Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

blink.gifblink.gifblink.gif

Pou, nu taip cekavna pasidarė, norėtau ir aš tas žinias atnaujint, gal galėtum pasidalinti šaltiniu ax.gif

Nesiknisiu, bet buvo viešai skelbta ataskaita apie pinigų srautus. Kaip ir kasmet. Anksčiau tokiomis ataskaitomis remiantis buvo padaryta išvada, kad išties, daug emigravusių piliečių netiesiogiai papildo Lietuvos biudžetą remdami savo artimuosius, dabar svertas kitoje pusėje.

Atsakyti
Man vis idomi Ate42 pamastymas.
1.pensijs moka iš mūsų dirbančių uždirbtų pinigų. Va ir neteisybė.
2.Kodėl aš turiu uždirbti pensiją tam, kuris užauginęs vaikus išleido užsienin. Gauna paramą iš ten ir dar mano uždirbtų dalį. Kodėl? Dar ir socialines garantijas ir kompensacijas......
Dar karta perskaiciau.
1 dalis,tai del pensiju.visada pensijas seniam moka dirbanti liausdis,jaunimas,taip buvo ir yra,o ar bus nezinia.Kai busi pensijoj,tau irgi mokes dirbantieji,o tu gal gyvensi kur Kanaruose senatvej,gi nieko nezinai,kaip likimas lems.
Antra dalis,kad vaikai isplaukia savo keliais is namu,tai juos remia tevai ne kazkiek.Kai kurie remia,kurie turi,bet dauguma jaunimo patys dirba ir mokosi,o issimoke dar ir paremia tuos savo tevus.O kokias dar ismokas jie gauna is Lietuvos,tai as nezinau.Ar yra tokiu ismoku,kad Lietuva moketu gyvenanciam jaunimui uzsienyje?Bent as nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 16:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73141638" data-time="1711635785"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Pou, nu taip cekavna pasidarė, norėtau ir aš tas žinias atnaujint, gal galėtum pasidalinti šaltiniu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nesiknisiu, bet buvo viešai skelbta ataskaita apie pinigų srautus. Kaip ir kasmet. Anksčiau tokiomis ataskaitomis remiantis buvo padaryta išvada, kad išties, daug emigravusių piliečių netiesiogiai papildo Lietuvos biudžetą remdami savo artimuosius, dabar svertas kitoje pusėje.</p>

Bet tai kaip keista - sėdi toj emigracijoj šelpiami artimųjų iš Lietuvos, bet va negrįžta nors tu ką. Tai grįžtų čia ir gyventų sau turtingą gyvenimą, ir artimųjų negręžtų. Logikos neįžiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 14:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73141638" data-time="1711635785"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Pou, nu taip cekavna pasidarė, norėtau ir aš tas žinias atnaujint, gal galėtum pasidalinti šaltiniu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nesiknisiu, bet buvo viešai skelbta ataskaita apie pinigų srautus. Kaip ir kasmet. Anksčiau tokiomis ataskaitomis remiantis buvo padaryta išvada, kad išties, daug emigravusių piliečių netiesiogiai papildo Lietuvos biudžetą remdami savo artimuosius, dabar svertas kitoje pusėje.</p>

Na Delfi analize rodo ka kita.Abejoju tavo teiginiu.Nebent butu iskaiciuoti pinigai ukrainieciu dirbanciu Lietuvoj ir siunciami artimiesiems i Ukraina,bet ir tai nebutu persverta,kiek uzsienyje dirbantys ir gyvenantys atsiuncia i Lietuva,ir tai tik pagal Delfi analize.

Papildyta:
Kava,ne taip paskaiciau,man reikia skaityt kelis kartus,pasirodo,smegenu veikla suletejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 28 kovo 2024 - 16:49
QUOTE(Luety @ 2024 03 28, 16:50)
Kava,ne taip paskaiciau,man reikia skaityt kelis kartus,pasirodo,smegenu veikla suletejus

Ką ne taip? Gal aš ką ne taip? unsure.gif
O apskritai, matyt, per daug man laisvo laiko šiandien. Nežiūrint, kad finansinei atskaitomybei pateikti kelios dienos likusios, o pabaigos nematyt.
Dingstu dėl visų šventos ramybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 28 kovo 2024 - 17:04
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 03 28, 15:04)
Ką ne taip? Gal aš ką ne taip? unsure.gif
O apskritai, matyt, per daug man laisvo laiko šiandien. Nežiūrint, kad finansinei atskaitomybei pateikti kelios dienos likusios, o pabaigos nematyt.
Dingstu dėl visų šventos ramybės.

