Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas iš ryto :)

Gyva Muka spėjo pailsėti ir vėl pavargti.  :lol: Na kitaip nebus. Vieną supratau, noriu dirbti iš namų, man labai fain kaip nereikia važinėti darban, atsikėlei pasidarei darbukus ir vėl gali kuistis darže, o čia važiuoji, dirbi ne tik buhaltere ir t.t. Ačiū Dusia pomidorų užteks kiek liko, išmečiau dvi dėžutes, kiti išsigandę nupiepę, išboginau į šiltnamį, paskui vėl traukiau iš šiltnamio nes seną mulčą vežiau ant bulbų, paskui vėl atgal į šiltnamį nu žodž kaip katė su pūslę  :mad2: Dvi dienas karpiau rožyną, nuostolio gal 4 -6 rožės ir iš senelių :( gaila, beeet arsinaujinsiu :) Kvietkos jau vazonose ir terasoje, dar kelių smilginių trūksta kompozicijai, lėksiu iki turgelio :) Darža MB jau sukultivavo ir mane vadino prokurore, klausiu o kodėl, o jis na "sodinai" vakar bulbas ir čipolinus  :lol:  :lol:  :lol: Tiesa šeštadienį priimajame pralaukėme 4 val. MB ausies uždegimas po baseinų, išrašė akių lašų antibiotikų, jo jo nesuklydau akių o ne ausų, ir ką padeda  :rolleyes: . Tai tiek pas mane naujienų :)

Ligoniam  :4u: Luety gerų atostogų  :P 

Atsakyti

Muka, oho kiek naujienu, sukies kaip bitė :)

Patvirtinu, kad jie naudojami ausims (mes juos vadinam sensoriniais). Nes gryn ausims, kurie skirti, kartais būna sudėtiniai su tokiomis veikliosiomis, kurių negalima prie perforavusio ausies būgnelio (trūkęs ar žaizdelė, kai būna). Tai saugiau naudoti, kurie yra mono preparatais, kurie tinkami įvairiams atvejais.

Atsakyti

Atsimenu vaikystėj buvo kažkokie lašai, ant bonkutes parašyta "ušnye glaznye kapli" 😁

Atsakyti

Labas rytas,

vakar darbinga diena buvo. 

Kaimynė atidavė bordo bijūną, aišku ne laiku, aišku nuvyto persodintas, bet bus viskas gerai :) Naikina ji savo gėlyną, sakė, vėliau dar gal tulpių duos, kaip peržydės. Dar gavau auskarėlio mažyti flianciuką.

Šiltnamis užsodintas, bus kaip bus. Pas mus iš vidaus šiltnamis metras dar apšaudytas papildomai plėvele - taip kasmet darau. Iki šiol neblogai šalnas pernešė. 

Obelys žydėt pradeda, vyšniukė ir kriaušė apsipylusi žiedais. Slyva ir ta du žiedelius išstenėjo. Niekaip neįsitaisė slyva, sodinta prieš 7 metus. Tai amarai, tai stirnos. Bet išleido tokią gražią atžaliukę prieš porą metų, - ši gerai jaučiasi, gražiai išsišakojo. Kad tos stirnos tik nenurytų šakučių...

Kitą savaitgalį didžioji sėja, sodinimas darže laukia.

Šis savaitgalis Mamoms ir a. a. Močiutėms skirtas.

Nenušals šiltnamy. Tiesiog padėk vandens talpų. 

Atsakyti

Paskambino. Nu lieva man lokacija... nžn. Kolkas nuo šiand.mankštos poliklinikoj 5 kartai vonioj ir 5 individualios salėj, tai porą sav.truks, dar namie tempimo pratimus darau. 

Tik ta nosis dar varo iš proto.

Pou, o po lazerio kada turi efektas pasijaust?

Šiand damokėjau, kad uždėtų kitoj pusėj, nes pradėjo skaudėt..

Atsakyti

Nenušals šiltnamy. Tiesiog padėk vandens talpų. 

Turiu nemažą praktiką, man nenušalo, bet yra kam nušąla. Padėtos ir talpos, padėti ir giros buteliai, kad akumuliuotų šilumą.

Paskambino. Nu lieva man lokacija... nžn. Kolkas nuo šiand.mankštos poliklinikoj 5 kartai vonioj ir 5 individualios salėj, tai porą sav.truks, dar namie tempimo pratimus darau. 

Tik ta nosis dar varo iš proto.

Pou, o po lazerio kada turi efektas pasijaust?

Šiand damokėjau, kad uždėtų kitoj pusėj, nes pradėjo skaudėt..

Aš realų pagerėjimą pajaučiu po mėnesio. Per reabilitaciją būna pablogėjimas iš pradžių, vėliau gerėja. Bet aparatų poveikis ateina vėliau, bet ilgesniam laikui. Kiekvienam individualiai.

