Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou , o kuri sritis švari ?

Visą aplinkosaugos ministeriją galima padegti . Daug bus besidžiaugiančių.
Kirtimo bilietą išduoda jinai .


Nu ne, ne ji.

ALIS tvarkytojai yra leidimus išduodančios institucijos (Aplinkos apsaugos agentūra, Lietuvos geologijos tarnyba ir Valstybinė miškų tarnyba) ir leidimų galiojimo sąlygų kontrolę ir priežiūrą vykdančios institucijos (Aplinkos apsaugos departamentas ir Žuvininkystės tarnyba).

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 03 28, 11:17)
Labos,
o mane tuose sąrašiniuose partijų rinkimuose daugiausiai piktina "paveldimos" vietos. maldeikiukas, mazuronis, pavilionis.........
Ignas, rodosi patikimiausiu, bet kai pradedi narstyti kada jis išlindo, kokiomis aplinkybėmis-man darosi labai įdomu kas už jo pasislėpę?


Pritariu 100%

QUOTE(Dusia37 @ 2024 03 28, 11:28)
Tai kam tam  išrinktajam visų norus patenkinti ? 
Vieni nori vienų dalykų - kiti kitų .

Pensininkai didesnių pensijų .
Verslininkai - mažesnių mokesčių .
Valdininkai didesnių algų  ir daugiau įgaliojimų ...
Pašalpinai - pašalpų ir tt.

Mano pvz reikalavimas būtų , kad tik tie kas dirba ir moka mokesčius bei turi NT Lietuvoj galėtų balsuoti. Visi kiti ne.

Ponas Kasčiūnas bent biški tuos bulbas Vilniuje gal pravaikys. Nes panašu , kad mūsų Narva bus Vilnius . Jums nebaisu ? Man baisu .



Vat niekada nebalsuoju uz tuos,kurie savo programose raso tokias nesamones,kad padidins pensijas,atlyginimus.Man tokie nepatikimi.
Bet Kasciunas man baisu ir pagalvot,bet tavo nuomone yra tavo.
https://youtu.be/DoS...V6MBHgXdvmBSWjV

Man patinka numerologai. bigsmile.gif bigsmile.gif
Ar skaitet Vaitkaus nespausdinama programa?programa tikrai puiki,todel perskaicius supratau,kodel valdantieji taip bijo ,kad Vaitkus nebutu isrinktas.
Kavasucitrina,tie elektroniniai parasu rinkimai,tikrai buvo neskaidrus.Nekreipk i juos demesio,svarbu,kad butu surinke pretendentai 20Kparasu,o paskui jau bus matyt,ka jie parodys.
Nepatinka,kad nera demokratijos,bet kas manes klauso.Kodel neleist visiems pasisakyt Lietuvos televizoriaus eteryje,kodel yra vieni grudami i ta eteri,o kitiems uztrenkiamos durys.Taip formuojama palankus kandidatas,o nepalankus ismetamas is zaidimo,net nepradejes,kad neduok die neisrinktu.Demokratija suteikia teisie visiems patiems sau nusprest,ka as rinksiu,tai yra spaudos laisve,apsisprendimo laisve.Ar ne uz tai mes kovojom sausio 13?Dabar bijoma kazko,kas pakeis kitu zmoniu nuomone.Absurdo teatras.
Kodel,Dusia,Lietuvoj gimes ir auges,bet gyvenantis kitur jau nera lietuvis?Kodel gyvenantis Pabradej yra lietuvis,turintis teisie balsuot pagal tave,o lietuvis ,gyvenantis uzsienyje,jau nera lietuvis.Kitur gyvenantys lietuviai,oi kaip padeda savo seimos nariams,likusiems seniems tevams ,remdami juos pinigais,o tie paremimai vienu ar kitu budu vistiek ateina i LT biudzeta.Todel tas mokesciu mokejimas yra realiatyvi salyga.O kokius mokescius moka lietuvis,gyvenantis Lietuvoj,turintis savo NT ir sedintis birzoj.Jis pg tave gali balsuot.Va taip ir griaunama demokratija.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 03 28, 14:34)
Kavasucitrina,tie elektroniniai parasu rinkimai,tikrai buvo neskaidrus.Nekreipk i juos demesio,svarbu,kad butu surinke pretendentai 20Kparasu,o paskui jau bus matyt,ka jie parodys.

