Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety senai balsavai . Dar žinok galima reitinguoti partijos narius.
Ui neišsijunkim telikų . Nora man labai dažnai svetimas gėdos jausmas apima ją žiūrint. Taigi reikia žinoti visokias nuomones smile.gif O tai va LT spaudos neseku nežinau kad yra mandros lašišos parduotuvėse biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dabartinis triukšmas yra smagus - valdantieji daro viską , kad panelę I kažkaip prastumti į antrą turą. Reikia patraukti arba Gitaną arba Ingną. Nes vilties nelieka.
PS - nuomonių gali būti įvairių. Nei vienai nesakau - nebalsuok už kažką . Ar balsuok už kažką. Žinau tik apie save.

Visi kurie rėkia apie miškus patys neturi nei ha miško. O ką daryti su eglynais ? Net turtingi vokiečiai išsikirto . Prancūzai kerta. Bet aišku ateis prezidentas, trep trep kojele ir vabalai iš Lietuvos miškų tekinom . Į Kaliningrado sritį pas rusus biggrin.gif tongue.gif

Ingrida - prašom nuomonę apie prezidento rinkimus !!!!
Varažyju:
Tavo MB už Igna.
Vaikai už Ingridą ?

Atsakyti
Gleivine turi buti dregna,druska dziovina.Visi tie drusku reikalai tik pora kartu prasiplaut ,ne daugiau.
Susidaro uzdaras ratas ,kuo daugiau plauni ir purski ,tuo blogiau.
Atsakyti
Demokratinej valstybej,asmuo isrinktas i valdymo institucijas,surenka savo rinkejus ir jiems atsiskaito,o jei tas isrinktasis nukrypsta nuo savo rinkimines programos,jis privalo atsistatydint.Taip veikia demokratija.
O kaip tu atsiskaitysi liaudziai,jeitu isrinktas pagal partijos reitingavimus,ne su savo programa,o partijos.Todel,kai nera atsiskaitomumo rinkejams,gaunasi,kaip gaunasi.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 03 28, 10:57)
Luety senai balsavai . Dar žinok galima reitinguoti partijos narius.
Ui neišsijunkim telikų . Nora man labai dažnai svetimas gėdos jausmas apima ją žiūrint. Taigi reikia žinoti visokias nuomones smile.gif  O tai va LT spaudos neseku nežinau kad yra mandros lašišos parduotuvėse  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Dabartinis triukšmas yra smagus - valdantieji daro viską , kad panelę I kažkaip prastumti į antrą turą. Reikia patraukti  arba Gitaną arba Ingną. Nes vilties nelieka.
PS - nuomonių gali būti įvairių. Nei vienai nesakau - nebalsuok už kažką . Ar balsuok už kažką. Žinau  tik apie save.

Visi kurie rėkia apie miškus patys neturi nei ha miško.  O ką daryti su eglynais ? Net turtingi vokiečiai išsikirto . Prancūzai kerta. Bet aišku ateis prezidentas, trep trep kojele  ir vabalai iš Lietuvos miškų tekinom . Į Kaliningrado sritį pas rusus  biggrin.gif tongue.gif 

Ingrida - prašom nuomonę apie prezidento rinkimus !!!!
Varažyju:
Tavo MB už Igna.
Vaikai už Ingridą ?


Ne,neseniai,kaip ir jus,kas 4 metai pastu ambasadoj.Siemet ne,nebalsuosiu.
Yra reitingavimas,bet jis man nepriimtinas,as renku asmeni ,o ne partija.
Atsakyti
Labos,
o mane tuose sąrašiniuose partijų rinkimuose daugiausiai piktina "paveldimos" vietos. maldeikiukas, mazuronis, pavilionis.........
Ignas, rodosi patikimiausiu, bet kai pradedi narstyti kada jis išlindo, kokiomis aplinkybėmis-man darosi labai įdomu kas už jo pasislėpę?
Atsakyti
Tai kam tam išrinktajam visų norus patenkinti ?
Vieni nori vienų dalykų - kiti kitų .

Pensininkai didesnių pensijų .
Verslininkai - mažesnių mokesčių .
Valdininkai didesnių algų ir daugiau įgaliojimų ...
Pašalpinai - pašalpų ir tt.

Mano pvz reikalavimas būtų , kad tik tie kas dirba ir moka mokesčius bei turi NT Lietuvoj galėtų balsuoti. Visi kiti ne.

Ponas Kasčiūnas bent biški tuos bulbas Vilniuje gal pravaikys. Nes panašu , kad mūsų Narva bus Vilnius . Jums nebaisu ? Man baisu .


Atsakyti

Amadėja, mano šeimos gydytoja tikrai kieta. Ji rekomenduoja tokiais atvejais Viscoflu. 

Atsakyti

Duaisa, su tais miškaisvisa ko taip pat yra. Yra žievėgraužis tipografas ir yra kam nepažeisti medžiai labai "maišosi", teisingiau labai kvepia pinigais. Verkiai labai gražiai atskleidė, kas vyksta. Kai pasidomima atskirais atvejais, kai jau tiesiog supranti, kad negali niekaip taip būti, kaip deklaruojama, nesislepiama už eglių, pasirodo ir leidimai išduodami ne plynam kirtimai arba tiesiog negali būti ten išduodami. Yra reikalų. 