Buvau ne taip parasius i tavo viena teigini,nes neteisingai ji perskaiciau,tai istryniau. biggrin.gif biggrin.gif
Einu ir as dirbt,reik pamegzt kiek.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 03 28, 15:40)
Kai as buvau darbingo amziaus Lietuvoje ir dirbau,tada as remiau is savo uzdirbtu pinigu.O dabar atejo mano eile gaut pensija ir mane paremia dirbantys,kur as begyvenciau.Kodel as turejau uzdirbt pensija visiems tiems pensininkams.Be to as dirbau kitoje salyje ir mokejau ten mokescius,kaip or tuos 27 metus Lietuvoj.O kad as gaunu dvi pensijas,tai toks buvo mano pasirinkimas ir as nepykau ,budama darbingo amziaus,kad as kazkam moku i pensijini fonda.Tai pagal tave,tas stazas,kuris buvo mano uzdirbtas Lietuvoje jau turi but nubrauktas ir as negaliu gaut savo uztarnautos pensijos?Ar kaip cia?
Pou,tavo zinios tikrai netikslios,mano aplinkoj mase zmoniu siuncia i LT ir pinigus ir tases per tasiu gabentojus savo artimiesiems LT.O kiek labdaros fondu,sukurtu Uk ,padeda Lietuvoj vargstantiem.Pasidomekit placiau.Buvo laikas,kai uzsienyje  gyvenanciu ir dirbanciu siunciami i LT pinigai artimiesiem,virsijo Lietuvos biudzeta.Uzmirsom?Padeda ir dar kaip padeda.

Luety, neteisingai mane supratai.
Atsakyti

Bet tai kaip keista - sėdi toj emigracijoj šelpiami artimųjų iš Lietuvos, bet va negrįžta nors tu ką. Tai grįžtų čia ir gyventų sau turtingą gyvenimą, ir artimųjų negręžtų. Logikos neįžiūriu.

Aš tai įžiūriu. Visokių yra istorijų ir jau dažnai ne pirma karta gyvena užsienyje. Nebūtinai visiems sekasi, bet jau būna susikūrę gyvenimą. Dar kita dalis yra studentų. Na ir tie patys ukrainiečiai, kiti trečiųjų šalių piliečiai. Yra ir ES valstybių narių piliečiai, kurie dirba čia, užima tikrai aukštus postus, o šeimos likusios gimtinėje.

Nėra jau juoda bedarbystė čia, ir tikrai ne pačios mažiausios algos ES.

Galų gale, vis mažiau išvažiuoja dirbti į užsienį dėl to, kad reikia čia šeimą išlaikyti. Dažnai išvažiuoja, dirba, nes nori save realizuoti, bet ne todėl, kad reikia į Lietuvą artimiesiems siųsti pinigus.

Luety, siunti pinigus į Lietuvą? 

Atsakyti

Gleivine turi buti dregna,druska dziovina.Visi tie drusku reikalai tik pora kartu prasiplaut ,ne daugiau. Susidaro uzdaras ratas ,kuo daugiau plauni ir purski ,tuo blogiau.
Šitą dar naudoju. Labai man jis patinka

 

https://camelia.lt/m....html?gclsrc=ds

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 28 kovo 2024 - 19:26

Demokratinej valstybej,asmuo isrinktas i valdymo institucijas,surenka savo rinkejus ir jiems atsiskaito,o jei tas isrinktasis nukrypsta nuo savo rinkimines programos,jis privalo atsistatydint.Taip veikia demokratija.
O kaip tu atsiskaitysi liaudziai,jeitu isrinktas pagal partijos reitingavimus,ne su savo programa,o partijos.Todel,kai nera atsiskaitomumo rinkejams,gaunasi,kaip gaunasi.
Papildyta:

Ne,neseniai,kaip ir jus,kas 4 metai pastu ambasadoj.Siemet ne,nebalsuosiu.
Yra reitingavimas,bet jis man nepriimtinas,as renku asmeni ,o ne partija.

Ir kur būtent taip vyksta? Kurioj šaly?

Atsakyti

Amadėja, mano šeimos gydytoja tikrai kieta. Ji rekomenduoja tokiais atvejais Viscoflu. 

Ačiū. Aš pati "žalia" šioj srity...nes nėr tekę niekad gyvenime susidurt. 

Aš pastebėjau, kad ligoninių lorai visada už tą nosies plovimą, o poliklinikų kaip kurie...

Ką išsiaiškinau, tai, kad mano atveju man skystint tų gleivių nėr prasmės, nes man ne sloga. Su tuo otosanu išsiplauna pūliai ir iš sinuso, nes ten patenka to tirpalo (padarė gi ertmes normalias per tą operaciją). 

Matysiu, manau bus ok :)  ryte jau nieko neišsiplovė.

Atsakyti

Bijau ir rašyti,už ką ruošiuosi balsuoti.Kam pasakau,visi sukioja pirštą,vaikai irgi.Aš už Žemaitaitį,man jis kaip žmogus patinka. ax.gifČia tik mano nuomonė. mirksiukas.gifVat už tai įdomu buvo sužinoti kitų nuomones.

Man tai itin nepatinka kas už jo stovi.....

Atsakyti