Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ex,pasiilgome. ax.gif
Vieną dėžę išpikavau patogoniių verbenų,dar dvi reikia.Gal spės užaugti,po pietų atvažiuoja trys merginos į namuką,kad nesimajakinti užsiimsime pikavimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 balandžio 2024 - 08:10

Ex kaip pavasarinis vėjas įskriejo ir vėl dingo, pažadėjusi sugrįžti. Kažkada :) 

Alyvos pas mus dar nežydi, bet jau tuoj tuoj. 

O pagal gismeteo kitą savaitę jau galima ruoštis ir šalnoms )) seniai nebuvo ))

Atsakyti

Logiška, kad kitą savaitę šalnos, obelys žydės. Reti metai, kad nebūna. Iki alyvų žydėjimo mano kaime toli.

Luety, :4u: 

Atsakyti

Po langais tai baltos alyvos žydi visiškai pilnai, violetinės tar ne, jos vėlyvesnės. Kiek toliau šviesiai alyvinės spalvos - tos taip pat jau žydi. Man labai skaniai kvepia. Sode niekaip neįsikabina - tokia nusmurgtelėjus alyva, jazminas visai pavargęs, dar sumažėjęs nuo to laiko, kaip prieš trejetą metų pasodinom.

Atsakyti

Po langais tai baltos alyvos žydi visiškai pilnai, violetinės tar ne, jos vėlyvesnės. Kiek toliau šviesiai alyvinės spalvos - tos taip pat jau žydi. Man labai skaniai kvepia. Sode niekaip neįsikabina - tokia nusmurgtelėjus alyva, jazminas visai pavargęs, dar sumažėjęs nuo to laiko, kaip prieš trejetą metų pasodinom.

alyvos, jazminai man irgi nuostabiai kvepia. Kaime turim didelį jazminų krūmą po mano langu, dar nuo senelių laikų jis ten. Galėčiau gyvent prie to lango niekur neišeidama kol tas krūmas žydi )) bet mamikė jau ir tą krūmą grasinasi išgyvendint, kažkuo trukdo. Sakiau - tik pabandyk, nevažiuosiu kaiman daugiau. 

Alyvų irgi visokių yra, į jų vietą mergelė kėsinasi kažkokį gargarą statyt. Bet pas aną planų daug, tik rankos neprieina, tai kol kas tylu. 

Atsakyti

Priedas  886e14eb-7ce9-4d86-bc47-61d33edfb1df.jpg   426,1KB   2 Parsiųsta kartų

Pas mano Močiutę taip pat buvo jazminų ir alyvų krūmai rankomis neapimami, aplipę žiedais. Kaune pastebėjau, kad jazminus mėgsta juodieji amarai - kaime nebuvo tokio finto.

 

Man visi tie kvepiantys yra kažkas tokio, iš vaikystės. Iš kvepiančių tik lelijos ir hiacintai (bet ji ir ne vaikystės gėlė) nepatinka. Pas Močiutę ir lelijos nekvapios buvo, plytų spalvos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 30 balandžio 2024 - 11:04

Tikiuosi, puslapio neištampė - kompe neištampytas.

Atsakyti
Aš savo kaime iš alyvų ( senovinių) kaip gyvatvorę, juosta nuo kelio susodinau . Dar nedidelės, bet kai suaugs bus gražu. Šiaip tai neišnaikinamas augalas. Vienoj vietoj 12 metų naikinu , atželia ir tiek.
Ką noriu pasisodinti , bet vis rankos neprieina tai putiną "gulbiną", tą dideliais žiedais. Gražu jie man.
Jazminas jau mane praaugo , nėra greitai augantis krūmas.
Dingo Luety ir Muka.
Tikiuosi viskas gerai ?



Atsakyti

Tikiuosi, puslapio neištampė - kompe neištampytas.

pas mane neištampytas. Gražuu.. rodos, net pas mane kvapas pasklido  :wub: 

Aha, pas mano babą daržely irgi tokios pačios lelijos buvo :) ir dabar ten pat tebeauga.

Atsakyti

Dingo Luety ir Muka.

Luety gal jau išvyko? 

Atsakyti

Vat ir aš galvoju, kad ji ar ne šiandien jau skristi turėjo, vakar lagaminus dėjosi. O Mukutė taip pat "ant atostogų", jei neklystu, ar ne?

Kai toks oras, gal ir nesinori prie kompo ar telefono spingsėt.

Atsakyti
Kažkaip susimaišiau , galvojau kad gegužės 1 anksti ryte Luety išskrenda ...
Atsakyti