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 03 28, 13:17)
Labos,
o mane tuose sąrašiniuose partijų rinkimuose daugiausiai piktina "paveldimos" vietos. maldeikiukas, mazuronis, pavilionis.........
Ignas, rodosi patikimiausiu, bet kai pradedi narstyti kada jis išlindo, kokiomis aplinkybėmis-man darosi labai įdomu kas už jo pasislėpę?


Žmonės paveldi cielas partijas smile.gif O čia taigi menki postai ...

Konservatoriai labai daug verslo "išdūrė". Gal paieškose kuo pakeisti ?
Visi turi užnugarį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 kovo 2024 - 13:58
Bijau ir rašyti,už ką ruošiuosi balsuoti.Kam pasakau,visi sukioja pirštą,vaikai irgi.Aš už Žemaitaitį,man jis kaip žmogus patinka. ax.gif Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif Vat už tai įdomu buvo sužinoti kitų nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 13:33)
<p>Duaisa, su tais miškaisvisa ko taip pat yra. Yra žievėgraužis tipografas ir yra kam nepažeisti medžiai labai "maišosi", teisingiau labai kvepia pinigais. Verkiai labai gražiai atskleidė, kas vyksta. Kai pasidomima atskirais atvejais, kai jau tiesiog supranti, kad negali niekaip taip būti, kaip deklaruojama, nesislepiama už eglių, pasirodo ir leidimai išduodami ne plynam kirtimai arba tiesiog negali būti ten išduodami. Yra reikalų. </p>


Pou , o kuri sritis švari ?

Visą aplinkosaugos ministeriją galima padegti . Daug bus besidžiaugiančių.
Kirtimo bilietą išduoda jinai .



Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 03 28, 13:36)
Bijau ir rašyti,už ką ruošiuosi balsuoti.Kam pasakau,visi sukioja pirštą,vaikai irgi.Aš už Žemaitaitį,man jis kaip žmogus patinka. ax.gif Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif Vat už tai įdomu buvo sužinoti kitų nuomones.


Tavo nuomonė yra Tavo , ji ne prastesnė už kitų 4u.gif wub.gif
Gražus vyras, pakalbėti moka biggrin.gif
Ps man gražus vyras prasideda nuo 180 ūgio biggrin.gif
Atsakyti

Amadėja, agentūra VBS (viena boba sakė) tikrai nėra ta, kuria labai galima pasitikėti. Purvas pilamas ne tik ant jo, kažkiek ant visų kandidatų. Bet prašau nurodyk kokį jo nusikaltimą, nuodėmę, ar dar kažką tokio, kad I. Vėgele nebūtų galima pasitikėt 4u.gifKokios jo tikros pažiūros, jei jis taip meistriškai, anot tavęs, deklaruoja priešingai?


4u.gif4u.gif


O kuo geras kasčiūnas? Ką gero jis nuveikė? Tai ir pastatė tokį, kuris palaiko tų sprendėjų liniją.

O geriau tie, kurie jau pridirbę, negu tas, kuris nieko nepridirbo? Geriau blogi nuopelnai, negu jokių?

drinks_cheers.gif

Luety drinks_cheers.gif

Iš tikrųjų, tai žiauriai suskaldė žmones per tuos 4 metus. Vogė visada, bet taip akiplėšiškai ir nebaudžamai tik prie šito prezidento ir seimo rankų kilnotojų vyksta... Kažkada net už suvalgytą kotletą iš pareigų išlėkė ministras ax.gif

Šiaip tai jo, apie rinkimus geriau nešnekėt, bet kad jau Ingrida paklausė ir kelios atsakė, tai manau , kad visi gali atsakyt 4u.gif

Aie politiką galima diskutuoti ir civilizuotai.

Iš esmės nėr ok rink, nes neprisidirbo, bet veikia šitas arkliukas ir labai netgi sėkmingai. 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 03 28, 13:36)
Bijau ir rašyti,už ką ruošiuosi balsuoti.Kam pasakau,visi sukioja pirštą,vaikai irgi.Aš už Žemaitaitį,man jis kaip žmogus patinka. ax.gif Čia tik mano nuomonė. mirksiukas.gif Vat už tai įdomu buvo sužinoti kitų nuomones.

Kad jis tik virš 13 tūkst. elektroninių parašų surinko, bet su popieriniais turėtų sudaryt.
Prie ko čia tas piršto sukiojimas? Šiaip tai šiais laikais mes visokie tokie baisiai tolerantiški visokiems žmonėms ir jų nuomonėms, bet priimt kitokios nuomonės nemokam. Aš tai ne šiuolaikinė, bet ir tai mokausi. Nesukioju piršto, kai mama sako balsuosianti už šimonytę ar nausėdą biggrin.gif
Tik pagalvojau - kažin, ar logiška balsuoti už tą, kuriam į antrą turą praeiti greičiausiai nėra šansų.
Atsakyti