Tai aš galiu ir nekreipt, bet ką tas mano nekreipimas reiškia? biggrin.gif O vis tiek reikia bendrai tų 20 tūkst. Dar kažkiek būtinai negaliojančiais pripažins.
Nesakau kategoriškai, kad jie buvo neskaidrūs, nes įrodyti negaliu. Bet kai viena per kelias valandas 30 tūkst. surenka (VBS agentūra sako, kad tai techniškai neįmanoma), kai vėliau nuolat VRK sistema lūžinėja (bet tai kokios sistemos pas mus nelūžinėja?), tai galima visko prisigalvot. Bet, manau, kažkokios kardinalios įtakos tai neturėjo - susirinko parašus tie, kas būtų ir nestriginėjančiom sistemom surinkę.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 03 28, 14:34)
Pritariu 100%
Vat niekada nebalsuoju uz tuos,kurie savo programose raso tokias nesamones,kad padidins pensijas,atlyginimus.Man tokie nepatikimi.
Bet Kasciunas man baisu ir pagalvot,bet tavo nuomone yra tavo.
https://youtu.be/DoS...V6MBHgXdvmBSWjV

Man patinka numerologai. bigsmile.gif  bigsmile.gif
Ar skaitet Vaitkaus nespausdinama programa?programa tikrai puiki,todel perskaicius supratau,kodel valdantieji taip bijo ,kad Vaitkus nebutu isrinktas.
Kavasucitrina,tie elektroniniai parasu rinkimai,tikrai buvo neskaidrus.Nekreipk i juos demesio,svarbu,kad butu surinke pretendentai 20Kparasu,o paskui jau bus matyt,ka jie parodys.
Nepatinka,kad nera demokratijos,bet kas manes klauso.Kodel neleist visiems pasisakyt Lietuvos televizoriaus eteryje,kodel yra vieni grudami i ta eteri,o kitiems uztrenkiamos durys.Taip formuojama palankus kandidatas,o nepalankus ismetamas is zaidimo,net nepradejes,kad neduok die neisrinktu.Demokratija suteikia teisie visiems patiems sau nusprest,ka as rinksiu,tai yra spaudos laisve,apsisprendimo laisve.Ar ne uz tai mes kovojom sausio 13?Dabar bijoma kazko,kas pakeis kitu zmoniu nuomone.Absurdo teatras.
Kodel,Dusia,Lietuvoj gimes ir auges,bet gyvenantis kitur jau nera lietuvis?Kodel gyvenantis Pabradej yra lietuvis,turintis teisie balsuot pagal tave,o lietuvis ,gyvenantis uzsienyje,jau nera lietuvis.Kitur gyvenantys lietuviai,oi kaip padeda savo seimos nariams,likusiems seniems tevams ,remdami juos pinigais,o tie paremimai  vienu ar kitu budu vistiek ateina i LT biudzeta.Todel tas mokesciu mokejimas yra realiatyvi salyga.O kokius mokescius moka lietuvis,gyvenantis Lietuvoj,turintis savo NT ir sedintis birzoj.Jis pg tave gali balsuot.Va taip ir griaunama demokratija.