Atsakyti
Amadeja,tau sinusitas nuo caro riuriko laiku,reiskia nieks nezino kada tau pageres.
Atsakyti

Amadeja,tau sinusitas nuo caro riuriko laiku,reiskia nieks nezino kada tau pageres.

Nuo sausio pnš.su 2 pertraukom po antibų.

Atsakyti

Turiu nemažą praktiką, man nenušalo, bet yra kam nušąla. Padėtos ir talpos, padėti ir giros buteliai, kad akumuliuotų šilumą. Aš realų pagerėjimą pajaučiu po mėnesio. Per reabilitaciją būna pablogėjimas iš pradžių, vėliau gerėja. Bet aparatų poveikis ateina vėliau, bet ilgesniam laikui. Kiekvienam individualiai.
Supratau, ačiū, nes kolkas jaučiasi, kad pablogėjo, na, kaip, pradėjo skaudėt tiek liemens srity, tiek pėdą, tiek kitą koją...bet užtat buvo bent pora momentų, kai tos nutirpusios pėdos pusės jautrumas padidėjo ko nebuvo bent 3 sav.😃

 

 

Šiaip kuo tamsesmė vandens talpa, tuo geriau veikia. Lb.gerai laistytuvai 😃

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 gegužės 2024 - 16:41
Labos,
perskaiciau ka paraset.Anidanda,kaip brangusis?
Amadeja vaziuok i Turkija,gamta gydo.
Isbandziau juros vandens temperatura,tai pasirode tokia,kaip Baltija vasara.Pradzioj bais salta,po to silciau,bet as tik braidziau,bet iki ibrendant ir kelenas gele ir pirstai ir venos,po braidymo kaip ranka ateme skausmus.Parejau nuo juros zvali.Kaista oras,vakare nurimo vejukas,tai nors nuogas eik.
Zodziu,viskas puiku kol kas.Buckiai nesirkit.
Atsakyti
Luety, ką ten pas jumi - pas mumi ne Ispanija, ale +27 buvo dieną, varvėjau visa lakstydama su reikalais.
Mano vyriškis tai jau seniai ežere maudosi, kai lauke buvo +3 irgi maudėsi nabagas - vanduo už orą kažkiek šiltesnis buvo biggrin.gif O Luety, ten pas jumi jūroj tai jaučiu, dar maudytis nelabai kas maudosi, ane?
Noriu šilumos, žalumos ir ilgos dienos, bet nenoriu knistis žemėj, be to, jau spėjo užknisti parazitai - 2 erkės ištrauktos, uodai suėdė, ir varlės į triobą eina - pašiurpstu pamačius. Taigi, noriu to, kas neįmanoma ir to nebūna biggrin.gif
Atsakyti

Labos,
perskaiciau ka paraset.Anidanda,kaip brangusis?
Amadeja vaziuok i Turkija,gamta gydo.
Isbandziau juros vandens temperatura,tai pasirode tokia,kaip Baltija vasara.Pradzioj bais salta,po to silciau,bet as tik braidziau,bet iki ibrendant ir kelenas gele ir pirstai ir venos,po braidymo kaip ranka ateme skausmus.Parejau nuo juros zvali.Kaista oras,vakare nurimo vejukas,tai nors nuogas eik.
Zodziu,viskas puiku kol kas.Buckiai nesirkit.

Grįžo jau namo, pablyskes toks, tai db vedu derybas dėl biuletenio trukmės. Nori po savaitės eit į darbą, bet man ši mintis nepatinka, tai nzn kaip jį priverst klausyt 🤣

Luety, ką ten pas jumi - pas mumi ne Ispanija, ale +27 buvo dieną, varvėjau visa lakstydama su reikalais.
Mano vyriškis tai jau seniai ežere maudosi, kai lauke buvo +3 irgi maudėsi nabagas - vanduo už orą kažkiek šiltesnis buvo biggrin.gifO Luety, ten pas jumi jūroj tai jaučiu, dar maudytis nelabai kas maudosi, ane?
Noriu šilumos, žalumos ir ilgos dienos, bet nenoriu knistis žemėj, be to, jau spėjo užknisti parazitai - 2 erkės ištrauktos, uodai suėdė, ir varlės į triobą eina - pašiurpstu pamačius. Taigi, noriu to, kas neįmanoma ir to nebūna biggrin.gif

Pas mus uodų dar nėra, šiandien jau ir vėjas pakilo. Varlės jau kvaksi, bet man patinka. O žolė kaip išprotėjus auga. Šeštadienį vaikas nupjovė, tai jau nebesimato kad pjauta 😱

Atsakyti