Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tu labai ilgai jau sergi ,reikia arba vaziuot i turkija ilgesniam laikui arba eit pas tikra gydytoja. Ir nebeplauk tos nosies ,pasigailek saves.Reikia ,kad ten tinkama mikroflora uzsiveistu.Kuo daugiau ir ilgiau plauni,tuo labiau gleivine uzburksta ir sekreta skiria . Ir zmones, jums reikia kad uzrasas - ieskokit alternatyvaus gydymo - ugnimi danguje uzsidegtu. Nuvaziuosi i turkija,ten bet kuriam viesbuty pasakysi sciatica pain,tikrai rekomenduos proceduras.
Kad sloga baisi, žalia beveik, po nakties pridžiūsta ta nosis, prasiplovus bent kiek geriau... nžn kaip neplaut net 😁

 

Tiesa, radau probiotikus, bet burnai. Pastilių pavidalu. Nosiai nieko nėra...arba nerandu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 29 balandžio 2024 - 14:35
Anidanda,kaip mylimiausias,jau po proceduros?
Amadeja,o jeigu tu pasiemus vatos pagaliuka,suvilgius vandeny ar kokiam kt.skysti,issiplautum tuos pridziuvimus,tai gal ta reikiama flora greiciau uzaugtu?
Ciumodanai beveik tvarkoj,liko tik smulkmenos,kuriu dar reiks.
Itariu,kad gryzo mano astma.Toks didelis oro trukumas,sunku net judet.Atsiminiau,kad turiu dar likusio Salbutamolio purakalo is Ispanijos,ipurskiau dvi dozes,akyse sviesiau pasidare.Dar viena liga plius.Ner ko noret po tokios dregnos ziemos ir baisaus pavasario,o ir "manos2is dabgaus dar kiek paskleidzia.
Atsakyti

Anidanda,kaip mylimiausias,jau po proceduros?
Amadeja,o jeigu tu pasiemus vatos pagaliuka,suvilgius vandeny ar kokiam kt.skysti,issiplautum tuos pridziuvimus,tai gal ta reikiama flora greiciau uzaugtu?
Ciumodanai beveik tvarkoj,liko tik smulkmenos,kuriu dar reiks.
Itariu,kad gryzo mano astma.Toks didelis oro trukumas,sunku net judet.Atsiminiau,kad turiu dar likusio Salbutamolio purakalo is Ispanijos,ipurskiau dvi dozes,akyse sviesiau pasidare.Dar viena liga plius.Ner ko noret po tokios dregnos ziemos ir baisaus pavasario,o ir "manos2is dabgaus dar kiek paskleidzia.

Luety, tik dabar? Keli variantai gali: stresas dėl kelionės, kitas variantas - gal kas žydi, kam alergiška, trečias - pažįstu nemažai žmonių, kuriems po persirgti kovido paaštrėjo autoimuninės ligos. Na ir dar yra galimų variantų.

Atsakyti
luety ,tau panikos priepuolis.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 04 29, 15:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73146239" data-time="1714398881"><div><p>Anidanda,kaip mylimiausias,jau po proceduros?
Amadeja,o jeigu tu pasiemus vatos pagaliuka,suvilgius vandeny ar kokiam kt.skysti,issiplautum tuos pridziuvimus,tai gal ta reikiama flora greiciau uzaugtu?
Ciumodanai beveik tvarkoj,liko tik smulkmenos,kuriu dar reiks.
Itariu,kad gryzo mano astma.Toks didelis oro trukumas,sunku net judet.Atsiminiau,kad turiu dar likusio Salbutamolio purakalo is Ispanijos,ipurskiau dvi dozes,akyse sviesiau pasidare.Dar viena liga plius.Ner ko noret po tokios dregnos ziemos ir baisaus pavasario,o ir "manos2is dabgaus dar kiek paskleidzia.</p></div></blockquote><p>Luety, tik dabar? Keli variantai gali: stresas dėl kelionės, kitas variantas - gal kas žydi, kam alergiška, trečias - pažįstu nemažai žmonių, kuriems po persirgti kovido paaštrėjo autoimuninės ligos. Na ir dar yra galimų variantų.</p>


Nezinau kas,esu turejus astma Lietuvoje,nuo salcio ir dirbant geliu parduotuveje,nuo zalumynu kvapu .Kai pasalinau siuos veiksnius,astma dingo.Dar gali but nuo priaugto svorio, esu vel sustorejus ir nebeturiu jegu lieknet.O gal vienadienis reiskinys? Matysiu,kai nuvyksim i Ispanija,bet tikiu,kad viskas bus gerai .

