Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ir aš netikiu kad lietuviai daugiau išsiunčia pinigų giminaičiams į užsienį, negu patys gauna. Labdaros į karą nebent siunčia, jau tikrai ne giminėms šiaip sau. Aišku, yra kas turi studijuojančius vaikus užsienyje, bet nemanau kad čia toks jau masinis reiškinys 

Atsakyti

Koks fainas oras pajūry  :wub:  tuoj aisim antro rytinio pasivaikščiojimo )) pirmą dar tamsu buvo, daba jau saulytė lenda. Pusryčius tik nuo devynių duos, dar porą valandų galėsim pazyliot.

Kaip sutvarkyta Palanga  :wub:  ir žmonių kol kas mažai.

Mes tai Vilniuj šiandien, į studijų parodą atvažiavom su vaiku 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Anidanda, nepritarsiu. Kas čia gauna minimalią, tikėtina, kad tokią gaus ir užsienyje. Kas čia gauna geresnę, turi aukštesnį išsilavinimą - tikėtina, kad tokį darbą dirbs ir už sienos.

Tiesą pasakius, aš buvau taip pat nustebusi, kai per žinias sakė šią žinią, bet pagalvojus - logiška.

Dėl minimalios algos - mes esam tikrai ne uodegoje, o solidžiam vidury. 

Pinigų srautai lyginami fizinių asmenų, o ne organizacijų.

Atsakyti

Ingrida, kaip tavo koja?

Atsakyti

Anidanda, nepritarsiu. Kas čia gauna minimalią, tikėtina, kad tokią gaus ir užsienyje. Kas čia gauna geresnę, turi aukštesnį išsilavinimą - tikėtina, kad tokį darbą dirbs ir už sienos. Tiesą pasakius, aš buvau taip pat nustebusi, kai per žinias sakė šią žinią, bet pagalvojus - logiška. Dėl minimalios algos - mes esam tikrai ne uodegoje, o solidžiam vidury.  Pinigų srautai lyginami fizinių asmenų, o ne organizacijų.
Aš netikiu tais melais per žinias. Jokiam mes ne vidury. Algomis į rankas esam kokie treti nuo galo 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 29 kovo 2024 - 09:01
QUOTE(Pou @ 2024 03 29, 08:58)
<p>Ingrida, kaip tavo koja?</p>

Ačiū Pou,puikiai.Vakar vakare lygtais patino jautėsi,bet lankstosi jau į visas puses.Gyvensime.
Kaip gera,kai niekur nereikia skubėti.Iš vakaro neužmigau,tai ryte miegi kiek norisi. mirksiukas.gif
Atsakyti

Mes tai Vilniuj šiandien, į studijų parodą atvažiavom su vaiku 

Vakar maniškis su mokykla buvo.

Atsakyti

Anidanda, nepritarsiu. Kas čia gauna minimalią, tikėtina, kad tokią gaus ir užsienyje. Kas čia gauna geresnę, turi aukštesnį išsilavinimą - tikėtina, kad tokį darbą dirbs ir už sienos.

Tiesą pasakius, aš buvau taip pat nustebusi, kai per žinias sakė šią žinią, bet pagalvojus - logiška.

Dėl minimalios algos - mes esam tikrai ne uodegoje, o solidžiam vidury. 

Pinigų srautai lyginami fizinių asmenų, o ne organizacijų.

Klausimas ar ne dėl pakeistos sistemos, nes ar ne.popierines algas skaičiuoja ten 🤔

Atsakyti

Aš netikiu tais melais per žinias. Jokiam mes ne vidury. Algomis į rankas esam kokie treti nuo galo 

Tiek, kad, jei "imti" realias žmonių pajamas, ne tik algas, tai gal ir atsidurtume tam vidury, nes turim vėl šešėlio iki kaklo. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 03 28, 22:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="žollia" data-cid="73141709" data-time="1711651940"><div><p>Negrįžta, nes nėr čia ko grįžt, kol šalis yra naikinama ..
</p></div></blockquote><p>O kas turėtų tą šalį gelbėt nuo naikinimo, jei visi tepa slides ir grįžt nėr ko? Užtat ir balsuot nėr už ką..</p><p></p>

Nežinau, Saintlina, kas turėtų gelbėt... unsure.gif Mes patys kažkaip... Bet kad Valstybė išvaginėjama, tai faktas... Priš buldozerį sunku šokinėt. Bet daugelis net nesupranta, kad naikinama... Lietuva vistik buvo žemės ūkio kraštas, kažkokių kitų resursų ne prūdais. O smulkiuosius žemdirbius jau baigia nusijot visai. . Net didesni ūkiai jau pasiduoda ... Provincijoje darbų nėra. Nežinau, kur Amadėja tuos darbus laukiančius mato ? Vilnius ir Kaunas dar ne visa Lietuva.
Anidanda, drinks_cheers.gif , jokiam mes ne viduryje su tom algom.
Atsakyti
Pou, nu prie ko čia tas minimalkės dydis? Esmė, ką tu už ją gali nupirkt. Jei tu pasidairytum ne tik po Kauną, Vilnių, Klaipėdą, o po provinciją, pamatytum, kokiais automobiliais žmonės važinėja, kokiose seniai remonto reikalaujančiose trobelėse gyvena, ką perka prekybos centruose, tai pamatytum ir kitą Lietuvos pusę. Ar čia sakai iš skūpumo 20 metų senumo opeliu važinėja?
Ir tik nereikia apie aukštesnį išsilavinimą ir geresnę algą. Tai įmanoma didmiesčiuose pakankamai jauniems žmonėms. Na, o kitur labai dažnai, o ypač priešpensinio amžiaus žmogus gali susikišti į vieną vietą tuos savo išsilavinimus.
Atsakyti