos jau grynai silumamegius.
Aninanda ,visgi siulau pagalvot apie siltnami.Pasikeite pesticidu istatymai,beto ir ekonomine padetis.Auginti kazka savo tures daug prasmes.Ir tu zinai,kad as klaviaturos tusciai nebarskinu.
Atsakyti