Alta,gal ne,gana gerai jauciuosi,nestresuoju visai.Esu rami,net juokauju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 29 balandžio 2024 - 16:56

Anidanda,kaip mylimiausias,jau po proceduros?
Amadeja,o jeigu tu pasiemus vatos pagaliuka,suvilgius vandeny ar kokiam kt.skysti,issiplautum tuos pridziuvimus,tai gal ta reikiama flora greiciau uzaugtu?
Ciumodanai beveik tvarkoj,liko tik smulkmenos,kuriu dar reiks.
Itariu,kad gryzo mano astma.Toks didelis oro trukumas,sunku net judet.Atsiminiau,kad turiu dar likusio Salbutamolio purakalo is Ispanijos,ipurskiau dvi dozes,akyse sviesiau pasidare.Dar viena liga plius.Ner ko noret po tokios dregnos ziemos ir baisaus pavasario,o ir "manos2is dabgaus dar kiek paskleidzia.

Rytoj darys. Šiandien visokius tyrimus daro

Atsakyti

Sėkmės rytoj🌷

Atsakyti

Tas laukimas...😶

Atsakyti
Labas rytas visoms.
Kol kas bent trumpam užbėgau pasilabinti. Nepamiršau jūsų, pasiilgau, apie visas vis mintį užmetu, geru žodžiu paminiu, kiekvienai po ❤ siunčiu.
Nebeskaitau temos, nerandu tam laiko, tai nežinau kuo gyvenat... Bet visada jums jaučiu šiltus jausmus.

Mano gyvenimo "lego" kažkas dėlioja ten iš aukščiau. Kaskart vis gyvenu kitaip, visaip, NE TAIP arba TAIP.
Kurią nors dieną bandysiu atidžiau jus paskaityt, kad susipažint, po to gal kažkiek išeis ir apie save, nes, žiūriu, sunkiai čia gaunasi ir trumpą tekstą parašyt, stringa visa rašliava.
Būkit sveikos, būkit laimingos, nuotaikos ir gražaus pavasario jums, mano mielos mergičkos ❤
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Ex :wub: , kaip tik vis mintyse tave nešiojausi keletą dienų. Parašyk vis, atrask ir mums minutę.

Prieš porą dienų rašiausi su ponia Lylia, galvoju, gal pamažu bitės ir čia susirinktų. Tokia miela ir smagi kompanija mūsų buvo. Visos tik papildytų temą savimi.

Luety, šiandien pajudat?

Anidanda, laikykis :4u: 

Visoms geros, geros dienos  :4u: Atvėriau langą, alyvos su savo aromatu tiesiog užburia. Didžiausias krūmas baltų pražydo.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 04 29, 17:55)
Nezinau kas,esu turejus astma Lietuvoje,nuo salcio ir dirbant geliu parduotuveje,nuo zalumynu kvapu .Kai pasalinau siuos veiksnius,astma dingo.Dar gali but nuo priaugto svorio, esu vel sustorejus ir nebeturiu jegu lieknet.O gal vienadienis reiskinys? Matysiu,kai nuvyksim i Ispanija,bet tikiu,kad viskas bus gerai .

Alta,gal ne,gana gerai jauciuosi,nestresuoju visai.Esu rami,net juokauju...

Tipiska.Neigimas.Luety ,tas oro trukumas yra tavo kuno reakcija,atskirai nuo tavo proto. biggrin.gif
Jus galit manim netiket ,baisiai cia.
Pou ,o tu dabar kai sernu turi ,tai iskart apie uki ir bites galvoji biggrin.gif
Atsakyti

AA, nu tai aišku, kad jau visiškas biodinaminis ūkis būtų :) Bičių netrūksta nei gyvenime, nei sode :)

Ten tam sode visokios gyvasties yr, su visais dalintis reik. Tik kad tie šernai biskį pasišiukšlino. Ryt važiuosim dar tvarkyt ir tai nespėsim visko padaryt,- akys nori pabaigt, o nugara žviegia, kad ni ni ni. Vienintelis geras dalykas, kad į daržą neįsisuko ir gėlynų neišarė ar apie medelius, nes aplink juos jau sutvarkyta buvo - gal ten tvarkydami išrinko ir lervas. Šiltnamy tai 5 radom, kai pomidorus sodinom.

Atsakyti