Luety, dėl tėvų rėmimo būnant užsieny... taip paremia. O bet tačiau, pensijs moka iš mūsų dirbančių uždirbtų pinigų. Va ir neteisybė. Kodėl aš turiu uždirbti pensiją tam, kuris užauginęs vaikus išleido užsienin. Gauna paramą iš ten ir dar mano uždirbtų dalį. Kodėl? Dar ir socialines garantijas ir kompensacijas......
Tai visai neteisingas mokesčių administravimas. Kas veža, tam krauna. Kodėl, sumokėdama dideles sumas negaliu jomis pasinaudoti?
Atsakyti
Dėl Leidimų kirsti mišką išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRAS
ĮSAKYMAS
DĖL LEIDIMŲ KIRSTI MIŠKĄ IŠDAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
2010 m. gruodžio 30 d. Nr. D1-1055
Vilnius
https://www.e-tar.lt...E51708F364F/asr

Visos tarnybėlės tik funkcijas atlieka.
Kodėl Panelė Ingrida neliepė ponaičiui G sutvarkyti įstatymo ?
Galiu pasakyti nuoširdžiai , kad už ją nebalsuosiu. Nes dėl jos prižiūrimų trijų bernelių darbelių mano šeima negavo nemenkos sumos pinigų. Tuo pačiu ir Lietuvos biudžetas negavo savo pinigų , nemokėjau mokesčių.

Luety , demokratija yra demokratų primesta valdžia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tikrai ne tobula valdymo forma.
O kas sakė, kad aš teisinga ir demokratė. Gal neaiškiai išsireiškiau - Kas moka mokesčius ir turi Nekilnojamo turto Lietuvoj. Čia tokia Utopija . Man taip patiktų. Dabar. Po 10 metų kai būsiu pensininkė gal nepatiks ?
Astrologių neklausau .
Raganos, burtininkai, horoskopai , astrologai iš pelenų pakilę gyvenimo mokytojai ne man.

Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2024 03 28, 14:49)
Luety, dėl tėvų rėmimo būnant užsieny... taip paremia. O bet tačiau, pensijs moka iš mūsų dirbančių uždirbtų pinigų. Va ir neteisybė. Kodėl aš turiu uždirbti pensiją tam, kuris užauginęs vaikus išleido užsienin. Gauna paramą iš ten ir dar mano uždirbtų dalį. Kodėl? Dar ir socialines garantijas ir kompensacijas......
Tai visai neteisingas mokesčių administravimas. Kas veža, tam krauna. Kodėl, sumokėdama dideles sumas negaliu jomis pasinaudoti?

Pasirašau po kiekvienu Tavo žodžiu .
Atsakyti

Pinigų srautai iš užsienio į Lietuvą ir atvirkščiai pasikeitė. Dabar didesni srautai yra iš Lietuvos. Lietuvoje pragyvenimo lygis, darbo užmokestis labai stipriai koregavosi, tad likę čia dabar remia išvažiavusius, o ne atvirkščiai.

Dusia, aš matau ne teisės aktą, o realybę. Kad per sistemą reikia pateikti, ir kas sistemą kuruoja, kas išduoda leidimus. Verkių skandalo kontekste, ne ministerija buvo minima, o būtent tos institucijos, kurios neteisėtai išdavė leidimus.

Off topic - na tokį nestabilų žmogų kaip Vaitkus, kurį pažįstu asmeniškai, retai pamatysit. Kančia šalia būti.

Atsakyti
Nuo 30 min kalba ponas K.
https://www.youtube....nel=NeRedaguota
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 03 28, 12:49)
Luety, dėl tėvų rėmimo būnant užsieny... taip paremia. O bet tačiau, pensijs moka iš mūsų dirbančių uždirbtų pinigų. Va ir neteisybė. Kodėl aš turiu uždirbti pensiją tam, kuris užauginęs vaikus išleido užsienin. Gauna paramą iš ten ir dar mano uždirbtų dalį. Kodėl? Dar ir socialines garantijas ir kompensacijas......
Tai visai neteisingas mokesčių administravimas. Kas veža, tam krauna. Kodėl, sumokėdama dideles sumas negaliu jomis pasinaudoti?


Kai as buvau darbingo amziaus Lietuvoje ir dirbau,tada as remiau is savo uzdirbtu pinigu.O dabar atejo mano eile gaut pensija ir mane paremia dirbantys,kur as begyvenciau.Kodel as turejau uzdirbt pensija visiems tiems pensininkams.Be to as dirbau kitoje salyje ir mokejau ten mokescius,kaip or tuos 27 metus Lietuvoj.O kad as gaunu dvi pensijas,tai toks buvo mano pasirinkimas ir as nepykau ,budama darbingo amziaus,kad as kazkam moku i pensijini fonda.Tai pagal tave,tas stazas,kuris buvo mano uzdirbtas Lietuvoje jau turi but nubrauktas ir as negaliu gaut savo uztarnautos pensijos?Ar kaip cia?

QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 13:16)
<p>Pinigų srautai iš užsienio į Lietuvą ir atvirkščiai pasikeitė. Dabar didesni srautai yra iš Lietuvos. Lietuvoje pragyvenimo lygis, darbo užmokestis labai stipriai koregavosi, tad likę čia dabar remia išvažiavusius, o ne atvirkščiai.</p><p></p><p>Dusia, aš matau ne teisės aktą, o realybę. Kad per sistemą reikia pateikti, ir kas sistemą kuruoja, kas išduoda leidimus. Verkių skandalo kontekste, ne ministerija buvo minima, o būtent tos institucijos, kurios neteisėtai išdavė leidimus.</p><p></p><p>Off topic - na tokį nestabilų žmogų kaip Vaitkus, kurį pažįstu asmeniškai, retai pamatysit. Kančia šalia būti.</p>


Pou,tavo zinios tikrai netikslios,mano aplinkoj mase zmoniu siuncia i LT ir pinigus ir tases per tasiu gabentojus savo artimiesiems LT.O kiek labdaros fondu,sukurtu Uk ,padeda Lietuvoj vargstantiem.Pasidomekit placiau.Buvo laikas,kai uzsienyje gyvenanciu ir dirbanciu siunciami i LT pinigai artimiesiem,virsijo Lietuvos biudzeta.Uzmirsom?Padeda ir dar kaip padeda.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 03 28, 14:14)
Kad jis tik virš 13 tūkst. elektroninių parašų surinko, bet su popieriniais turėtų sudaryt.
Prie ko čia tas piršto sukiojimas? Šiaip tai šiais laikais mes visokie tokie baisiai tolerantiški visokiems žmonėms ir jų nuomonėms, bet priimt kitokios nuomonės nemokam. Aš tai ne šiuolaikinė, bet ir tai mokausi. Nesukioju piršto, kai mama sako balsuosianti už šimonytę ar nausėdą biggrin.gif
Tik pagalvojau - kažin, ar logiška balsuoti už tą, kuriam į antrą turą praeiti greičiausiai nėra šansų.

Na čia aš su piršto sukiojimu,perkeltine prasme.Bet niekas nepritaria man,kaip ir mb,kuris galvoja balsuoti už Tutkų.Ai dar yra laiko.Gal pasikeis kas?Bet man Žemaitaitis,toks parastas kovotojas,nepasikėlęs. ax.gif
Parsivežiau 10 miskantų iš paštomato.Labai gražiai supakuota,ant kiekvieno vazonėlio pavadinimas,ant dėžės viršuas,atsargiai stiklas,dūžta. bigsmile.gif
Atsakyti

Luety, mano žinios šiuo klausimu yra naujesnės nei Taviškės. Laikas aplankyti Tėvynę.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 15:16)
<p>Lietuvoje pragyvenimo lygis, darbo užmokestis labai stipriai koregavosi, tad likę čia dabar remia išvažiavusius, o ne atvirkščiai.</p><p></p><p>

blink.gif blink.gif blink.gif

QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 16:05)
<p>Luety, mano žinios šiuo klausimu yra naujesnės nei Taviškės. Laikas aplankyti Tėvynę.</p>

Pou, nu taip cekavna pasidarė, norėtau ir aš tas žinias atnaujint, gal galėtum pasidalinti šaltiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 14:05)
<p>Luety, mano žinios šiuo klausimu yra naujesnės nei Taviškės. Laikas aplankyti Tėvynę.</p>

Kitu saltiniu neradau googlej,tik Delfio analize,tad ja ir dalinuosi
https://www.delfi.lt...-salis-92374719
Atsakyti