Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Laisčiau ir braškes, ir šilauoges. Sausa sausa.

Aš irgi, ir dar žirnius, ridikėlius ir kitką kas pasėta, nes žiauriai sausa buvo...

Atsakyti

Labos iš ryto,

Prie viso gėrio sugedo šaldytuvas, aplėkiau topocentrus ir t.t. nu jazau kokie žaisliniai visi šaldytuvai  :blink: bijok stalčių atidaryti bo suluš  :huh2: Gal kuri kokį rekomenduoti galite? O maniškis jau amen nepataisomas  :cray: ačiū die dviejų motorų buvo tai šaldiklis dar veikia o kur dėčiau tuos tris šaldiklio stalčius gi visi pilni, juk žiurkė esu, man silpna darosi ir sergu jeigu koks stalčiukas nėra pilnas  :geda: 

Aha Dusia mano kojytė maža dėl to ir tankiai išėjo, vis močiute pamenu kaip mokino sodinti bulbas. Aš tai iškasu tranšejyte sumetu užkasu ir dar užkloju pešta žole, bet niekad nekaupiu, teip man sušvietė :)

Na pas moneis sausa irgi, bet dabar palijo, tikiuosi nesuplukė iškultivuotos žemės.

Gražios dienos  :P​ 

Atsakyti
Labas rytas.
Mes irgi vakar velyvu bulbu pasodinom,tiksliau jau nebedrisau ju bevirt.
Kita savaite jau naujas kasim.Tai pagalvojau ,jei dabar kasim,kas bebus rudeniui.O siaip tai pas mus didieji salciai ,viskas agropleve uzklota,visas kaimas pasidenge siltnamiais ,kai atvaziavau cia gyvent ju beveik nebuvo.Ot tai klimato atsilimas. biggrin.gif
Beje pas jus WX chartai rodo rimta zemiau _5C.
Kadangi as tingiu daiktus tampyt ,tai perkam Gram,Baley ,construkta ,siemens.Tiesa i mikrobange buvo pasikesinta,tai isvezem taisyt.Jos vardas sharp.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Muka, nepatarsiu. Reikia pačiupyt patį modelį. Aš mėgstu AEG, Liebherr techniką. Mėgčiau ir Miele, bet kainų jos ne.

Šeštadienį pamatysiu ar šalnos pakenkė. Nemalonus oras. Atsiplėšiau langus išvėdint namus, vėjas baisulinis ir šalta.

Gražios dienos, nesušalkit.

Atsakyti

Beje pas jus WX chartai rodo rimta zemiau _5C.

aha, taip ir žada :) 

galvojau jau ketvirtadienį-penktadienį susodint visas paprikas ir pomidorus šiltnamin, bet kad vos ne kasnakt į šalnas labai panašu.

Atsakyti
Labos,
Muka , pas mane Boch šaldytuvas. Vienas kaime , pirktas gal prieš 20 metų . Kitas namie , irgi senokai pirktas. MB moka patikrinti kur rinktas. Tai tas kaiminis Vokietijoje. Tas kuris Kaune man nelabai patinka.
Ne mano oras, sausa ir šalta. Geriau jau lytų
Kad šiltnamyje nušaldys tai netikiu. Žemė šilta taigi .

Atsakyti

Tai va mano švediškas buvo, laikė apie 20 metų .... dabar visi kaip žaisliniai nu rimtai ... aš šiltnamyje irigi palikusi pomidorus, bet putplasčio dėžėse ir tokią palapinę padariusi iš agro tai gal nenušals....bet savaitgalį tikrai bus sodinami

Atsakyti
Kažin kaip Luety sekasi ?
Ingrida, kaip Tavo moheriukas ? Pasirodysi ? Bet MS parodyk. Nes norėčiau ir aš kažko tokio.
Vakar baigiau prieš kelis metus pradėtą megztuką. Didelis, šiltas su kapišonu . Visai patinka gal. Toks ilgesnis. Šaltą pavasario vakarą pats tas. Po striuke nelabai tilps.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2024 05 07, 09:13)
<p>Tai va mano švediškas buvo, laikė apie 20 metų .... dabar visi kaip žaisliniai nu rimtai ... aš šiltnamyje irigi palikusi pomidorus, bet putplasčio dėžėse ir tokią palapinę padariusi iš agro tai gal nenušals....bet savaitgalį tikrai bus sodinami</p>


Man tai tiek visi Beko kaip žaislinai ... Dizainai gražus, nu bet ...
Atsakyti

Kad šiltnamyje nušaldys tai netikiu. Žemė šilta taigi .

jei -5 - laisvai.  Nebent gerai užkloti. 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 07, 08:20)
Kažin kaip Luety sekasi ?
Ingrida, kaip Tavo moheriukas ?  Pasirodysi ? Bet MS parodyk. Nes norėčiau ir aš kažko tokio.


https://www.manosiul...ohera su Ŕilku
Iš čia pirkau siūlus.atiduosiu dukrai,man aptemptas per daug.Galvoju sakytis sau ,nesugavoju kokios spalvos.Sau sakysiuosi 130g. ax.gif Ir dar galvoju,ar man reikia? ax.gif Žiūriu vaikams jau per daug tų mano megztinių.Seniai numegztas sūnui,atidaviau dabar po ilgos kelionės,marti sako kiek gi tu turi tų mamos megztinių?Ima,nieko nesako,bet jaučiu sočiai jau turi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kaime nerodo tų -5. O šilnamyje taigi iš principo šilta žemė, tiek mulčio pakasta ir gerai palieta?
Ingrida, Tu mėgsti ryškias spalvas 4u.gif Taigi gali pasipuošti ir savo kaime vėsų vasaros vakarą ant suknelės užsimesi. Kai svečių bus wub.gif Negalima , jei jau kaimas tai bele kas ant kupros bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti